Fotografia plstenia z vlny pre začiatočníkov

Hračková opica. Plstenie z vlny pre začiatočníkov

Opice v technike suchého plstenia vlny sa stane obľúbenou hračkou mnohých detí a bude tiež milým darčekom pre milovníkov kreativity a ručných prác. Vzhľad pripomína opicu z karikatúry a osloví znalcov afrických motívov a exotických zvierat. V tomto článku sa naučíte, ako urobiť opicu plstením vlny a zvládnete základy tohto typu vyšívania..

Materiály:

– nefarbená vlna

– farbená vlna (dve béžové a jedna hnedá)

– nástroje na plstenie za sucha (bežné a reťazové ihly, kefa)

– kliešte s okrúhlym nosom

– nožnice

– ozdobné tiene – drôt

– pásková páska

– oči pre bábiky

Hračková opica majstrovskej triedy v technike suchého plstenia z vlny

1. Začneme vyrábať hlavu opice. Za týmto účelom naviňte bezfarebnú vlnu na hustú guľu. Tupé až plstené.

Začíname vyrábať hlavu opice. Za týmto účelom naviňte bezfarebnú vlnu na hustú guľu. Tupé až plstené.

2. Potom zabaľte hlavu do béžovej vlny, berúc do úvahy aditíva na plstenie, a potom dobre sklopte, až kým nebude hladká..

Potom zabaľte hlavu do béžovej vlny, berúc do úvahy prísady na plstenie, a potom dobre flopujte, až kým nebude hladká.

3. V očných jamkách musíte prilepiť oči. Môžete ich jemne zafarbiť farbou. Natrieme si ústa tmavším odtieňom béžovej vlny a vlasy potrieme hnedou vlnou..

Oči je potrebné prilepiť do očných jamiek. Môžete ich jemne zafarbiť farbou. Ústa vystelieme tmavším odtieňom béžovej vlny a vlasy zapletieme hnedou vlnou.

4. Na špeciálnej kefke rozviňte dva kruhy pre očné viečka a potom zvarte zhora nad ihlou s hviezdičkou.

4. Špeciálnym štetcom odstráňte dva kruhy pre očné viečka a potom zvarte nad očami ihlou s hviezdičkou.

5. Keď sú očné viečka na svojom mieste, môžete začať vytvárať make -up pre opicu. Za týmto účelom vezmite dekoratívne tiene a vytvorte tmavé a svetlé oblasti..

Keď sú očné viečka na svojom mieste, môžete začať vytvárať make -up pre opicu. Za týmto účelom vezmite dekoratívne tiene a vytvorte tmavé a svetlé oblasti.

6. Zložte dve uši na kefu na sucho a potom ich navlhčite a pridajte mokré. Za týmto účelom namočte uši do mydlovej vody, votrite a znova namočte, kým nie sú úplne zložené. Teraz musíte počkať, kým uši vyschnú.

Zložte dve uši nasucho na kefu a potom ich namočte a vysušte mokré. Za týmto účelom namočte uši do mydlovej vody, votrite a znova namočte, kým nie sú úplne zložené. Teraz musíte počkať, kým uši vyschnú.

7. Trup sa vykonáva rovnakým spôsobom ako hlava. Nezabudnite nechať diery v bokoch a ramenách..

8. Odrežte kúsky drôtu pre dolné a horné končatiny, pričom niektoré budú dlhšie a niektoré kratšie. Tieto drôty zabaľte páskou a vložte do tela: horné sú dlhé do oblasti ramien a dolné krátke do stehna..

Odrežte kúsky drôtu pre dolné a horné končatiny, pričom niektoré budú dlhšie a niektoré kratšie. Tieto drôty omotajte páskou a vložte do tela: horné dlhé do oblasti ramien a spodné krátke do stehna.

9. Omotajte drôt tiež vlnou a pokračujte v potápaní ihlou..

10. Zostáva urobiť prsty na labkách. Aj keď je táto práca veľmi malá a starostlivá, hotová opica sa ukáže byť veľmi krásna. Z drôtu musíte odrezať kúsky prstov, zabaliť ich páskou a potom ich pevne zabaliť vlnou. Prsty je potrebné zlepiť lepidlom PVA.

Omotajte drôt tiež vlnou a začnite ho prestrčiť ihlou. 10. Zostáva urobiť prsty na labkách. Aj keď je táto práca veľmi malá a starostlivá, hotová opica sa ukáže byť veľmi krásna. Z drôtu musíte odrezať kúsky prstov, zabaliť ich páskou a potom ich pevne zabaliť vlnou. Prsty je potrebné zlepiť lepidlom PVA.

11. Potom vytvarujte labku, taktiež ju omotajte páskou a potom omotajte vlnou. Zadné nohy sú vyrobené podobným spôsobom..

Potom vytvarujte labku tak, že ju tiež omotáte páskou a potom omotáte vlnou. Zadné nohy sú vyrobené podobným spôsobom.

12. Zostáva zhodiť chvost opice. Na to musíte odtrhnúť dlhý kus vlny a začať ho plstiť. Potom namočte chvost a hrajte na mokro. Potom budete musieť prevrátiť chvost do gule a nechať uschnúť.

Zostáva opadať chvost opice. Na to musíte odtrhnúť dlhý kus vlny a začať ho plstiť. Potom namočte chvost a hrajte na mokro. Potom budete musieť prevrátiť chvost do gule a nechať uschnúť.

13. Chvost na správnom mieste. Opravte papuľu tmavšími odtieňmi srsti.

Zastrčte chvost na miesto. Opravte papuľu tmavšími odtieňmi srsti.

Môžete ušiť oblečenie pre opicu alebo vyrobiť rôzne dekorácie z iných materiálov..

Suchá plstená opičia hračka pripravený! Dúfame, že táto majstrovská trieda s fotografiou vám pomôže vytvoriť krásnu hračku vlastnými rukami..