Aké hračky vyrobiť na Halloween

Majstrovská trieda remesiel Halloween

Halloween sa blíži. Tento sviatok je považovaný za sviatok zlých duchov, keď sa za súmraku po uliciach potulujú upíri, čarodejnice a rôzni duchovia. V Rusku sa tento sviatok začal oslavovať nedávno. Tento sviatok je však každým rokom stále obľúbenejší. V tento sviatok ľudia zdobia nielen svoje domovy, ale vyrábajú aj rôzne remeslá. Ale v tomto článku vám povieme, aké hračky a remeslá na Halloween môžete vyrobiť vlastnými rukami..

Aké hračky vyrobiť na Halloween

Na Halloween sa často vyrábajú rôzne hračky. Hračky sa však najčastejšie vyrábajú vo forme tekvice a vo forme čarodejníc. Remeselné ženy tiež vyrábajú netopiere a rôzne doplnky pre zlých duchov. Môžu to byť: kotlíky na lektvary, rýpadlá a metly. Ak hovoríme o farbe týchto hračiek, potom sú tieto výrobky vyrobené z:

 • oranžová;
 • Fialová;
 • čierna farba.

Plstené hračky. 

Dnes je veľa materiálov na šitie hračiek. Halloweenské hračky sú ale väčšinou vyrobené z plsti. Malo by sa povedať, že tento materiál je najvhodnejší na šitie hračiek. S týmto materiálom sa veľmi ľahko pracuje. Má príjemnú štruktúru a širokú škálu farieb. A aby ste z nej mohli vystrihnúť hračku, musíte nakresliť skicu na lepenku. Potom sa obrobok nanesie na materiál a z plsti sa vystrihnú dve časti. Potom sú 2 polotovary zošité jednoduchým švom. Cez okraj, ktorý ste zanechali, stojí za to naplniť hračku výplňovým polyesterom. Vata je vhodná aj pre tento prípad. Ak hovoríme o tvári hračky, potom sú jej časti prilepené k hračke lepidlom. A oči, ústa a nos sú vyrezané z lepenky. Ďalej uvádzame niekoľko príkladov plstených hračiek. Všimnite si toho, že sa môžu veľmi líšiť..

halloweenske remeslá

ako vyrábať hračky na halloween

DIY hračky halloween

ako vyrábať hračky na halloween

Halloween kartónové rúrkové postavičky.

Okrem zaujímavých plstených hračiek Halloween môžete nájsť aj ďalšie zaujímavé remeslá, ktoré sa týkajú tejto témy. V tejto časti článku vám teda povieme, ako vyrobiť zlovestné hračky z cudzích materiálov. A na vytvorenie nasledujúcich postáv pripravte:

 • puzdrá toaletného papiera;
 • nožnice;
 • farby;
 • štetec a lepidlo.
  Na ozdobu dovolenky si vyrábame vlastný prekvapivý balón

hračky na halloweenDIY remeslá pre halloweenDIY Halloween remeslá

Proces tvorby:

 1. Najprv sklopte okraje lepenkovej trubice z jednej strany dovnútra. V dôsledku toho by mali vyjsť malé rohy..
 2. Teraz vezmite farby a napenetrujte nimi celý povrch lepenkového puzdra..
 3. Ďalej by mal rukáv vyschnúť. Potom by mal byť natretý jasnými farbami..
 4. Vyrobte si čertov, zaujímavé čarodejnice alebo iné postavy. Je to také ľahké! Môžete tiež vystrihnúť ďalšie ďalšie diely pre svoje postavy z lepenky a prilepiť ich.

halloweenske remeselné hračky

Dovoz z jednorazového taniera.

Pre svoje ďalšie remeslo si kúpte jednorazový tanier. Nakreslite naň desivú tvár. A z bielej lepenky vystrihnite ruky a prúžky. Tieto diely pripevnite k doske lepidlom..

DIY Halloween hračky

Vynášanie obrúska.

