Sťahovanie videí z YouTube

Ako sťahovať videá z youtube zadarmo online

Každý používateľ internetu vie o Youtube z prvej ruky, niektorí na tomto webe trávia veľa času, sledujú videá, ale netušia, ako si ich stiahnuť do počítača. Dnes o tom budeme hovoriť vlastnými rukami.

Jednoduchý spôsob sťahovania videí z YouTube

Program je najrýchlejší spôsob sťahovania súboru videa Downloadmaster, čo je veľmi jednoduché, pretože by ste nemali nasledovať množstvo odkazov s otravnými reklamami. Tento program je v súčasnosti medzi používateľmi najobľúbenejší..

Jednoduchý spôsob sťahovania videí z YouTube

Jeden z nových programov, ktoré sa používateľom páčili, je videoget, jeho práca sa vyznačuje vysokou rýchlosťou sťahovania a v aplikácii nie je ťažšia ako ostatné.

Program USdownloader nemá žiadne jedinečné vlastnosti, iba sťahuje videá priemernou rýchlosťou. Jeho výhody spočívajú v tom, že použitie je oveľa jednoduchšie, inštalácia vám zaberie málo času a miesta na pevnom disku. V súčasnosti to nie je zvlášť relevantné, ale svojho času to bolo najobľúbenejšie.

Pavúk na youtube v súčasnej dobe tiež nie je veľmi žiadaný, aj keď je svojim spôsobom jedinečný, pretože môžete priamo cez neho sledovať videá a sťahovať ich. Existuje však aj nevýhoda, ktorou je, že neexistuje spôsob, ako vybrať konkrétny formát stiahnutého súboru..

Ak nechcete sťahovať a inštalovať rôzne programy, môžete sa naučiť, ako sťahovať videá z webu youtube.com pomocou vyrovnávacej pamäte:

Môžete tiež použiť metódu zachytávania prenášaného dátového toku

Táto metóda vyžaduje veľa času, a preto ju prakticky nikto nepoužíva..

Online sťahovanie videa z youtube

Môžete tiež využiť online služby:

  • SaveFrom.net,
  • SaveYouTube.com,
  • Vixy.net,
  • keepvid.com na sťahovanie súborov.

Fungujú podľa rovnakého princípu, jediným rozdielom je, že pomocou niektorých môžete sťahovať videá v rôznych formátoch, zatiaľ čo iné neposkytujú možnosť výberu formátu..

Prečítajte si ďalšie užitočné informácie v časti Tipy pre počítač urob si sám

  Fotografovanie obrazovky obrazovky