Ako správne osláviť Nový rok. Čo nosiť, čo variť

nový rok 2018 čo oslavovať

Pred Novým rokom vládne na ulici nádherné počasie. Ulice, bulváre a pruhy sú pokryté snehom. Zasnežené dni nás všetkých pomaly, ale veľmi isto približujú k príchodu nového roka 2018. S týmto sviatkom sú spravidla spojené príjemné starosti a starosti. Aby bola oslava úspešná, pripravte sa na ňu vopred. V tomto článku sme sa rozhodli povedať vám, ako osláviť Nový rok 2018.

Aký rok 2018 psa nám uvarí

Nadchádzajúci rok bude pod záštitou Zemského žltého psa. Toto zviera je pokojné a verné. Tento rok je úspešný pre tých ľudí, ktorí sa rozhodnú zlepšiť vzťahy a založiť si rodinu. Tento rok bude tiež úspešný pre tých, ktorí sa rozhodnú mať deti. Stojí za zmienku, že podľa východného horoskopu príde rok Psa 16. februára. Od tohto času preto očakávajte zmeny. Prvok roka výrazne ovplyvní kvalitu ľudí. To sa prejaví rôznymi spôsobmi. Napríklad aj tí najzarytejší mládenci budú chcieť uzavrieť oficiálne manželstvo. A tí muži, ktorí majú k deťom negatívny vzťah, budú chcieť svoje dieťa.

Tí ľudia, ktorí sú v roku 2018 slobodní, určite nájdu spriaznenú dušu a pravú lásku. Navyše vzťah s druhou polovicou v roku 2018 možno narýchlo priniesť na svadbu. A všetky konfliktné situácie medzi milencami vyhladí patrónka roku 2018. Okrem toho prispeje k vytvoreniu silného manželstva..

Tí obyvatelia, ktorí pracujú s pôdou alebo sú poľnohospodármi, určite budú môcť cítiť dobré milosti roka. A to všetko preto, že prvok zeme je spojený s plodnosťou. Vo všeobecnosti budú usilovní ľudia v roku 2018 žať bohatú úrodu. Mokasíny sa naopak dostávajú do problémov. Možno ich Pes pripraví o jediný zdroj príjmu..

Tento rok je úspešný aj pre zmierenie. Preto stojí za to zmieriť sa so všetkými nepriateľmi a páchateľmi. A samotný Pes vám povie tie správne slová na zmierenie. V roku 2018 sa ukáže, že vám vráti priazeň ľudí, s ktorými ste sa pohádali. Ak ste sa urazili, potom v roku 2018 nebude ani stopy po sťažnostiach a rany do srdca sa zahoja.

Osobitný vplyv prvkov na seba môžu cítiť tí ľudia, ktorí majú panovačnú povahu. Medzi týchto ľudí patria lídri a veľkí šéfovia. Pes sľubuje, že prinesie šťastie ich rodine. To sa však môže stať, ak sa správajú férovo a primerane..

kde osláviť nový rok 2018

S kým a kde osláviť Nový rok

Teraz stojí za to hovoriť o tom, kde osláviť Nový rok 2018. Pes je spoločenské zviera. Hlučné spoločnosti sú preto skvelou voľbou na oslavu nového roka. Samota nie je najlepšie riešenie. Vo všeobecnosti choďte na návštevu alebo pozvite priateľov k vám. Stále môžete ísť na výlet. Urobte všetko preto, aby ste nezostali sami.

Aktívneho psa čaká komunikácia a rôzna zábava. Tanec a hry by preto mali byť na vašej párty očarujúco prítomné. Na oslavu Nového roku nezabudnite vybrať nasledujúce možnosti.

Najlepšou a najdostupnejšou možnosťou je cesta k priateľom alebo domáca dovolenka. V tomto prípade je najdôležitejšia nespútaná zábava, ktorú by mal sprevádzať nespútaný smiech..

ako osláviť nový rok 2018

Nový rok je možné osláviť v kempe. Ak sa vám táto možnosť páči, rezervujte si prosím svoje miesta vopred. Skvelým miestom môže byť reštaurácia. Pripravte si zaujímavý zábavný program. A ponuka by mala obsahovať chutné jedlá. Nezabudnite na ohňostroj.

