Aké snehové vločky je možné vyrobiť na Nový rok

urobte snehové vločky vlastnými rukami v novom roku

Najslávnejšie a najbežnejšie typy zimných dekorácií možno bezpečne pripísať papierovým snehovým vločkám vyrobeným sami. Ako ich vyrobiť v materskej škole, doma alebo v škole so svojimi deťmi, vám povieme v našich majstrovských triedach, krok za krokom, ktoré popisujú schémy práce, pokyny a poskytujú video a fotografické materiály. Z nižšie uvedených lekcií sa môžete dozvedieť, ako originálne a krásne vyrábať papierové snehové vločky na Nový rok, ako vyrábať volumetrické výrobky (3D) a ako skladať vzdušné a krásne remeslá pomocou techniky origami..

Vlastné snehové vločky majú za následok veľmi originálne a neobvyklé. Dodajú každému okolo vás optimistickú a slávnostnú náladu. Ak neviete, ako vyrobiť snehovú vločku, pozrite sa na našu publikáciu, ktorá sa vám bude páčiť..

DIY nápady na snehové vločky pre Nový rok 2018 z papiera

Z malých listov obyčajného papiera pomocou jednoduchých nožníc môžete nezávisle rezať vzdušné a krásne snehové vločky. Na tieto účely môže byť vhodný akýkoľvek výkres. Ale v prípade, že nemáte v hlave žiadne nápady, môžete použiť hotové schémy a kresby. V tejto sekcii sme pre vás zhromaždili najobľúbenejšie novoročné vzory. Ak ich prenesiete na správny materiál, môžete vyrobiť ľahké a jemné snehové vločky. Budú skvelou ozdobou interiéru vášho domova, kancelárie alebo školskej triedy..

urobte snehové vločky na nový rok z papiera

urobte snehové vločky na nový rok z papiera

urobte snehové vločky na nový rok z papiera

urobte snehové vločky na nový rok z papiera

urobte snehové vločky na nový rok z papiera

Ako vyrobiť objemnú papierovú snehovú vločku.

V tejto majstrovskej triede sme sa pokúsili podrobne popísať, ako vyrobiť volumetrickú vločku z papiera. Jeho tvar trochu pripomína čerstvo rozkvitnutý kvet. Schéma práce nie je príliš komplikovaná. Samotný výrobný postup však bude od vás vyžadovať pozornosť, trpezlivosť a presnosť. V dôsledku toho však získate veľmi účinný produkt, ktorý vytvorí slávnostnú náladu v každej miestnosti..

urobiť snehovú vločku pre nový rok

Zoznam pracovných materiálov:

1. Biely papier (veľkosť A4).

2. Lepiaca nálepka na papier.

3. Kovové pravítko.

4. Kancelárske nožnice.

5. Dobre nabrúsená ceruzka.

Podrobné pokyny na výrobu volumetrickej vločky:

1. Pravítkom a ceruzkou vyložte biely list papiera na dlhé kúsky. Ich šírka by mala byť 1 cm. Ďalej ich musíte strihať pozdĺž línií pomocou nožníc, aby ste získali 30 úzkych pásikov.

2. Potom musíte vziať jeden z výsledných pruhov ako základ, označiť naň podmienečný stred ceruzkou a na kríž položiť ďalšie 3 pruhy. Ďalej prilepte všetky kontaktné body lepidlom..

3. Potom budete musieť do výsledného copu pridať ďalšie 2 pásy a tiež ho zafixovať lepidlom.

4. 2 otvorené rohové konce je potrebné spojiť a prilepiť ich okraje tak, aby ste prstami príliš netlačili.

5. Ďalej musíte z vnútornej strany prilepiť stredný pás, aby ste získali krásny a úhľadný okvetný lístok.

6. Rovnako postupujte aj so zvyšnými prúžkami. Potom nechajte výsledný produkt vysušiť.

ako vyrobiť snehovú vločkuako vyrobiť snehovú vločkuako vyrobiť snehovú vločkuako vyrobiť snehovú vločkuako vyrobiť snehovú vločku

Krásne veľké snehové vločky na Nový rok 2018 vyrábame vlastnými rukami postupne – majstrovská trieda.

