Urob si sám kvety z obrúskov, majstrovská trieda

Ako vyrobiť ruže z obrúskov vlastnými rukami. Majstrovská trieda

DIY kvety môžu ozdobiť nielen interiér, ale aj slávnostný stôl. Súhlaste s tým, že v zime nie je toľko svetlej zeleniny a zelene, ktoré sa používajú na zdobenie jedál. Preto v tomto článku povieme, ako vyrobiť ruže vlastnými rukami na dekoráciu stola. Teraz bude váš banket alebo slávnostná udalosť krásne vyzdobená v každom ročnom období.

Materiály:

– obrúsky;

– ceruzka;

– nite;

– nožnice.

Kvety z obrúskov vlastnými rukami. Majstrovská trieda

S papierovými obrúskami je radosť pracovať, takže do výroby kvetov môžete zapojiť aj malé deti. Ruže z obrúskov budú krásne vyzerať v prázdnom pohári alebo vo váze, všetko závisí od nápadu na výzdobu.

Najprv si pripravte dostatočný počet obrúskov vo vhodnej farebnej schéme. Kvety budú vyzerať originálne, ak sú vyrobené tak, aby zodpovedali stenám miestnosti alebo boli kombinované s inými interiérovými predmetmi.

Najprv si pripravte dostatočný počet obrúskov vo vhodnej farebnej schéme.

Jeden obrúsok úplne rozložte a na horný okraj položte ceruzku. Najlepšie je, ak je ceruzka dlhšia ako obrúsok, pretože potom bude jednoduchšie ju skrútiť. Jemne zabaľte obrúsok okolo ceruzky, aby boli okraje rovné.

Jeden obrúsok úplne rozložte a na horný okraj položte ceruzku. Najlepšie je, ak je ceruzka dlhšia ako obrúsok, pretože potom bude jednoduchšie ju skrútiť.

Nie je potrebné krútiť obrúsok až do konca. Nechajte chvost asi 3-4 cm Teraz obrúsok omotaný okolo ceruzky je potrebné stlačiť, aby sa vytvoril akordeón. Výsledný polotovar odstráňte z ceruzky.

Nie je potrebné krútiť obrúsok až do konca. Nechajte chvost asi 3-4 cm. Teraz obrúsok,

Na jednu ružu musíte urobiť tri také polotovary, môžete sa pokúsiť zabaliť viac medzier do púčika.

Na jednu ružu musíte urobiť tri také polotovary, môžete sa pokúsiť zabaliť viac medzier do púčika.

Teraz je potrebné každý akordeón skrútiť v špirále a vytvoriť púčik kvetov.

Teraz je potrebné každý akordeón skrútiť v špirále a vytvoriť púčik kvetov.

Potom vezmite zelené obrúsky na výrobu kvetinových listov. Zložte obrúsky na trojuholník a zabaľte ich do spodnej časti púčika. Mali by ste dostať list. Vyrobte tri z týchto listov pre jednu ružu.

Potom vezmite zelené obrúsky na výrobu kvetinových listov. Zložte obrúsky na trojuholník a zabaľte ich do spodnej časti púčika. Mali by ste dostať list. Vyrobte tri tieto listy pre jednu ružu.

Obrúsky upevnite zospodu niťou, aby sa nerozpadli. Ružu môžete tiež lepiť lepidlom. Kvet je pripravený a môže byť vložený do pohára. Ak pripevníte obrúsky na drôt, ruža sa zmestí do vysokej vázy..

  Aký darček dať babičke k narodeninám

Prečítajte si tiež: Ako vyrobiť ružu z korálikov

Obrúsky upevnite zospodu niťou, aby sa nerozpadli. Ružu môžete tiež lepiť lepidlom. Kvet je pripravený a môže byť vložený do pohára. Ak pripevníte obrúsky na drôt, ruža sa zmestí do vysokej vázy.

Ruža z obrúskov zvládnu to aj začiatočníčky. Obrúsky sa používajú veľmi pohodlne, hlavnou vecou nie je namočiť ich vodou a pri krútení nevyvíjať silu. Dúfame, že táto majstrovská trieda s fotografiou, ako vyrobiť umelé kvety z obrúskov, vám bude užitočná pri stelesnení kreatívnych nápadov na výzdobu miestnosti.