Atraktívne záhradnícke CD remeslá

Remeslá z CD

Ak sa rozhodnete upratať svoj dom, pravdepodobne ste doma našli veľké množstvo diskov CD. Ak pre nich nemôžete nájsť dôstojné využitie, neponáhľajte sa ich vyhodiť. Ukazuje sa, že z nich môžete robiť nádherné remeslá, ktoré ľahko ozdobia vašu záhradu. A v tomto článku môžete zistiť, aké záhradné remeslá z počítačových diskov môžete vyrobiť vlastnými rukami. Tu ponúkneme najzaujímavejšie nápady, ktoré sa vám budú určite páčiť..

Aké remeslá vyrobiť pre záhradu zo starých CD

Staré CD môžete jednoducho použiť na vytváranie užitočných a zároveň roztomilých produktov..

Páv na letnú chatu.

Pravdepodobne už viete, že disky sú vhodné na vytváranie absolútne akýchkoľvek remesiel. A ak ste sa s domácimi remeslami z diskov už stretli, dnes môžete vidieť niekoľko nápadov na vlastnú letnú chatu. A ak zbožňujete zdobenie svojho osobného sprisahania, pozrite sa na tohto páva bližšie. Ako základ môžete použiť drevo alebo preglejku. Hotovú figúrku vtáka musíte vymaľovať.

Na vytvorenie luxusného chvosta však potrebujete sieťovinu a niekoľko nepotrebných diskov CD. Z pletiva musíte vystrihnúť základňu chvosta a až potom naň prilepiť lepidlom niekoľko starých diskov. Pozrite sa, ako to vyzerá veľmi pekne.

DIY CD

Objemové postavy zo starých diskov.

Dnes môžete vidieť veľa nápadov na používanie diskov CD. Remeselníčky a remeselníci vytvárajú z počítačových diskov najrozmanitejšie záhradné remeslá. A ak vaše disky zbierajú doma prach, nájdite pre ne vhodné využitie. Napríklad, aby ste vytvorili také roztomilé figúrky, stačí disk rozbiť na niekoľko kúskov. To isté musíte urobiť so všetkými ostatnými diskami. Potom z nich musíte urobiť roztomilé zvieratá..

V dizajne vášho osobného pozemku budú určite vyzerať veľmi pekne.

remeslá z diskov do záhrady

remeslá z počítačových diskov do záhrady

remeslá pre záhradu z počítačových diskov

Remeslo, ktoré je možné zavesiť na záhradné stromy.

Na vašom záhradnom pozemku sú určite stromy, ktoré majú veľmi neatraktívny vzhľad. Možno sa ich nebudete chcieť zbaviť. A ani nemusíte. Koniec koncov, takéto stromy môžete ozdobiť figúrkami z nepotrebných počítačových diskov. Ukážte svoju predstavivosť a vytvorte originálne zvieratká, ktoré vás určite potešia.

DIY CD

Remeslo – kreslo a z CD.

Niektorí ľudia, ktorí majú schopnosti, jednoducho nemrhajú časom. Ukazuje sa, že takí majstri sa naučili zo starých diskov vytvárať praktický nábytok pre svoju záhradu, na ktorom je v letných dňoch pohodlné a príjemné relaxovať. Ale na výrobu takejto stoličky budete potrebovať veľa diskov. A s týmto momentom treba počítať.

DIY záhradné remeslá z počítačových diskov

Figuríny.

Môžete tiež vyrobiť zaujímavé figúrky na ozdobu záhrady. Následne ich musíte prichytiť na paličky a dať do rôznych kútov vašej záhrady. Takéto remeslo určite poteší všetkých hostí vášho domova..

Môžete tiež urobiť hrdinov obľúbenej animovanej série – smeshariki. A tiež umiestnite podobné remeslo do letnej chaty.

čo robiť remeslá z počítačových diskov

DIY záhradné remeslá z počítačových diskov

Užitočné remeslo z CD.

Užitočné môžu byť remeslá z počítačových diskov do záhrady. Napríklad, ak vytvoríte takú maličkosť, potom sa vašej plodiny v záhrade nedotknú vtáky a iní škodcovia. Lesk z disku CD vydesí vtáky a iných škodcov, ktorí v lete radi hodujú na letných plodoch..

záhradné remeslo z cd

Konečne

V tomto príspevku sme pre vás uviedli najzaujímavejšie remeslá. A ak máte radi drotárstvo s neobvyklými gizmosami, potom bol tento článok vytvorený špeciálne pre vás. Vo všeobecnosti zbierajte viac diskov CD, buďte trpezliví a začnite vytvárať najneobvyklejšie veci pre svoju záhradu..