Ďalšou zaujímavou možnosťou na oslavu nového roka je výlet do exotickej krajiny. Takýto výlet môže vyvolať neuveriteľné emócie. Vyberte si presne to, čo vám vyhovuje, a oslávte nový rok zábavou.kde osláviť nový rok 2018

  Nové nápady remesiel na tému - Jar pre školákov

Na poznámku! Poloha dovolenky nie je veľmi dôležitá. Podstatou oslavy je nekonečná zábava, skutočná radosť a ani kvapka smútku.

Ozdobujeme dom a vianočný stromček pre Nových

Správna výzdoba domu je pre psa veľmi dôležitá. Preto tomuto bodu určite venujte náležitú pozornosť. Začnite meniť svoj domov so závesmi a prehozmi na gauči. Ak je to možné, nahraďte ich žltohnedou farbou. Ubrus na slávnostnom stole by mal byť pevný. Do stredu stola položte veľkú horiacu bielu sviečku. Doplňte kompozíciu jedľovými vetvami a zlatými stuhami.

ako osláviť nový rok 2018

Na výrobu vencov sa používajú smrekové konáre. Takéto kompozície sú doplnené červenými stuhami. A samotné vence by mali zdobiť steny v dome. Zaveste anjelov na luster, ktorý si vyrobíte sami alebo kúpite. Na Nový rok môžete lustre transformovať iným spôsobom. Jednoduché žiarovky sú napríklad nahradené farebnými. Z lustra sú tiež zavesené cukríky vo forme medailí alebo zlatých gúľ..v akej farbe osláviť nový rok 2018

Na výzdobe interiéru domu sa môžu podieľať figúrky psa. Sú umiestnené na úplne iných miestach. Ostatné dekorácie je najlepšie zvoliť v žltohnedej farbe. Navyše je najlepšie urobiť si všetky dekorácie sami. Pamätajte si, že psy nemajú radi nadmerné výdavky..v akej farbe osláviť nový rok 2018

Nezabudnite na okná v dome. Nakreslite snehové vločky, aby ste ich ozdobili. Potom ich vystrihnite. Prilepte ich k oknu. Nie je potrebné vyrábať veľa týchto snehových vločiek. Zachovajte zdržanlivosť. Pozlátko môže interiéru dodať šmrnc. Mala by to byť strieborná alebo milenky obľúbené farby roka. Ozdobte predné dvere vencom a tiež zaveste zvonček.

v akej farbe osláviť nový rok 2018

Ako obliecť vianočný stromček?

Vianočný stromček je samozrejme hlavným symbolom nového roka. Nezáleží na tom, ktorý strom si vyberiete. Najdôležitejšie je obliecť ho s chuťou.

Na vianočný stromček vyberte hračky strednej veľkosti. Mali by byť vyrobené vo farebnej palete budúceho roka. Ozdobte strom zmiešanými zlatými a červenými guličkami. Doplňte kompozíciu zlatým dažďom alebo pozlátkom. Strom bude pôsobiť ľahko a uvoľnene..v akej farbe osláviť nový rok 2018

Pes miluje prírodné objekty. Zdobenie vianočných stromčekov bude preto vhodné: vetvičky, drevené hračky a výrobky z cesta.

Je skvelé, ak sa hračka v podobe psa chváli v strede stromu..

ako osláviť nový rok 2018

Ako osláviť nový rok 2018

Neviete, v akej farbe oslavovať Nový rok 2018, potom stojí za to povedať, že obľúbené farby patrónky roka: hnedá a žltá.

Farba oblečenia na stretnutie s dovolenkou preto môže byť:

  • béžová,
  • hnedá,
  • žltá.

Pes miluje extravaganciu. Váš outfit by preto mal byť premyslený do najmenších detailov. Musíte si vybrať štýlový vzhľad. Rozhodnite sa pre klasické modely.

v akej farbe osláviť nový rok 2018

Skvelou možnosťou na stretnutie s dovolenkou sú priliehavé šaty..

Ohnivé farby sú ideálne pre hlučnú párty. V takýchto outfitoch budete určite stredobodom pozornosti..

Úspešnou a zároveň jednoduchou možnosťou sú puzdrové šaty alebo nohavicový kostým. Oblečenie by malo byť v žltohnedej farbe.v akej farbe osláviť nový rok 2018

Nový rok môžete osláviť vo farebných šatách – marsale. Vďaka tomu bude váš obraz nielen atraktívny, ale aj slávnostný..

