Recept na kaviár z tekvice v obchode

Lahodný cuketový kaviár ako v obchode. Recept s fotografiou

Cuketový kaviár telo perfektne vstrebáva, preto ho odporúča mnoho odborníkov na výživu. Cuketa obsahuje sklad užitočných vitamínov a minerálov, ktoré potrebujú najmä ľudia s kardiovaskulárnymi ochoreniami, nadváhou a črevnými ťažkosťami. V tomto článku sa naučíte recept na squashový kaviár, čo nie je horšie ako obchod. Riaďte sa presnými pokynmi a doplňte svoj jedálniček o lahodný kaviár z cukety, ktorý si urobíte sami.

cuketový kaviár ako v obchode na zimu bude

Squashový kaviár. Krok za krokom recept s fotografiou

Na výrobu lahodného kaviáru budete potrebovať nasledujúce prísady:

– lúpané cukety – 3 kg;

– cibuľa – 0,5 kg;

– paradajkový pretlak – 0,5 plechovky;

– rastlinný olej – 1 polievková lyžica;

– cukor – 100 gr;

– soľ – 2 lyžice;

– majonéza – 200 g;

– korenie, bobkový list, cesnak podľa chuti.

soľ - 2 lyžice; - majonéza - 200 gr; - korenie, bobkový list, cesnak podľa chuti.Prísady do kaviáru z tekvice

Cuketu ošúpeme a nakrájame na kocky. Ak máte mlynček na mäso, prejdite cuketou a cibuľou. Môžete tiež použiť mixér alebo kuchynský robot. Aby bol kaviár veľmi malý, podobne ako v obchode, odporúčame cuketu uvariť (môžete ju dokonca nakrájať aj nahrubo) a potom rozdrviť alebo rozšľahať mixérom.

Môžete tiež použiť mixér alebo kuchynský robot. Aby bol kaviár veľmi malý, podobne ako v obchode, odporúčame cuketu prevariť (môžete ju dokonca nakrájať aj nahrubo) a potom rozdrviť alebo rozšľahať mixérom.

Do zmesi cukety pridajte balíček 67% tučnej majonézy, paradajkovej pasty a rastlinného oleja. Varte kaviár na miernom ohni a pravidelne miešajte. Potom pridajte korenie, soľ a cukor a varte ďalšiu hodinu.

tekvicový kaviár s majonézou

Ak chcete squashový kaviár zachovať na zimu, vyberte bobkový list. Kaviár musíte naplniť do sterilizovaných pohárov, ktoré sú uzavreté železnými viečkami. Po prikrytí kaviáru plechovky prevráťte a zabaľte ich dekou. Keď sú chladné, môžete ich dať na chladné miesto..

Ak chcete squashový kaviár zachovať na zimu, vyberte bobkový list. Kaviár musíte naplniť do sterilizovaných pohárov, ktoré sú uzavreté železnými viečkami.recept na squashový kaviár

Vďaka majonéze je kaviár jemný a chutný, a ak pridáte rôzne korenie, jedlo získa pikantnú chuť. Cuketový kaviár nie je potrebné konzervovať, môžete ho jesť bezprostredne po varení. Ak nemáte radi majonézu alebo z nejakého dôvodu nejete, môžete ju nahradiť ďalšou porciou rastlinného oleja..

  Ako variť čerešňový džem v pomalom hrnci

Užitočné video: squashový kaviár

Dúfame, že sa vám bude páčiť náš recept na kaviár z drene s fotografiou na konzerváciu a v zimných večeroch si budete užívať jedinečnú chuť od detstva. Urobte si konzervu sami, a potom bude vaša zimná strava pestrejšia a zdravšia..