Konferenčný stolík drevený

Konferenčný stolík z dreva, urobte si sám

Konferenčný stolík – neoddeliteľná súčasť každej obývačky alebo kancelárie. Samotná myšlienka nízkeho stolu pochádza z východných krajín a potom sa presťahovala do Európy. Akonáhle bol stôl považovaný za symbol luxusu a bol vyrobený hlavne z drahých drevín. Dnes v obchodoch s nábytkom nájdete drevené aj sklenené modely akejkoľvek veľkosti a farby. V tomto článku sa naučíte, ako si vyrobiť konferenčný stolík z konárov stromov a závesov vlastnými rukami. Drevený stôl originálneho tvaru vnesie do vášho interiéru pôvab a zároveň pomôže zbaviť sa škrabancov..

Materiály:

– konáre a naplavené drevo rôznych priemerov a tvarov;

– tesárske lepidlo;

– samorezné skrutky;

– píla;

– brúsny papier;

– nôž;

– lak;

– štekať;

– kamienky;

– epoxidová živica.

Konferenčný stolík majstrovskej triedy pre domácich majstrov

  • Vyzdvihnite hrubý zádrhel pre spodok stola. Odlúpnite kôru a posypte brúsnym papierom. Na brúsenie najskôr použite hrubozrnný brúsny papier a potom prejdite na jemnozrnný..
  • Vykonávajte rovnomerné rezy, aby bol hotový výrobok stabilný a stolovú dosku bolo možné rovnomerne pripevniť k základni.

Konferenčný stolík majstrovskej triedy pre domácich majstrov

  • Každý si vyberie tvar a dizajn dosky stolu nezávisle. Môžete napríklad nakresliť strom na dosku a urobiť frézovanie alebo pálenie cesta. Zložitejší dekor – rozložte strom zo skutočných konárov.
  • Nájdite pobočku s veľkým počtom vidličiek. Rozdeľte ho na vetvy a odlúpnite kôru. Potom odrežte zaoblené strany tak, aby bola vetva plochá..
  • Pripravte si samotnú dosku. Ak ste použili rez z dreva alebo masívu, povrch obrúste.

konferenčný stolík urob si sámKonferenčný stolík urob si sám

  • Pripojte vetvičky k doske a odrežte prebytočné konce. Potom môžete začať lepiť vetvy lepidlom na drevo..
  • Teraz pripevnite dosku stola k základni.
  • Aby okraje stolu vyzerali atraktívne, zaistite kusy kôry alebo vetvičky lepidla.

konferenčné stolíky urobte si sám zo šrotu

  • Okrem stromu z konárov je potrebné na dosku prilepiť aj kamienky. Ak pod kamienky nalepíte LED pásy, stôl bude večer žiariť.
  • Aby bol povrch pracovnej dosky dokonale hladký, naleje sa epoxidová živica.
  Fusak z plastových fliaš

ako urobiť konferenčný stolík vlastnými rukami fotografiu

Konferenčný stolík zo šrotu je pripravený. Dizajn sa ukázal byť skutočne kreatívny, takže nábytkový výrobok bude stručne zapadať do interiéru bytu alebo vidieckeho domu. Konferenčný stolík je určený nielen na umiestnenie novín a časopisov. Na stôl môžete umiestniť vázu, fotografiu alebo iné predmety, okrem toho sa tento kus nábytku stane vhodným miestom na kávu.