Snehová vločka je nádhernou výzdobou interiéru na Nový rok. Je ľahké to urobiť sami. Pozrite sa na ďalšiu majstrovskú triedu. Nie je veľmi ťažké vyrobiť veľmi efektívne, veľké papierové snehové vločky sami. Navyše, ak pri výrobe používate techniku ​​Accordion. Pomocou tejto metódy môžete vytvoriť snehové polia akejkoľvek veľkosti. A dokonca veľmi veľký formát А 2.

urobiť snehovú vločku pre nový rok

Budú potrebné nasledujúce materiály:

1. Niť.

2. List – formát A3.

3. Ihla.

4. Nožnice.

5. Zošívačka.

Pokrok. Návod s fotkou.

1. Z listu bieleho papiera (formát A 3) je potrebné odstrihnúť tvar štvorca a zložiť ho ako harmoniku. Priemerná hĺbka skladania bude 5 cm.

2. Výslednú vlnitú základňu je potrebné prešiť niťou v strede. Aby váš obrobok dobre držal, musíte urobiť malé množstvo širokých a hustých stehov a dobre zaistiť okraj..

3. Potom na vonkajšiu stranu harmoniky nakreslite vhodný vzor. Tento vzor môže byť čokoľvek. Ale najdôležitejšou vecou v tejto práci je urobiť kresbu symetrickou vo vzťahu k stredu..

4. Potom musíte snehovú vločku opatrne otvoriť a upevniť jej okraje zošívačkou. Je to nevyhnutné, aby jeho tvar vyzeral ako kruh..

  Ako vyšívať na plastové plátno

Ako vyrobiť balerínky zo snehových vločiek. Popis a šablóny.

Takmer každý vie, ako vyrobiť novoročné papierové snehové vločky. Ale nie každý môže vyrobiť výrobok vo forme baleríny, a potom jej povedať do dažďa, zdobenie okna v kuchyni s výslednou originálnou girlandou alebo pódium v ​​školskej montážnej sieni. Aby ste urobili originálne a elegantné majstrovské dielo, musíte vziať farebný alebo biely papier a pripraviť šablónu baleríny. Potom urobíte 2-3 pohyby nožnicami a vaša krásna girlanda je pripravená.!

urobte snehové vločky vlastnými rukami v novom roku

Aké materiály budú potrebné na vytvorenie produktu:

1.tenká biela lepenka.

2. biela hustota lepenky.

3. farebný alebo biely papier (podľa želania).

4. jednoduchá ceruzka.

5. nožnice.

6. Guma.

7. Priechod.

8. Scotch páska.

9. lepidlo.

10. Novoročný dážď dlhý 2 metre.

Podrobné pokyny na výrobu snehových vločiek:

1. Je potrebné vziať list hrubej bielej lepenky a nakresliť naň balerínu, ktorá si zopla ruky nad hlavou vo forme polkruhu. Potom by malo byť veľmi opatrne rezané nožnicami. Táto šablóna pre budúceho tanečníka.

2. Potom by ste mali výslednú šablónu pripevniť na tenký list lepenky a vystrihnúť požadovaný počet figúrok. Ich počet môže byť 20 (Ak chcete urobiť krásnu a sviežu girlandu_ alebo 11 – 18 – na vzácne navliekanie).

3. Na výrobu oblečenia pre baletku budete potrebovať prelamovanú a krásnu sukňu. Dá sa to urobiť pomocou kompasu a bieleho listu, pričom na posledný nakreslite kruh. Veľkosť kruhu bude závisieť od vašej osobnej túžby. Ak zvolíte malý priemer, sukňa baleríny bude krátka. A ak je veľký, váš tanečník bude mať krásne spoločenské šaty.

4. Potom musíte kruh opatrne vystrihnúť a trikrát ho preložiť na polovicu. Na vonkajšiu stranu výsledného sektora by ste mali nakresliť ľubovoľný vzor. Ďalej ho nožnicami odstrihnite pozdĺž obrysu.

5. Opatrne rozbaľte sukňu baletky a dobre ju vyhlaďte. V úplnom strede výsledného kruhu musíte vyrezať malý otvor. Potom do nej navlečte postavu kartónového tanečníka, ktorý bol vyrobený nezávisle podľa šablóny.

