Ako tkať kvety z gumičiek, video

Kvety splietame z gumičiek. Video, metódy tkania

Kvetinové motívy sú obľúbené už po stáročia. Koniec koncov, môžu premeniť akékoľvek oblečenie, účes, doplniť náramky a iné šperky. Vďaka príchodu Loom Bands si deti aj dospelí začali aktívne skúšať svoje ruky pri výrobe ručne vyrábaných šperkov. O tom, ako vyrobiť náramok z gumičiek, sme už písali viackrát a tento článok chceme venovať kvetinovým motívom. Ponúkame vám možnosť pozrieť si video a popis ako vyrobiť kvety z gumičiek urob si sám.

ako vyrobiť kvety z gumičiek vlastnými rukami

Aké kvety môžu byť tkané z gumičiek?

Ukazuje sa, že z dúhových gumičiek je možné pliesť rôzne kvety. Harmanček bude napríklad vyzerať originálne na letných taškách, sponkách do vlasov alebo gumičkách. Sú vyrobené technikou amigurumi, takže sa nemusíte báť, ak nemáte stroj. Na jeden harmanček budete potrebovať 6 gumičiek na jadro a 55 gumičiek na okvetné lístky. Ukazuje sa, že na každý okvetný lístok pôjde 11 gumičiek..

Začneme tkať prsteň zo 6 gumičiek, ktoré sa stanú stredom kvetu. Harmanček má žlté jadro, preto zvoľte vhodnú farbu pre gumičky. Prvá guma sa trikrát hodí cez háčik. Teraz vezmite jeden elastický pás, na ňom háčik zhodte tri slučky. Potom dajte gumičku cez háčik a upleťte. Vezmite ďalší elastický pás, tiež na ňom zhodte tri slučky, preneste ho na háčik a plette. Takže opakujte so všetkými gumičkami, a budete mať pletený prsteň. Pre ihličkové ženy, ktoré vedia háčkovať, nebude nič ťažké, pretože technika amigurumi je podobná pleteniu, namiesto nití sa používajú iba gumičky.

Teraz môžete vziať gumičky na okvetné lístky a začať tkať okvetné lístky. Celkovo bude päť okvetných lístkov.

Ďalšie informácie o tom, ako splietať harmanček z gumičiek, nájdete vo videu: Letný kvet

Túto sedmokrásku je možné použiť na dekoráciu alebo výrobu kľúčeniek. Môžete sa pokúsiť splietať prelamovaný harmanček. Hlavnou vecou je porozumieť podstate pletenia kvetu z gumičiek a potom bude pre vás ľahké vyrábať výrobky rôznych farieb vlastnými rukami..

Pozrite si užitočné video: Kvet bez stroja

Ružu možno nazvať jedným z najbežnejších kvetov. Budú vyzerať originálne v akýchkoľvek šperkoch a zdôraznia krásu a ženskosť dievčaťa. Odporúčame vám naučiť sa tkať ružu z gumičiek. Môžete ho použiť aj na prívesky na kľúče alebo na ozdobu náramkov z gumičiek alebo prsteňov..

Každý sa môže naučiť tkať ružu, pozrite si video: Miniatúrne ruže z Rainbow Loom Bands

Loom Bands sú všestranný remeselný materiál. Môžete z nich dokonca upliesť komplexný kvet, napríklad ibištek. Do stredu vložte korálku, skombinujte farby a získate krásny výrobok z kosatcov..

Pozrite si video: Ako vyrobiť ibištek z pásiem tkáčskeho stavu

Dúfame, že náš výber videa o tkaní kvetov z gumičiek bol užitočný. Teraz môžete ozdobiť ľubovoľný predmet kvetinovými motívmi. Kvety z gumičiek vyzerajte originálne a pomôžte ozdobiť akúkoľvek dekoráciu.