Ako tkať snehovú vločku z gumičiek

Ako tkať snehovú vločku z gumičiek. Foto a video

Tkanie z farebných gumičiek sa aktívne rozvíja ako nový smer umenia. Teraz vyšívané ženy tkajú nielen šperky, ale aj rôzne hračky. Volumetrické figúrky vyrobené z gumičiek sú odolné a krásne, preto ich možno použiť na dekoráciu interiéru. Dospelí aj deti sú spokojní s tkaním gumičiek Rainbow Loom, môžete to vyskúšať aj vy. V tomto článku sa naučíte, ako tkať snehovú vločku z gumičiek, ponúkame podrobnú majstrovskú triedu s fotografiami a videami.

Snehová vločka z gumičky je pripravená. Potom, čo sa zorientujete v tkaní, môžete zdvojnásobiť počet gumičiek, aby bol samotný výrobok tesnejší. Predstavte si, že z gumičiek môžu vzniknúť skutočné majstrovské diela!

Video ako upliesť snehovú vločku z gumičiek

Na tkanie objemnej snehovej vločky z gumičiek na háčiku budete potrebovať gumičky Rainbow Loom, jednofarebné alebo dvojfarebné. Najprv budete musieť vziať jednu gumičku a štyrikrát ju omotať okolo háčika. Potom vezmite ďalší elastický pás a prevlečte ho ranou, aby boli na ňom všetky slučky. Voľná ​​časť tejto gumičky musí byť zavesená.

Na tkanie objemnej snehovej vločky z gumičiek na háčiku budete potrebovať gumičky Rainbow Loom, jednofarebné alebo dvojfarebné. Najprv budete musieť vziať jednu gumičku a štyrikrát ju omotať okolo háčika. Potom vezmite ďalší elastický pás a prevlečte ho ranou, aby boli na ňom všetky slučky. Voľná ​​časť tejto gumičky musí byť zavesená.

Musíte urobiť tri rovnaké medzery. Potom vezmite ďalšiu gumičku a začnite na nej tieto polotovary odstraňovať. Ako predtým, voľná časť gumičky musí byť nasadená na háčik. Navlečené slučky je potrebné opäť odstrániť na inom elastickom páse a jeho konce opäť nasadiť na háčik. Toto bude prvý lúč snehovej vločky, takže zatiaľ môžete tento háčik odstrániť z háčika. Na rovnakom princípe budete musieť pripraviť päť častí na päť lúčov snehovej vločky..

Musíte urobiť tri rovnaké medzery. Potom vezmite ďalšiu gumičku a začnite na nej tieto polotovary odstraňovať. Ako predtým, voľná časť gumičky musí byť nasadená na háčik. Navlečené slučky je potrebné opäť odstrániť na inom elastickom páse a jeho konce opäť nasadiť na háčik. Toto bude prvý lúč snehovej vločky, takže zatiaľ môžete tento háčik odstrániť z háčika.

Keď sú všetky diely pripravené, položte ich na háčik, vezmite nový elastický pás a prevlečte ich cez diely..

Keď sú všetky diely pripravené, položte ich na háčik, vezmite nový elastický pás a prevlečte ich cez diely. Voľná ​​slučka sa navlečie na háčik a potom sa pletie cez druhú slučku, ktorá je už na háčiku. Utiahnite slučku a vyberte z háčika hotovú gumovú snehovú vločku. Ak chcete výrobok používať ako kľúčenku, vyrobte si dlhšiu gombíkovú dierku.

Voľná ​​slučka sa navlečie na háčik a potom sa pletie cez druhú slučku, ktorá je už na háčiku. Utiahnite slučku a vyberte z háčika hotovú gumovú snehovú vločku. Ak chcete výrobok používať ako kľúčenku, urobte si dlhšiu slučku.

Voľná ​​slučka sa navlečie na háčik a potom sa pletie cez druhú slučku, ktorá je už na háčiku. Utiahnite slučku a vyberte z háčika hotovú gumovú snehovú vločku. Ak chcete výrobok používať ako kľúčenku, vyrobte si dlhšiu gombíkovú dierku.

Pozrite si video: Snehová vločka z Rainbow Loom BAND BEZ STROJA

Snehová vločka vyrobená z gumičiek pripravený. Potom, čo si zvyknete na tkanie vlastnými rukami, môžete zdvojnásobiť počet gumičiek, aby bol samotný výrobok tesnejší. Predstavte si a skutočné majstrovské diela môžu vyplynúť z gumičiek!