Mramorové dlaždice

Mramorové dlaždice

Mramorové dlaždice – je to jeden z typov porcelánovej kameniny, ktorý je v našej dobe populárny. Vlastnosti materiálu sú veľmi podobné prírodnému kameňu. Základom dlaždíc sú žulové štiepky, ktoré sú potiahnuté špeciálnymi zmesami. S pomocou tohto materiálu môžete krásne obložiť steny domov zvonku aj zvnútra, vytvoriť luxusnú podlahu.

Výhody dlaždíc s mramorovým efektom

Nie nadarmo je materiál medzi kupujúcimi taký populárny. Má značný počet silných stránok, s ktorými by sa malo zaoberať podrobnejšie:

• Odolnosť a dlhá životnosť. Vďaka špeciálnej metóde získavania mramorových dlaždíc sú výrobcovia schopní dosiahnuť maximálne ukazovatele jej pevnosti. Keramický vzhľad odoláva dlhodobému kontaktu s vysokou vlhkosťou. Aj v dôsledku silných mrazov sa na povrchu materiálu nezobrazia deformácie.

• Elegantný vzhľad a jednoduchá údržba. Pokročilé technológie na výrobu umelého mramoru umožňujú ozdobiť dlaždice jedinečnými vzormi, ktoré spôsobujú skutočné potešenie. Na strihu materiálu nie sú žiadne neatraktívne inklúzie, praskliny a póry, je dokonale rovnomerný. Proces starostlivosti o mramorové dlaždice je veľmi jednoduchý, pretože stačí utrieť materiál vlhkou špongiou, hneď ako sa na ňom objavia nečistoty..

• Vysoká miera tepelnej vodivosti. Tento materiál sa často používa na vytvorenie moderného systému podlahového vykurovania. Významnou výhodou je, že dlaždica nevedie elektrický prúd..

• Požiarna bezpečnosť. Dlaždica sa nebojí dlhodobého vystavenia otvorenému ohňu, nezapáli sa. Aj po niekoľkých desaťročiach si zachová svoj bohatý odtieň, pretože slnečné lúče neprispievajú k jeho vyblednutiu..

• Cenovo dostupné náklady. Ceny mramorových dlaždíc sú rozumné. Takýto materiál si môže dovoliť aj človek s obmedzeným rozpočtom..

• Jednoduchá inštalácia. Ľudia bez relevantných skúseností sa s takouto prácou dokážu vyrovnať. Hlavná vec je, že prísne dodržiavate pokyny..

Výsledky práce splnia vaše najvyššie očakávania.

Nezabudnite sa pozrieť na tento moderný a trendový materiál. Mramorové kachľové povrchy sa priamo pred vašimi očami premenia k lepšiemu.