Ako tkať korálkové náramky pre začiatočníkov

DIY korálkové a špendlíkové náramky, foto

Náramok je jedným z najobľúbenejších šperkov, pretože je schopný zdôrazniť ženskosť a krásu dievčaťa. Dnes v klenotníctvach nájdete veľké množstvo rôznych náramkov z kovu, plastu, gumy a ďalších materiálov. Ak chcete, aby sa vaše šperky líšili od ostatných, skúste to tkajte korálkový náramok vlastnými rukami. Výrobok bude tiež vynikajúcim darčekom a bude vhodný pre akékoľvek oblečenie, pretože farby a veľkosti si môžete vybrať sami. Elegantný a štýlový doplnok osloví dievčatá a ženy všetkých vekových skupín.

Materiály:

– špendlíky;

– korálky;

– hrubá niť s elastickým pásom;

Ako vyrobiť náramok z korálikov a špendlíkov?

Pripravte si 70 rovnakých špendlíkov, to je počet, ktorý potrebujete na ženské zápästie. Počet korálikov závisí od ich hrúbky. Môžete to tiež vypočítať vopred, ak sa pokúsite navliecť korálky na špendlík a uvidíte, koľko kusov ide na jeden.

Zoraďte korálky podľa farby a premyslite si dizajn náramku. Môžu to byť plné alebo striedavé farby.

premýšľajte o vzore náramku

Navlečte korálky na všetky špendlíky. Mali by ste mať 70 týchto polotovarov, ak máte široké zápästie, potom by ich malo byť viac. Hotové polotovary navlečieme na pogumovanú niť. Je žiaduce, aby bol silný a nebol roztrhnutý. Ak ste použili korálky rôznych farieb, budete ich musieť striedať. Aby ste to urobili, musíte ich v jednom prípade navliecť na vlákno hlavou hore a v druhom dole..

Na všetky špendlíky navlečte korálky

Špendlíky sú navlečené na dvoch vláknach naraz, aby bol náramok široký. Robte to opatrne, aby závitové kolíky neodpadli. Skúste náramok pravidelne prispôsobovať zápästiu. Keď sú špendlíky všetky navlečené, uviažte nite hore a dole. Korálkový náramok je pripravený!

Korálkový náramok je pripravený

Môžete si vziať zlato namiesto bežných špendlíkov a potom bude náramok vyzerať bohatší a reprezentatívnejší. Predstavte si to, pretože ak navlečiete pod jeden korálik medzi špendlíky šnúrku, získate úplne inú ozdobu. Ak máte sponu na náramok, môžete si pomocou nej uľahčiť používanie príslušenstva..

  Vlastnými rukami vyrábame obrovské kvety

Ak máte zapínanie na náramok

Bude pre vás užitočné čítať: Naučiť sa čítať diagramy pletencov pletené z korálikov

Náramok vyrobený z korálikov a špendlíkov

Náramok vyrobený z korálikov a špendlíkov môžete to urobiť do 10 minút, zatiaľ čo na vašom zápästí bude vyzerať celkom pôsobivo. Zo zdanlivo bežných materiálov môžete vlastnými rukami vyrobiť veľa zaujímavých dekorácií..