6. Pomocou škótskej pásky je potrebné upevniť sukňu v páse baleríny tak, aby nespadla.

7. Potom, čo sú všetky balerínky snehovej vločky oblečené, musíte vziať novoročný dážď a prevliecť ho cez zatvorené ruky tanečníkov. Aby sa vaše figúrky nevešali, musíte ich opatrne pripevniť k dažďu malým kúskom pásky.

8. Pomocou zapichovacích špendlíkov musíte výsledný veniec pripevniť na miesto, ktoré plánujete ozdobiť.

Jednoduchá vianočná vločka. Nápad pre žiakov prvého stupňa.

Všetky deti milujú prázdniny. A hlavne Nový rok! Ak však predškoláci venujú osobitnú pozornosť sladkostiam a darčekom, potom si staršie deti želajú spolu s rodičmi a učiteľmi aktívne sa podieľať na príprave rôznych slávnostných udalostí. Sedemročné deti sa samozrejme len veľmi ťažko dokážu vyrovnať s veľmi ťažkými úlohami. Ale nebude pre nich ťažké vyrábať rôzne jednoduché prvky zimnej výzdoby sami. S úplnou dôverou a pokojom môžu byť prváci poverení výrobou krásnych a vzdušných papierových snehových vločiek. Tento postup je celkom jednoduchý. A mnohé deti si s touto prácou poradia samy. Ale ak majú nejaké ťažkosti, potom ich určite pomôžu vyriešiť oteckovia a matky a dokonca aj starí rodičia..

urobte snehové vločky vlastnými rukami v novom roku

Budú potrebné nasledujúce materiály:

1. nožnice.

2. farebný papier.

3. stacionárne lepidlo.

4. kartón.

5. pravidlo.

6. jednoduchá ceruzka.

7. dôsledky.

8. silné vlákno (špagát, rybárska šnúra, lano atď.).

Proces tvorby. Pokyny krok za krokom:

1. Je potrebné vziať farebný papier a vystrihnúť z neho tri rovnaké pásy s dĺžkou 7 cm.

2. Ďalej by ste mali každý z týchto pásikov zložiť do úhľadného akordeónu s hĺbkou kroku 1 cm. Potom ho ozdobte prelamovaným rezom.

3. Potom by ste mali prúžky mierne narovnať a pomocou lepidla ich prilepiť do jedného krúžku. Prsty jemne stlačte kĺby, aby sa váš výrobok nerozpadol.

  DIY šampanské korkové remeslá

4. Výsledný krúžok musí byť vyrezaný vyrezávanou stranou. A jeho vnútorná časť musí byť pripojená k zásuvke. Potom všetko dobre prilepte. V dôsledku toho by výsledná základňa pre budúcu snehovú vločku mala nadobudnúť tvar kruhu s malým dutým stredom..

5. Vystrihnite tenkú čipkovanú snehovú vločku z bieleho listu papiera (priemer je asi dvakrát menší ako farebný podklad).

6. Vystrihnite z lepenky malý kruh na tvár. S pomocou svetlo béžovej farby musíte urobiť rám na kruhu, ktorý prebieha pozdĺž celého okraja. Vo vnútri kruhu budete musieť nakresliť oči, obočie, ústa a nos, červené tváre. Výslednú tvár nechajte pôsobiť krátku dobu, aby farby úplne vyschli.

7. Keď vezmete modrý list papiera, musíte ho vystrihnúť na účese pre budúcu snehovú vločku a potom ho prilepiť na tvár zhora.

8. Na modro vyrezávanú základňu musíte najskôr prilepiť bielu čipku snehovej vločky a potom – červenú tvár. Ďalej budete musieť počkať, kým sa vaše remeslo chytí a nestane sa jediným celkom. Potom bude musieť byť ozdobený iskrami (kamienky, dážď, korálky atď.).

9. V hornom centrálnom lúči snehovej vločky musíte prevliecť hustú niť a urobiť z nej slučku. Potom ozdobte okno alebo dvere novoročnou snehovou vločkou..

Krásna snehová vločka na Nový rok – volumetrická.

