Ako si vyrobiť vianočný stromček vlastnými rukami

umelý strom urobte to sami

Aký nový rok si možno predstaviť bez hlavného symbolu – vianočného stromčeka. Zelené krásky v predvečer sviatku sa predávajú na každom rohu. Na takúto dovolenku však nie je potrebné kupovať živý smrek. Skúste to urobiť sami. Preto v tomto článku budeme hovoriť o tom, čo môžete urobiť vianočný stromček na Nový rok. Stojí za to povedať, že hlavný symbol nového roka môžete vytvoriť z úplne iných materiálov. A dnes vám o tom povieme viac..

Zaujímavé vianočné stromčeky vlastnými rukami

Mini vianočné stromčeky vyrobené zo šišiek.

Ak vaše deti tiež radi vyrábajú remeslá, môžu sa tiež podieľať na tvorbe takýchto remesiel. Ďalšie remeslo, vianočný stromček, pozostáva z kužeľov a plastelíny. Všetko, čo vaše dieťa potrebuje, je naučiť sa rolovať malé guľôčky z plastelíny. Na tento účel môžete súčasne použiť plastelínu najjasnejších odtieňov. Ako základ pre vianočný stromček môžete použiť bežné cievky nití. Musíte ich však zabaliť do fólie. Kužele sú pripevnené k cievke super lepidlom.

ako vyrobiť umelý stromček

Ak sa vám páčil nasledujúci strom, vezmite si akrylové farby a namaľujte ním šišku. Pamätajte si, že zelená je najchytrejšia vec, ktorú tu môžete urobiť. V tomto prípade sú špičky stromu natreté bielou farbou. Z hnedej plastelíny vytvorte základ pre vianočný stromček. Na ozdobu použite hviezdičku.

čo urobiť vianočný stromček

Ďalšie remeslo je o niečo ťažšie vykonať. Tu stojí za to použiť korálky. Preto, ak je vaše dieťa malé, riadte tento proces sami. Korálky prilepte lepiacou pištoľou k hrbolčeku.

čo urobiť umelý vianočný stromček

Všetky vyššie uvedené remeslá kužeľov môžu nielen ozdobiť váš domov. Bude príjemné prezentovať takéto vianočné stromčeky ako darček svojmu blízkemu..

Ďalšie remeslo vyzerá objemnejšie. A na jeho vytvorenie bude potrebných niekoľko nerovností. Tu by ste ako základ mali použiť hrubý kartónový kužeľ. Potom sa kužeľ prelepí kužeľmi zo všetkých strán. Pri tejto práci je zvykom používať chladnú pištoľ. Akonáhle je lepidlo suché, pokryte strom veľkými korálkami..

  Halloweenské prestieranie

návod, ako si vyrobiť vianočný stromček vlastnými rukami

Jednoduché pozlátko vianočné stromčeky.

Ak si prečítate tento článok, môžete sa dozvedieť, ako si vyrobiť umelý vianočný stromček doma. Vyššie sme vám ponúkli nápady na vianočné stromčeky, ktoré boli vyrobené z kužeľov. Teraz pre túto prácu odporúčame použiť pozlátko. Prirodzene, pre takéto remeslo si musíte kúpiť samotné pozlátko. Pre stromy vyrobte kartónové kužele. Potom k nim prilepte pozlátko. V tomto prípade by malo byť pozlátko na kužeľ prilepené špirálou. Pri práci sa vyzbrojte lepiacou pištoľou.

vyrobte si umelý vianočný stromček vlastnými rukami

Vianočný stromček vyrobený z cukríkov.

Ďalší stromček môže byť nielen krásnou ozdobou, ale aj veľmi príjemným darčekom. Ak chcete urobiť také remeslo, urobte kužeľ. Upevnite naň cukríky páskou a potom vianočný stromček zabaľte pozlátkom.

ako vyrobiť vianočný stromček vlastnými rukami

DIY vianočný stromček

Jednoduchý a objemný vianočný stromček z papiera.

z toho, čo môžete urobiť vianočný stromček vlastnými rukami

Ďalšie remeslo je tiež veľmi jednoduché na výrobu. Počas novoročných sviatkov sa môže stať vynikajúcou ozdobou detskej izby. Na výrobu pripravte:

 • hrubá zelená lepenka,
 • fixky, trblietky, farby,
 • nožnice a lepidlo,
 • Škótska.