Okrem vyššie uvedeného, ​​oblečenie na Nový rok. Môžete sa obliecť do tých vecí, ktoré budú oranžové, zlaté, béžové a sivé. Outfity by mali byť slušné. Príliš úprimné by sa nemalo nosiť. Tiež sa vzdajte hojnosti flitrov a lesklých tkanín. Pamätajte si, že príliš provokatívne oblečenie môže psa rozrušiť. Samozrejme, musíte svoj obrázok doplniť príslušenstvom. Najlepšou možnosťou je zlatý reťaz a náušnice z rovnakého kovu. Môžete tiež nosiť korálky z dreva alebo jantáru.v akej farbe osláviť nový rok 2018

  Remeslá z diskov pre domácnosť

Na poznámku! Pamätajte si, že pes nie je priateľský k mačkám. Preto sú všetky druhy šperkov s nimi zakázané. Tiež sa oplatí vzdať sa oblečenia s leopardím vzorom. Ak to urobíte inak, môžete rozhnevať milenku roka.

Uistite sa, že dokončíte svoj obrázok manikúrou a make -upom. Tiež sa postarajte o ohromujúci účes..

Ako urobiť make -up a manikúru na Nový rok 2018

Nie oveľa vyššie sme hovorili o tom, ako osláviť nový rok 2018 psa. Teraz stojí za to informovať o tom, aký by mal byť make -up na tejto dovolenke. Na Silvestra je teda lepšie zvoliť matné tiene akéhokoľvek odtieňa okrem ružovej..

Najčestnejšie odtiene v Novom roku sú zemité. Sú to tie, ktoré má Pes najradšej. Môže to byť krémová, hnedá alebo béžová. Zvláštna úcta k Novému roku stojí za to vyjadriť v make -up očí. To sa musí urobiť, pretože svetlé grafické šípky sú v móde..

ako osláviť nový rok 2018

Použite lesk na pery. V dôsledku toho môžete zdôrazniť ich farbu. V novoročnom make -up sa červená farba používa aj na zvýraznenie línií obočia a lícnych kostí. Namiesto bronzera sa používa aj lícenka. Aby tvár vyzerala svetlá a nová, je potrebné na lícne kosti a od vonkajšieho okraja očí mimo obočia naniesť niekoľko ťahov červenania..

Silvester je čas experimentovania. Preto môžete dať prednosť klasickému líčeniu, alebo zvoliť niečo extravagantné..

Váš vzhľad môže doplniť nielen make -up, ale aj manikúra. Lakujte si nechty ľubovoľnými farbami. Vyhnite sa však efektným farbám a ilustráciám. Aby ste dodali manikúre šmrnc, môžete pridať niečo malé a diskrétne..ako osláviť nový rok 2018

Novoročný účes

Na oslavu sviatku stojí za to aj výber správneho účesu. Mala by byť diskrétna a upravená. Krátke zrážky alebo romantický styling pre dlhé vlasy budú relevantné. Elegantne budú vyzerať dlhé vlasy s krásnou čelenkou alebo krátky strih bobu.v akej farbe osláviť nový rok 2018

Podporuje sa aj asymetria. Môžete si vybrať z dlhej šikmej ofiny alebo krásnych vrkočov, ktoré si dáte na jednu stranu. Viacstupňové účesy budú vyzerať neobvykle a zaujímavo. Ale najlepšou možnosťou na oslavu Roku psa je klasický chvost alebo chvost s vysokým vlasom..v akej farbe osláviť nový rok 2018

Ak radi experimentujete, skúste do nového roka zmeniť svoj imidž. Farbite si vlasy farbami, ktoré váš pes schvaľuje. Tieto farby sú: odtiene blond, orechovo-čokoládová, svetlo hnedá a jaseňová. Ak sa vám nechce farbiť, tak pomocou farbičiek zafarbíte niekoľko prameňov vlasov.

A ako sa obliecť pre mužov na Nový rok 2018

Pre stretnutie s Novým rokom pozemského psa je teda najlepšie, aby muži uprednostnili klasický štýl. Ale v tomto prípade si môžete vybrať nielen slávnostný a formálny oblek. Je dovolené obliecť sa do priliehavej bundy alebo fraku.

Stojí za to vyzdvihnúť oblečenie v obľúbených farbách psa. Táto farba môže byť nielen žltá. Môže to byť aj: hnedá, káva s mliekom, piesok, smotana. Ak si vyberiete košeľu alebo kabelku v tejto farbe, potom obrázok môže doplniť tmavomodrý alebo čierny oblek. Vzhľad používa kravatu, ktorá môže byť oranžová alebo zlatá.

v akej farbe osláviť nový rok 2018

Čo variť na novoročný stôl

Pýtate sa, kde môžete osláviť Nový rok 2018? potom by sa malo povedať o tom, že sa to dá urobiť doma. Najdôležitejšou vecou v tomto prípade sú zábavné a úprimné úsmevy všetkých prítomných. Ak budete doma prijímať hostí, postarajte sa o nich. Všetky jedlá na stole by mali byť nielen chutné, ale aj krásne. Pes by mal byť spokojný so vzhľadom stola..