Výroba papierových snehových vločiek na Nový rok je veľmi jednoduchá, ak poznáte niektoré detaily. Táto informatívna a veľmi zaujímavá majstrovská trieda vám veľmi podrobne povie, ako zo seba urobiť krásnu a elegantnú dekoráciu pre nový rok – objemnú snehovú vločku. Ukazuje sa, že je veľmi efektívny a vyzerá veľmi atraktívne. Tieto originálne a jedinečné kozmetické výrobky je možné použiť na výzdobu detských izieb, školských tried a iných priestorov, kde sa plánujú všetky druhy novoročných akcií..

aké snehové vločky je možné vyrobiť pre nový rok

Aké materiály budú potrebné:

1. Pravítko.

2. list (formát A 4-6 ks).

3. Zošívačka.

4. Jednoduchá ceruzka.

5. Nožnice.

Pokyny na vytvorenie snehovej vločky:

1. Musíte vziať list papiera (formát A4) a zložiť ho tak, aby ste získali ostrý uhol.

2. Pod okraj záhybu nakreslite pod ním rovnomerný pás. Pozdĺž výsledného obrysu odrežte prebytok nožnicami, aby sa obdĺžnik zmenil na štvorec.

3. Z výsledného štvorcového obrobku by mal byť zložený rovnoramenný trojuholník. Pozdĺž všetkých jeho bočných okrajov vo vzdialenosti 2-3 cm musíte nakresliť niekoľko priamych čiar.

4. Ďalej, podľa týchto línií, by mali byť urobené malé rezy, ktoré nedosahujú stred približne 1,8 -8 cm. Po dokončení všetkých rezov musíte výsledný trojuholník opatrne otvoriť a narovnať.

5. Potom by ste mali vziať malý vnútorný štvorec za okraje, ktoré sa vytvorili po rezoch, a spojiť ich zošívačkou.

6. Otočte obrobok na druhú stranu a rovnakým spôsobom zafixujte okraje 2. štvorca.

7. Je potrebné prevrátiť základňu, kým nie sú upevnené všetky rohy. Budete mať prvý okvetný lístok snehovej vločky. A potom by malo byť rovnakým spôsobom spracovaných všetkých zvyšných päť okvetných lístkov..

8. Výsledné okvetné lístky musia byť pripevnené zošívačkou na 2 miestach v strede bočného okraja a v spodnej časti, kde ostré hrany vyčnievajú.

9. V dôsledku toho by ste mali dostať krásnu, veľkú vianočnú vločku..

aké snehové vločky je možné vyrobiť pre nový rokaké snehové vločky je možné vyrobiť pre nový rokaké snehové vločky je možné vyrobiť pre nový rokaké snehové vločky je možné vyrobiť pre nový rokaké snehové vločky je možné vyrobiť pre nový rokaké snehové vločky je možné vyrobiť pre nový rokAké snehové vločky je možné vyrobiť na Nový rokAké snehové vločky je možné vyrobiť na Nový rok

Novoročná snehová vločka. Schémy 2018.

Ak si pozorne prečítate túto publikáciu, na Nový rok si môžete vyrobiť snehové vločky vlastnými rukami. Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako vyrobiť novoročnú snehovú vločku, je vystrihnúť ju z obyčajného papiera podľa pokynov pripravenej schémy. Výrobok so štyrmi koncami sa považuje za jednoduchší. K jeho výrobe však môžete pristúpiť s predstavivosťou..

Na prácu potrebujete farebné listy používané v tlačiarni.

urobiť snehovú vločku pre nový rok

Najprv musíte z obdĺžnika vystrihnúť štvorec. Zložte ho na polovicu a diagonálne trikrát. Ďalej by ste naň mali použiť vzor, ​​ktorý si vyberiete, a vystrihnúť ho pozdĺž obrysu nožnicami. Hlavným účinkom tejto práce je, že zaoblené a hladké tvary budú veľmi harmonicky kombinované so špicatými tenkými lúčmi, ktoré symbolizujú jazyky plameňa..