Priebeh:

 1. List kartónu ohneme na polovicu a nožnicami prestrihneme pozdĺž záhybu.
 2. Dve časti, ktoré ste dostali, spojíme a znova ohneme na polovicu.
 3. Oproti záhybu fixkou nakreslite polovicu vianočného stromčeka.
 4. Teraz striháme pozdĺž nakreslenej čiary. V dôsledku toho získate 2 vianočné stromčeky, ktoré sa od seba nebudú nijako líšiť..
 5. Jemnými pohybmi zložte každý strom na polovicu. Označte stred.
 6. Ďalej urobte rez na jednom zo stromov. Rez by mal byť dlhý od samotného vrcholu po stredovú čiaru. Druhý strom by mal mať rez zospodu do stredu..
 7. Teraz spojíme stromy ich vložením do výsledných rezov..
 8. A aby bol strom stabilnejší, použite škótsku pásku.
 9. To je všetko, teraz začnite zdobiť svoj vianočný stromček. Tu použite svoju predstavivosť a šikovné materiály.

strom urob si sámstrom urob si sám pre nový rokako urobiť fotografiu vianočného stromčekaako urobiť vianočný stromček pre novoročnú fotografiustrom urob si sám pre nový rokčo môžete urobiť vianočný stromčekz toho, čo môžete urobiť vianočný stromček vlastnými rukami

A tu je ďalšia verzia vianočného stromčeka, ktorú môžete rovnakým spôsobom vyrobiť zo starej kartónovej škatule.

  Slávnostná výzdoba sály

ako urobiť fotografiu vianočného stromčeka

Elegantný papierový vianočný stromček.

ako krásne vyrobiť vianočný stromček

Ak chcete vedieť, ako vyrobiť krásny vianočný stromček, potom bol nasledujúci nápad vytvorený špeciálne pre vás. Na taký strom pripravte:

 • farebný papier,
 • Škótska,
 • lepidlo a nožnice.

strom urob si sám

ako vyrobiť vianočný stromček vlastnými rukamiNajťažšie je rezať pásy farebného papiera, ktorý by mal mať rovnakú dĺžku a šírku. V tomto prípade musí byť každý pás prilepený páskou, aby sa získala slučka. Potom sú všetky slučky prilepené na pásik pásky..

Podobnými girlandami by ste mali zabaliť kužeľ vyrobený z hrubej lepenky.

Ako vyrobiť rozžiarený vianočný stromček.

Ak sa rozhodnete naučiť sa vyrábať vianočný stromček vlastnými rukami, ste na správnej ceste. Vyššie sme popísali niekoľko jednoduchých remesiel. Teraz prišiel rad na poriadnu kreativitu s cieľom urobiť niečo originálne.

ako vytvoriť jednoduchý stromPre kreatívny strom pripravte:

 • Kvetinová floristická guľa. V tomto prípade odporúčame kúpiť viac ako jeden odtieň zelenej.
 • Nožnice, PVA lepidlo.
 • Hustá lepenka na kužeľ.
 • Celofán, špendlíky, veniec, kvetinový drôt.
 • Rôzne dekorácie.

Priebeh:

 1. Najprv vyrobíme kužeľ z lepenky.
 2. Kužeľ obalíme celofánom.
 3. Lepidlo v nádobe zriedime vodou.
 4. Kvetinovú sieťku nakrájame na kúsky a každý kus dáme do nádoby s lepidlom a vodou.
 5. Teraz prilepte kúsky na kužeľ. V tomto prípade sú kĺby opäť lepené kvôli spoľahlivosti..
 6. Aby sa vám remeslo nerozpadlo vo švíkoch, používajte zatváracie špendlíky..
 7. Výsledkom je, že máte prvú vrstvu stromu. Druhú vrstvu urobte rovnakým spôsobom. Nezabudnite, že po nalepení druhej vrstvy musí štruktúra dobre vyschnúť..
 8. Ak je lepidlo suché, vyberte strom z kužeľa..
 9. Vnútri stromu je umiestnený girlanda.
 10. Teraz stačí ozdobiť stromček, ako uznáte za vhodné..

Vianočný stromček vyrobený z nití.

Ak chcete mať vo svojom dome niečo neobvyklé na Nový rok, potom okrem štandardných dekorácií vyzdobte svoj domov rôznymi remeslami s tematikou nového roka.

  Ako vyrobiť darčeky na dovolenku vlastnými rukami

Vytvorenie ďalšieho stromu je tiež pomerne jednoduché. Vezmite list papiera Whatman a vytvorte z neho kužeľ. Kužeľ natrieme lepidlom a začneme ho omotávať zelenou niťou.

Keď je lepidlo suché, oddeľte kužeľ od papiera.

Hotový vianočný stromček ozdobte rôznymi doplnkami. Ozdoby na stromček prilepíte aj lepidlom..

ako vytvoriť jednoduchý strom

Konečne

Strávte nový rok pokojne! Vyrobte si rôzne vianočné stromčeky, vďaka ktorým bude atmosféra vo vašom dome skutočne magická.