Aké remeslá robiť pre školu v 1. ročníku

remeslo v 1. ročníku

Jesenný čas je najlepším obdobím na prípravu prírodného materiálu, z ktorého budú v budúcnosti vznikať rôzne remeslá. Mnoho škôl oslavuje dnes – jesenný deň. A na tento sviatok je zvykom vyrábať rôzne remeslá z prírodných materiálov. Remeslá pre 1. stupeň v školách na začiatku jesene sú vyrobené prevažne z prírodných materiálov. Preto v našom výbere ručných prác pre 1. stupeň nájdete aj také nádherné ručné práce z materiálov, ktorými nás príroda štedro odmenila. Okrem toho tu uvidíte ďalšie možnosti remesiel, ktoré určite budete chcieť urobiť..

Remeslá pre triedu 1 z prírodných materiálov

Pozrite sa, akú nádhernú kompozíciu je možné vyrobiť z materiálov, ktoré nám na jeseň ležia pod nohami. A pre túto kompozíciu budete musieť zbierať žalude. Budete tiež potrebovať lepidlo PVA a list lepenky, z ktorého musíte vystrihnúť tvar obyčajného listu..

DIY remeslá v 1. ročníku

Pravdepodobne všetci žiaci 1. stupňa poznajú obľúbenú karikatúru – Smeshariki. Tieto postavy teda môžu byť vyrobené z prírodných materiálov na hodinách kreativity v škole. Na vytvorenie tohto remesla by ste mali pripraviť iba zeleninu a plastelínu. Možno budete potrebovať aj fixky, ktorými ozdobíte postavičky. Všetko vyzerá veľmi vtipne. Nieje to?

DIY remeslá pre stupeň 1

Remeslá zo šikovných materiálov

V tomto článku budete môcť objaviť remeslá pre mladších študentov. Všetky tieto remeslá môžete robiť v škole v triede alebo doma, napríklad na školskú výstavu. Všetci máme doma veľa nepotrebných vecí. A ak máte doma ležiace staré sklenené nádoby, odporúčame vám ich trochu rozjasniť..

Mali by ste sa teda pripraviť:

 • čistá sklenená nádoba,
 • akrylové farby,
 • kvety na ozdobu.

Vyrobiť také remeslo je veľmi jednoduché. Za týmto účelom nádobu natrite akrylovými farbami. A hneď ako farba zaschne, musíte na ňu napísať fixkou. To je všetko, nádherná váza je pripravená. Stačí do nej vložiť kvety.

  DIY abecedy

remeslá pre 1. stupeň do školy

Ak sú doma zápasy, potom z nich môžete urobiť taký obrázok. Tu potrebujete lepidlo a kus lepenky. Buďte kreatívni a uvidíte, čo môžete urobiť.

DIY remeslá pre predškolákov

remeslo do školy v 1. ročníku

Remeslá z farebného papiera

Mnoho remesiel je možné vyrobiť z farebného papiera. Preto sa takýto materiál používa pomerne často v triedach so školákmi. Také svetlé a zaujímavé veci je možné vyrobiť z papiera. A ako ich vyrobiť, vás vyzve diagram.

remeslá pre mladších žiakov

školské remeslo

Indický.

Aby ste sa stali takýmto Indom, stojí za to pripraviť:

 • farebný papier: červený, žltý a oranžový;
 • rolka toaletného papiera;
 • nožnice;
 • lepidlo;
 • pár tlačidiel;
 • značka;
 • dvojica veľkých tlačidiel.

DIY remeslá do školy

Priebeh:

 1. Najprv by ste na rolku toaletného papiera mali prilepiť niekoľko gombíkov. V dôsledku toho dostanete oči..
 2. Z oranžového papiera, ktorý je namiesto zobáka, vystrihnite trojuholník. A z červeného papiera je potrebné vystrihnúť squiggle, ktorý je prilepený pod zobákom.
 3. Teraz položte dlaň a zakrúžkujte ju. Potom stojí za to ho vystrihnúť. Táto dlaň by mala byť použitá ako šablóna. A niekoľko týchto dlaní by ste mali vystrihnúť. Malo by ich byť asi 6.
 4. Teraz prilepíme dlane na zadnú stranu rukáva. A musíte ho prilepiť v 2 vrstvách, aby ste získali perie.
 5. Na konci prilepíme 2 veľké gombíky na spodok rukávu, čo budú nohy remesla.

školské remeslourob si sám v 1. ročníkuDIY remeslá do školyremeslo v 1. ročníkuDIY remeslá do školy

Ručná hračka – zábavná chobotnica.

Toto remeslo je veľmi jednoduché. Na prácu je potrebné pripraviť:

 • nožnice a ceruzka;
 • lepidlo a farebný papier.

Priebeh:

 1. Najprv by ste mali položiť dlaň na list papiera. Potom by to malo byť načrtnuté jednoduchou ceruzkou. Čo majú prsty spoločné s nohami chobotnice.
 2. Teraz pomocou farebného papiera stojí za to urobiť tvár chobotnice.
 3. Potom z papiera stojí za to vystrihnúť sukňu pre dievča s chobotnicou.

remeslá pre stupeň 1

To je všetko, čo je zábavné remeslo pripravené.

Konečne

Teraz ste sa dozvedeli o tom, aké remeslá je možné vykonávať pre školu v 1. ročníku. Stojí za to povedať, že je to len časť remesiel. A tieto nápady môžete doplniť svojim kreatívnym myslením a predstavivosťou..

  Zoznam remesiel ku Dňu detí