Remeslá do záhrady vlastnými rukami zo šrotu s popisom

Nápady na vidiecke a záhradné remeslá. Majstrovská trieda a veľa fotografií

Lásku k záhrade je možné kombinovať s inými koníčkami. Vidiecke remeslá zo šrotu sú dobrou príležitosťou na ozdobenie krajinného dizajnu lokality a realizáciu vlastných tvorivých schopností. Ponúkame niekoľko nápadov s majstrovskou triedou, ako vyrábať remeslá pre letné sídlo s popisom.

7 nápadov na vidiecke remeslá. Foto

O chute nie je sporu, takže pre niekoho sú remeslá vyrobené zo starých materiálov letnej chaty odpadky, ale pre niekoho – umelecké dielo. Vtipné teľa si môžete vyrobiť z hrdzavého vozíka a vidly.

O chute nie je sporu, takže pre niekoho sú remeslá vyrobené zo starých materiálov letnej chaty odpadky, ale pre niekoho - umelecké dielo. Vtipné teľa môžete urobiť z hrdzavého vozíka a vidly.

Niekto je pripravený vyrobiť iba jednu originálnu ručnú prácu, ktorá upúta oko, zatiaľ čo iní remeselníci-záhradníci sú schopní sériovo vyrábať rovnaké alebo rôzne výrobky. Malé domy z dreva na mieste sa stanú ozdobou krajinného dizajnu a zároveň budú obydlím pre mačky, psy alebo veveričky.

Niekto je pripravený vyrobiť iba jednu originálnu ručnú prácu, ktorá upúta oko, zatiaľ čo iní remeselníci-záhradníci sú schopní sériovo vyrábať rovnaké alebo rôzne výrobky. Malé domy z dreva na mieste sa stanú ozdobou krajinného dizajnu a zároveň budú domovom pre mačky, psy alebo veveričky.

Dacha nie je len miestom rôznych záhradníckych prác, ale aj kútikom pre rodiny. To je dôvod, prečo zručný majiteľ môže ľahko vyrobiť panvicu vlastnými rukami zo šrotu. Ak si želáte, môžete si postaviť vlastný ohnisko alebo pec na pizzu zo starého stavebného materiálu..

Dacha nie je len miestom rôznych záhradníckych prác, ale aj kútikom pre rodiny. To je dôvod, prečo zručný majiteľ môže ľahko vyrobiť panvicu vlastnými rukami zo šrotu. Ak si želáte, môžete si postaviť vlastný ohnisko alebo pec na pizzu zo starého stavebného materiálu.

Milovníci domácnosti môžu použiť navijaky z drôtov na kurník alebo holubník. Budete musieť iba premyslieť otvor pre vstup a výstup a omotať konštrukciu sieťovinou Rabitz. V takom dome môžete dokonca chovať králiky..

Milovníci domácnosti môžu použiť navijaky z drôtov na kurník alebo holubník. Budete musieť iba premyslieť otvor pre vstup a výstup a omotať konštrukciu sieťovinou Rabitz. V takom dome môžete dokonca chovať králiky.

Dnes majitelia moderných bytov vymieňajú drevené okná za plastové. Neponáhľajte sa vyhodiť staré okná, pokúste sa z nich urobiť otvorený altánok. Ak naň položíte lezeckú ružu alebo plamienok, budete môcť zorganizovať útulný kútik na relaxáciu v krajine. V dusnom letnom teple vás zachráni tieň z rastlín.

Dnes majitelia moderných bytov vymieňajú drevené okná za plastové. Neponáhľajte sa vyhodiť staré okná, pokúste sa z nich urobiť otvorený altánok. Ak naň položíte lezeckú ružu alebo plamienok, budete môcť zorganizovať útulný kútik na relaxáciu v krajine. V dusnom letnom teple vás zachráni tieň z rastlín.

Večer bude oveľa príjemnejšie byť vo vašej záhrade, ak bude osvetlenie premyslené. Z použitých sklenených fliaš a diód LED môžete vyrábať kreatívne žiarovky pre domácich majstrov.

Večer bude oveľa príjemnejšie byť vo vašej záhrade, ak bude osvetlenie premyslené. Z použitých sklenených fliaš a LED diód môžete vyrobiť kreatívne žiarovky vlastnými rukami.

Neponáhľajte sa vyhadzovať konzervy s jedlom, veselý drevorubač z nich poteší vaše deti.

  Príprava pôdy na jar v skleníku

Neponáhľajte sa vyhadzovať konzervy s jedlom, vtipný drevorubač z nich poteší vaše deti.

Majstrovská trieda s fotografiou: záhradné remeslá

Roztomilú mačku, ktorú je možné použiť ako záhon, sa dá ľahko vyrobiť z veľkej plastovej fľaše. Na to budete potrebovať nasledujúce materiály:

– cement

– sadra

– plastová nádoba alebo fľaša

– drevené lamely

– farbivo

– drôt

Najprv rozrežte plastovú fľašu a vytvorte nádobu na budúcu výsadbu kvetov. Potom ho natrieme cementom, drôt tak zafixujte okolo nádoby.

Najprv rozrežte plastovú fľašu a vytvorte nádobu na budúcu výsadbu kvetov. Potom ho natrieme cementom, preto drôt zafixujte okolo nádoby.

Teraz môžete začať s výrobou rámu, aby bolo vaše remeslo stabilné. Zaistite nádobu k rámu.

Zmiešajte cementovú kašu v pomere 1: 1, navlečte si rukavice a začnite tvarovať mačací trup. Na výrobu hrčiek vezmite hrsť cementovej malty a lyžicu suchej sadry. Rozviňte gule alebo iné polotovary a urobte z nich krásnu mačku. Spolu so sadrou cement rýchlo schne, takže je ľahké vyrobiť aj malé časti.

Zmiešajte cementovú kašu v pomere 1: 1, navlečte si rukavice a začnite tvarovať mačací trup. Na výrobu hrčiek vezmite hrsť cementovej malty a lyžicu suchej sadry. Rozviňte gule alebo iné polotovary a urobte z nich krásnu mačku.

Potom, čo vyrobíte náhubok a chvost, nechajte plavidlo vysušiť. Môžete ho natrieť emailom alebo sprejovou farbou..

Potom, čo vyrobíte náhubok a chvost, nechajte plavidlo vysušiť. Môžete ho natrieť emailom alebo sprejovou farbou.

Zostáva naplniť zem a zasadiť kvety. Na zimu je lepšie záhon vyčistiť, aby cement a farba nepraskli z extrémnych teplôt.

Zostáva naplniť zem a zasadiť kvety. Na zimu je lepšie záhon vyčistiť, aby cement a farba nepraskli z extrémnych teplôt.

Prečítajte si tiež: Výroba plstených postelí

Na záhradné remeslá môžete minúť veľa peňazí, ale stôl vám neprinesú takú radosť a uspokojenie ako ručné práce. Aby letná chata alebo dvorček úplne odrážal váš vkus a charakter, vyskúšajte si vyrobiť remeslá pre záhradu vlastnými rukami. Pozrite si fotografie a nechajte sa inšpirovať novými nápadmi.