Jednoduchý vlnený vzor

Maľovanie vlny: majstrovská trieda pre začiatočníkov s fotografiou

Radi kreslíte? Potom prišiel čas vyskúšať nový smer kreativity – suché plstenie z vlny. Po zvládnutí tejto techniky môžete vytvoriť skutočné majstrovské diela a vytvoriť si vlastnú zbierku umenia.. Maľovanie z vlny pre jednoduchú majstrovskú triedu pre začiatočníkov – dobrý spôsob, ako zvládnuť suché plstenie.

Podrobná majstrovská trieda: maľba vyrobená z vlny

Pred začatím práce pripravte nasledujúce materiály:

  • Rám so sklom a sponami
  • Vlna rôznych farieb
  • Základná tkanina – netkaná alebo flanelová
  • Pinzeta

Najprv musíte rozobrať rám, to znamená, oddeliť od neho sklo a pripevniť vybranú podkladovú tkaninu na drevenú základňu. Táto tkanina je potrebná na to, aby vlna dobre držala..

plstiaca vlna

Teraz musíte vziať nefarbenú vlnu a rozotrieť ju v rovnomernej vrstve na vrch rámu..

vybranú podkladovú tkaninu. Táto tkanina je potrebná na to, aby vlna dobre držala. Teraz musíte vziať nefarbenú vlnu a rozotrieť ju v rovnomernej vrstve na vrch rámu.

V tejto fáze sa vytvorí základná vrstva, takže jemne zatiahnite za vlákna pomocou pinzety, aby ste získali rovnomerné pramene. Môžete to urobiť rukami, pričom v jednej držíte kúsok vlny a druhou ťaháte pramene..

V tomto štádiu sa vytvára základná vrstva, takže jemne ťahajte vlákna pinzetou, hFoto techniky naťahovania

Technika trhania by mala byť použitá na vytvorenie pozadia maľby vlny pre začiatočníkov. Táto technika je celkom jednoduchá: ohnite kúsok vlny a odtrhnite z nej chĺpky a položte ich na pracovnú plochu..

Na začiatok pozadia maľby vlnou by sa mala použiť technika zvierania.Fotografia techniky štipnutia

Na pozadie obrazu použite modrú a svetlo modrú vlnu kombinujúcu techniky trhania..

Na pozadie obrazu použite modrú a svetlo modrú vlnu kombinujúcu techniky trhania. Teraz to musíte urobiť

Teraz musíte urobiť ľahký opar na modrom pozadí, na to použite sivú alebo béžovú vlnu. Roztiahnite tenké pramene. Budeme mať zimný obrázok, a tak sme pomocou napínacej metódy získali pramene na snehové záveje z bielej vlny a položili ich na základňu..

Teraz musíte urobiť ľahký opar na modrom pozadí, na to použite sivú alebo béžovú vlnu. Roztiahnite tenké pramene. Vytiahnutím podlahy budeme mať zimný obraz, preto z bielej vlny

Biela vlna je vhodná na ozdobu mesiaca a jemného oparu okolo neho. Na rozdiel od snehových závejov by pramene na Mesiaci mali byť menšie. Okolo mesiaca môžete pridať malú žltosť. Na to použite kabát vhodnej farby, ale po vytrhaní vlasov ho zastrihnite, aby bol efekt reálnejší..

  Kvety plstené z vlny, majstrovská trieda

Biela vlna je vhodná na ozdobu mesiaca a jemného oparu okolo neho. Na rozdiel od snehových závejov by pramene na Mesiaci mali byť menšie. Okolo mesiaca môžete pridať malú žltosť. Na tento účel použite w

S bielou vlnou môžete maľovať stromy, ktoré je vidieť v diaľke. Jemne narovnajte vlákna pomocou pinzety, aby sa obraz priblížil k prirodzenému obrazu. Ak je pre vás ťažké vytvárať na cestách, urobte najskôr skice na papier a dokonca označte odtiene, aby ich bolo možné ľahko vybrať z dostupnej vlny..

S bielou vlnou môžete maľovať stromy, ktoré je vidieť v diaľke. Jemne prevlečte niťou

Hnedé nite vám budú užitočné na výrobu chaty, ktorá je kvôli závejom sotva viditeľná. Ak chcete zasadiť strom z vlny, zmiešajte niekoľko odtieňov nití, trochu ich orežte a potom rozložte vetvy.

Hnedé nite vám budú užitočné pri výrobe chaty, ktorá je kvôli závejom sotva viditeľná. Ak ty

Vrchol smreka môže byť pokrytý snehom pomocou bielej vlny. Dej je možné premyslieť do hĺbky, potom na cestu dopadne oslnenie Mesiaca a okrem smreka na vašom obrázku vyrastú z vlny stromy.

Vrchol smreka môže byť pokrytý snehom pomocou bielej vlny. Dej je možné premyslieť do hĺbky, potom príde oslnenie z mesiaca

Pozrite si fotografie obrazov z vlny:

dievča vyrobené z vlny

kytica z vlny vták z vlny Pozrite si fotografie obrazov z vlny:

Obraz z vlny, majstrovská trieda pre začiatočníkov, ktorú ste našli v tomto článku, je v moci nielen umelcov. Tu nie je dôležitá schopnosť maľovať, ale vaša predstavivosť a zručnosť v práci so suchou vlnou. Vlastnými rukami dokonca aj začiatočníci získajú jedinečné remeslá, ktoré ocení vaša rodina a priatelia..