Najlepšie záhradné remeslá. Prehľad nových produktov

nové položky remesiel v záhrade

Ak váš záhradný pozemok vyzerá neatraktívne, mali by ste premýšľať o jeho transformácii. V moderných obchodoch sa dnes predáva veľa rôznych záhradných dekorácií. Môže to byť: niektoré figúrky rozprávkových postáv, lampióny a ďalšie atribúty. Ale prečo vyhadzovať peniaze za tento tovar. Dnes je skutočne ľahké robiť remeslá pre záhradu vlastnými rukami. V tomto článku vám ponúkneme všetky novinky takýchto výrobkov, ktoré krajina remesiel ponúka. V našom článku skutočne nájdete len tie najzaujímavejšie remeslá, ktoré môžu ľahko ozdobiť vašu letnú chatu.

Nové remeslá pre záhradu

Raj v krajine.

Ak vaša letná chata nemá nádherné miesto na pobyt, môžete si ju postaviť sami. V prvom rade budete potrebovať veľkú traktorovú pneumatiku, ktorá sa stane mini rybníkom. Aby pneumatika získala estetický vzhľad, mala by byť natretá. Na túto prácu použite farbu v spreji. Pneumatika by mala byť naplnená vodou a mali by tam byť uvedené na trh plávajúce hračky..

Potom stojí za to začať vytvárať cestu z plastových viečok. Samozrejme, existuje veľa vrchnákov, ktoré sa oplatí použiť na túto prácu. Na pevnú dráhu budete potrebovať aj cement, aby ste držali tieto kryty. V blízkosti tohto miesta stojí za to zasadiť rôzne okrasné rastliny a krásne kvety. Postavte si tu lavičky a užite si príjemný pobyt.

novinka remesiel v záhrade vlastnými rukami

Zloženie čaju z pneumatík.

Ak máte na dvore studňu, môžete ju ozdobiť. V takom prípade použite pneumatiky pre osobné automobily. Postavte z nich kanvicu a vedľa nej urobte pohár. Aby kompozícia vyzerala krásne, mala by byť namaľovaná..

nové položky remesiel pre záhradu urobte sami

Kvetinový záhon z kameňov.

Špirálový záhon vyzerá v dizajne záhrady celkom krásne. Pozrite sa na zaujímavú možnosť dizajnu pre záhon. V tomto prípade sa používajú dekoratívne kamene..

DIY remeslá pre záhradu všetky nové položky krajina majstrov

Originálna lavica do kvetináčov.

Dekoratívne lavičky do záhrady môžu byť vyrobené z drevených rezov a dokonca aj z guľatiny. Súčasne musí byť jedna strana rezu píly vyrovnaná. A v samotných strihoch stojí za to urobiť dieru. Do týchto otvorov vložte guľatinu. Nezabudnite ich zabezpečiť. A samotné lavičky natrite lakom.

DIY záhradné remeslá

Pahýľ zdobíme v záhrade.

Každý záhradný pozemok má pne, ktoré môžu zničiť jeho vzhľad. Vytrhávať takéto pne sa neoplatí. Môžu byť zaujímavo ozdobené. A tu je jedna zaujímavá možnosť zdobenia pňa. Taký milý starý muž vyzdobí letnú chalupu a dodá každému, bez výnimky, dobrú náladu.

DIY remeslá pre záhradu všetky nové položky krajina majstrov

Postele z paliet.

V tomto článku uvádzame zoznam všetkých nových záhradných remesiel, ktoré môžete vyrobiť vlastnými rukami. Ak chcete vo svojej letnej chate vidieť niečo neobvyklé, mali by ste urobiť neobvyklý záhon.

remeslá v záhrade nové položky

Kvetinový záhon z tehál.

Staré tehly môžu byť tiež vynikajúcim materiálom na vytvorenie záhradnej postele. Pozrite sa, aký záhon si môžete svojpomocne postaviť zo starých tehál, ktoré sú na stavbu nevhodné.

nové položky pre záhradné remeslá

Výrobky z plastových fliaš.

Staré plastové fľaše sú skvelým nápadom na zdobenie záhrady a sú tiež skvelou voľbou. Na vytvorenie takýchto sôch je možné použiť fľaše úplne odlišných objemov. Zapojte vlastnú predstavivosť a potom môžete získať tie najoriginálnejšie výrobky.

remeslá pre záhradu nové položky

Krásna matrioška.

Vašu letnú chatu môže zdobiť neobvyklá, ale veľmi svetlá hniezdiaca bábika. A pri jeho tvorbe môžu byť použité staré pneumatiky, ktoré sú namaľované jasnými farbami..

DIY remeslá pre záhradu všetky nové položky krajina majstrov

Drevené sochy.

Drevené sochy sú považované za veľmi neobvyklé, ale zároveň za krásnu možnosť, ktorá je vynikajúcim dekorom. Ak sa na vašom webe povaľujú staré pníky a polená, zistite, aké originálne výrobky je možné z nich vyrobiť.

nové položky pre záhradné remeslá

DIY záhradné remeslá

remeslá pre záhradu nové položky

Sudové postele.

Staré sudy sú tiež skvelou ozdobou vašej záhrady. Aby však vyzerali krásne, musíte ich naplniť zeminou a zasadiť do nich kvety. Tieto výrobky budú neobvyklé kvetinové záhony, ktoré potešia oko každého človeka..

nové položky remesiel pre záhradu urobte sami

Použitie starých stoličiek na ozdobu záhrady.

Staré stoličky môžu tiež získať druhý život. A mimochodom, nemusíte ich vyhadzovať. Stačí ich namaľovať v žiarivej farbe a vložiť do nich kvetináče..

DIY remeslá pre záhradu všetky nové položky krajina majstrov

nové položky pre záhradné remeslá

remeslá pre záhradu nové položky

Socha kravy zo starého kúpeľa.

Aj stará vaňa môže byť skvelou ozdobou vašej záhrady. Skúste z toho urobiť kreatívnu kravu. Tvár kravy môže byť vyrobená z preglejky a na výrobu nôh môžu byť použité kovové rúrky. Nalejte zeminu do vane a vysaďte do nej kvety. Uistite sa, že takáto kompozícia nenechá nikoho ľahostajným..

nové položky remesiel v záhrade

Zaujímavé vtáky zo starých košov.

Zo starých košov môžete voľne vytvárať zaujímavé remeslá. Takéto vtáky sú veľmi zaujímavé vo svojom výkone. Prilepte ich na oči z froté pomponov a zobáka z plastovej fľaše. Nezabudnite urobiť nohe jednému z vtákov..

DIY záhradné remeslá nové položky

Konečne

V tomto článku sme vám mohli ukázať remeslá pre záhradu. Tu sme uviedli niekoľko zaujímavých nových položiek takýchto remesiel. Dúfame, že sa na tieto remeslá pozriete bližšie a pokúsite sa nimi vyzdobiť svoju vlastnú letnú chatu, ktorá sa vám zmení a stane sa krajšou.