  Tkaninový zvonček pre domácich majstrov

kde môžete osláviť nový rok 2018

Na novoročnom stole by samozrejme nemalo chýbať mäso. Je umiestnená v doskách, ktoré majú zlatý okraj. Klobása je položená na jednohubky alebo mini sendviče. Nezabudnite použiť celozrnný chlieb namiesto bežného chleba. Zemiaková kaša sa podáva ako príloha. K tomu sa pridá mäso na kosti.

Na poznámku! Na Silvestra je vhodné uvariť čo najviac jedál na kosti. Položte ich všetky na veľký tanier v strede stola..

Pes nemá rád slasti. S nápojmi to preto budete mať jednoduchšie. Ako dezert podávajte koláč s tvarohom alebo zmrzlinou.

Novoročné darčeky. Čo dať priateľom a blízkym

Je pekné vstávať 31. decembra. A to všetko preto, že večer bude možné získať darček alebo ho prezentovať sami. Jednoznačne najlepším darčekom je živý pes. A ak vám to vaše finančné možnosti umožňujú, mali by ste si to určite kúpiť. Ak táto možnosť nie je vhodná, môžete sa obmedziť na hračku. Nielen dieťa, ale aj vaša polovička ho budú radi prijímať..

ako osláviť nový rok 2018

Vzhľadom na iné darčeky, v žiadnom prípade nekupujete drobnosti. To milenka roka nemôže oceniť. Urobte darček pre celú rodinu. Kúpte si píšťalku „Pes“ do kanvice alebo zvonček, ktorý bude vydávať zvuky štekotu. Papuče sú skvelým darčekom. A ak majú tvár psa, potom bude taký darček považovaný za najlepší. Psie potreby sú tiež skvelým darčekom. A pre starších príbuzných sa odporúča vyzdvihnúť pás vyrobený z chlpov psov..

kde môžete osláviť nový rok 2018

Zostane tiež v móde: posteľné súpravy, riady, vankúše a prikrývky. Ak nie ste obmedzení peňažnými príležitosťami, vyberte si drahšie darčeky. Pes je zviera, ktoré miluje spoločnosť. V tomto prípade by teda dobrým darčekom bolo: pár kresiel alebo mini bar.

Tí, ktorí športujú, si môžu vyzdvihnúť športové darčeky. Takýmito darčekmi môžu byť pohodlná obuv alebo položky športového vybavenia. Dobrým darčekom je aj tepláková súprava. Pri prezentácii takýchto prekvapení zaželejte svojim príbuzným, aby boli vždy zdraví a šikovní.

Pes nemá rád zbytočné míňanie, preto darčeky môžu byť domáce. Nasledujúci zoznam darčekov je to, čo môžete darovať priateľom a príbuzným..

ako osláviť nový rok 2018

  • Svietniky a vázy, ktoré sa dajú ľahko ozdobiť čipkou alebo saténovými stužkami.
  • Fotoalbum s fotografiami, ktoré dodávajú neuveriteľné emócie a dobré spomienky.
  • Voňavé sviečky alebo domáce mydlo môžu byť darčekom..

Čo by nemalo byť darované?

Na Silvestra nie je možné darovať reťaze. Pes to nebude vnímať ako dobré znamenie. Toto zviera miluje slobodu, preto je takýto darček zakázaný. Odmietajú sa aj darčeky pre mačky. Mačka je hlavným nepriateľom psa.kde môžete osláviť nový rok 2018

Navyše parfum, ktorý má štipľavú vôňu, je pre psa strašným darom. Takáto vôňa môže poriadne nahnevať patrónku roka. Ak stále chcete predvádzať parfum, choďte do toho s príjemcom a vyzdvihnite, čo sa mu páči.

Zhrnutie

Teraz viete, ako správne osláviť Nový rok 2018. Každý človek dnes považuje Nový rok za magickú a zároveň vzrušujúcu dovolenku. Vo sviatočnom zhone nezabudnite na hostiteľku roka. Ak robíte všetko správne, pes dodá vášmu domovu teplo a radosť..