Nasledujúce remeslo je tiež veľmi jednoduché. A tu nemusíte kupovať drahé materiály. Stojí tiež za zmienku, že takéto remeslo je vhodné na zdobenie vášho domu na Halloween. Vezmite teda malú pingpongovú loptičku, zabaľte ju obrúskom a zaistite niťou. Potom už len nakreslite tvár ducha čiernym fixkou.

ako vyrábať remeslá na halloween

Ďalšia verzia roztomilých duchov.

ako vyrábať remeslá na halloween

Tenisové loptičky oči.

Pre toto remeslo vezmite pravidelné tenisové loptičky. Omotajte ich sadrou a potom prilepte oči, ktoré by ste mali vystrihnúť z lepenky.

ako vyrábať hračky na Halloween vlastnými rukami

Netopier – pinata.

Ak sa plánujete zabaviť na Halloween, zvážte zábavu. Chceme vám len ponúknuť, aby ste urobili piñatu v tvare netopiera. Takéto remeslo sa v prvom rade stane zaujímavým dekorom a za druhé umožní vašim hosťom zábavu. Na jeho vytvorenie si teda pripravte:

 • pár balónov,
 • PVA lepidlo,
 • Škótska,
 • tenké strapce,
 • čierny, tenký papier,
 • dvaja čierni Whatman.

DIY halloweenske remeslo

A na plnenie piňaty si pripravte: malé hračky a cukríky.

Proces výroby piňaty:

 1. Najprv nafúknite balóniky. Jeden by sa mal navyše ukázať ako veľký a druhý malý. Prvý pre trup, druhý pre hlavu.
 2. Niekoľko týchto guličiek musíte navzájom bezpečne pripevniť lepiacou páskou..
 3. Vezmite pohár a zrieďte v ňom lepidlo PVA obyčajnou vodou 2: 1. V dôsledku toho by ste mali mať tekuté lepidlo..
 4. Pre pohodlie práce položíme guľky na nádobu alebo na panvicu.
 5. Potom by mal byť na povrch gule prilepený tenký čierny papier. Tieto diely musia byť navzájom spojené. V dôsledku toho by ste mali mať úplne pokryté gule s čiernym papierom..
 6. Prvá vrstva by teraz mala dôkladne vyschnúť..
 7. Ak je papier suchý, pokračujte v lepení druhej vrstvy čierneho papiera.
 8. Hneď ako je druhá vrstva suchá, previažte niť okolo tela piñaty. Potom musíte použiť ďalších 5 vrstiev čierneho papiera..
 9. Keď je trup myši pevný, loptičky je možné prepichnúť. Teraz musíte piñatu naplniť sladkosťami a malými hračkami. Môžete tiež použiť sladkosti.
 10. Ak ste dokončili piñatu, teraz rez bezpečne uzavrieme.
 11. Ďalej vezmeme čierny papier Whatman a vystrihneme z neho krídla, ktoré by mali byť prilepené k pálke. Tu použite široký papier alebo pásku. A aby myš vyzerala veľkolepo, prilepte na končeky krídel šnúrky.
 12. Teraz prejdeme k hlave myši. Na to musíte prilepiť: oči, uši a zuby. To všetko sa dá vystrihnúť z papiera.
 13. Pripojte zložené nohy k spodnej časti trupu piñaty.
 14. Keď je lepidlo suché, môžete piñatu zavesiť do stredu miestnosti..
  Ako vytvoriť rám pre zrkadlo vlastnými rukami

halloweenske remeslohračky a remeslá na Halloweenpinatahračky a remeslá na Halloweenhračky na halloween s rukamipinata na halloween

Loptová kostra.

Pre svoje ďalšie remeslo si kúpte biele gule. Nafúknite ich a stočte ich do kostry. Vytvorte detaily tváre a zaveste ju niekde na nápadné miesto.

halloweenske remeslá

Konečne

Na Halloween si môžete vyrobiť rôzne hračky. Všetko závisí od vašich preferencií. Ale ak sa pokúsite vynaložiť úsilie, získate veľa zaujímavých remesiel..