Flexibilná cena kamennej fotografie

Flexibilná technológia výroby kameňa, fotografie a ceny pre firmy

Flexibilný kameň je relatívne nový materiál, ktorý sa používa na dokončenie podláh, stien, schodísk. Jedná sa o tenkú (nie viac ako 5 milimetrov) vrstvu pieskovca, ktorá je pripevnená k textilnému podkladu pomocou polymérneho spojiva. Ponúkame vám zistiť technológiu flexibilnej výroby kameňa, pozrieť si fotografie a ceny.

Ako sa vyrába flexibilný kameň

Výhody tohto kameňa sú nepopierateľné: dobrá zvuková a tepelná izolácia, jednoduchá inštalácia. Vlastnosti tohto materiálu a jednoduchosť výroby umožňujú založiť výrobu tohto materiálu aj v malej miestnosti (30 metrov štvorcových) a za nízke náklady..

Výhody tohto kameňa sú nepopierateľné: dobrá zvuková a tepelná izolácia, jednoduchá inštalácia. Vlastnosti tohto materiálu a jednoduchosť výroby umožňujú založiť výrobu tohto materiálu aj v malej miestnosti.Výroba prírodného flexibilného kameňa

Prírodný flexibilný kameň sa vyrába priamo v kameňolome, kde sa ťaží pieskovec. Odreže sa v tenkej vrstve a ihneď sa prilepí na textil pomocou akrylového spojiva. Táto technológia je pre jednoduchého výrobcu drahá a ťažko reprodukovateľná..

Prírodný flexibilný kameň sa vyrába priamo v kameňolome, kde sa ťaží pieskovec. Odreže sa v tenkej vrstve a ihneď sa prilepí na textil pomocou akrylového spojiva. Táto technológia sa ukazuje ako drahá a

Pomocou zjednodušenej výrobnej technológie si môžete kúpiť rezaný kameň, pričom nepotrebujete drahé zariadenie a vlastnosti materiálu nebudú nižšie ako prírodné. Náklady na taký flexibilný kameň sú oveľa nižšie..

Technológia výroby flexibilného kameňa krok za krokom

  1. Najprv sa piesok s mramorovými trieskami spracuje pomocou pigmentov. 2. Pripraví sa textilná základňa a lepidlo.
  2. Spracovanie základne sa vykoná.
  3. Potom sa materiál vysuší a nakrája na požadované kúsky.

Všetky práce sa vykonávajú ručne. Za jeden deň môžete s nezávislou prácou urobiť až 50 metrov štvorcových za jeden deň. Ak je to možné, prácu je možné automatizovať.

Na automatickú výrobu flexibilného kameňa potrebujete:Trvanlivosť flexibilného kameňa je 6 -krát dlhšia pri rovnakých nákladoch na materiál

Na automatickú výrobu flexibilného kameňa potrebujete:

  • Triedič na mramorové štiepky a piesok, ktorý bude stáť v priemere 20 tisíc rubľov.
  • Sušiaca skrinka – od 50 tisíc.
  • Stroj na rezanie materiálu, bude stáť 100 tisíc.

Všetky tieto náklady sa rýchlo uhradia a začnú prinášať stabilné zisky. Na predaj flexibilného kameňa je potrebné nadviazať spoluprácu s firmami a organizáciami, ktoré obchodujú s dokončovacími materiálmi vo veľkých objemoch.

Všetky tieto náklady sa rýchlo uhradia a začnú prinášať stabilné zisky. Pri predaji flexibilného kameňa je potrebné nadviazať spoluprácu s firmami a organizáciami, ktoré obchodujú s dokončovacími materiálmi vo veľkých objemoch. Spočiatku sa predaj uskutočňuje priamo medzi súkromným kupujúcim. Pri zavedenej výrobe je možné jednoduchšie uzavrieť zmluvu s veľkými skladmi. Na predaj môžete uverejňovať inzeráty na internete, v novinách. Na internete môžete priamo prijímať objednávky na jednotlivé práce. Ak chcete získať ďalšie zárobky, odporúčame kombinovať výrobu s inštaláciou flexibilného kameňa.

Cena výrobného kameňa z kameňolomu

Cena výrobného kameňa z kameňolomu stojí od 3 500 rubľov a za nezávislú výrobu od 600 rubľov za meter štvorcový. Cena je asi 200 rubľov. Pri dennej výrobe a predaji 50 metrov štvorcových materiálu môžete zarobiť 300 tisíc rubľov. Pri zavedenom predaji sa náklady splatia za menej ako mesiac.

flexibilná povrchová úprava kameňaFlexibilná dekorácia na stenu z kameňa

Prečítajte si tiež: Flexibilný kameň, nevýhody

Teraz to už vieš, flexibilná technológia výroby kameňa a budete môcť založiť vlastnú firmu vlastnými rukami alebo si kúpiť vysokokvalitný materiál na dokončenie domu.