  Tkanie z gumičiek video figúrky

Aké snehové vločky je možné vyrobiť na Nový rok

Ak chcete vytvoriť päťcípu hviezdu, budete musieť list zložiť nie diagonálne, ale horizontálne na polovicu. Potom ešte raz na polovicu pozdĺž strany. Na konci je potrebné ho narovnať. Ďalej musí byť dolný ľavý roh obdĺžnika spojený so stredom horného okraja obrobku, kde je jeden záhyb. Šikmá, dolná časť by mala byť ohnutá nahor a zarovnaná na ľavej strane s diagonálnym záhybom. Potom by mal byť obrobok prevrátený a dvojvrstvový trojuholník by mal byť ohnutý k najbližšiemu okraju. Zostáva iba odrezať všetok vyčnievajúci prebytok nožnicami, nakresliť vybraný vzor a rezať ho obrazne pozdĺž obrysu. Ak chcete, aby bola vaša budúca snehová vločka krajšia a jemnejšia, odporúčame vám navíjať nožnice čo najhlbšie a snažiť sa neprekračovať spoločnú strednú základňu..

Aké snehové vločky je možné vyrobiť na Nový rok

Šesťcípu snehovú vločku možno pokojne pripísať obľúbenejším šperkom vyrobeným vlastnými rukami. Pre ňu existuje obrovské množstvo všetkých druhov a originálnych schém. Hlavný polotovar pre takú snehovú vločku je vyrobený podľa princípu origami snehových vločiek. Potom na to musíte použiť vzor a vystrihnúť nožnicami.

Aké snehové vločky je možné vyrobiť na Nový rok

Sedemčlenná snehová vločka je vyrobená rovnakým spôsobom ako päťcípa. Ale iba na samom konci je potrebné obrobok zložiť ešte raz. Na výrobu osemcípej snehovej vločky môžete použiť vzor na výrobu šesťcípej snehovej vločky. Pred použitím výkresu však musí byť obrobok ohnutý ešte raz na polovicu..

Krásna novoročná snehová vločka technikou origami.

Origami je staré čínske umenie výroby originálnych a krásnych ručných prác z papiera. Táto technika je veľmi populárna každý deň. s veľkým potešením ho začínajú ovládať deti i dospelí. Nie, v procese výroby papierových mini remesiel nie sú žiadne zvláštne ťažkosti. Ale tí ľudia, ktorí nedávno začali študovať základné pravidlá a princípy origami, by mali používať podrobné diagramy s fotografiami alebo si pozrieť školiace video. Táto majstrovská trieda vám podrobne povie, ako vykonať potrebné akcie. Tiež hovorí, ako si na novoročné sviatky sami vyrobiť šesťcípu papierovú snehovú vločku. Videonávod podrobne vysvetľuje, ako pripraviť základ pre snehovú vločku a ako ho správne vystrihnúť..

ako vyrobiť snehovú vločku

Čo variť na výrobu výrobku:

1. jednoduchá ceruzka.

2.rule.

3. kancelársky biely papier (veľkosť A4).

Ako vyrábať:

1. Je potrebné pripraviť list (formát A4) a nožnicami odstrihnúť štvorec. Ďalej by ste ho mali diagonálne ohnúť, aby ste získali trojuholník.

2. Potom musíte list znova zložiť na polovicu..

3. Pravítkom a ceruzkou rozdelíme spodnú základňu výsledného trojuholníka na 3 rovnaké časti.

4. Najprv musíte ohnúť pravý roh trojuholníka k značke a opraviť oblasť ohybu.

5. Ďalej ohnite ľavý roh rovnakým spôsobom.

6. Výsledný obrobok je potrebné prevrátiť na druhú stranu a prebytočné hrany odstrániť nožnicami..

7. Pomocou jednoduchej ceruzky by ste mali načrtnúť vzor podľa vlastného výberu a pripravený základ..

8. Potom opatrne pozdĺž obrysu musíte rezať kresbu nožnicami.

9. Hotová snehová vločka musí byť narovnaná a pripevnená lepidlom na dvere, okno alebo stenu.

ako vyrobiť snehovú vločkuako vyrobiť snehovú vločkuako vyrobiť snehovú vločkuako vyrobiť snehovú vločkuako vyrobiť snehovú vločku

Konečne

Teraz môžete zistiť, aké snehové vločky môžete urobiť na Nový rok. Myslíme si, že naše majstrovské kurzy budú pre vás užitočné a budete môcť vyzdobiť svoj interiér niečím nádherným a neobvyklým..