Ako urobiť minion z papiera

Vlastnými rukami vyrábame papierového miniona. Majstrovská trieda

Deti zbožňujú karikatúru „Despicable Me“ a obzvlášť ich tešia drobné neobvyklé stvorenia žltej farby. Prisluhovači milujú zábavu a šibalstvá, hovoria svojim zvláštnym jazykom a každý z nich je svojim spôsobom roztomilý. Urobme si miniona z farebného papiera doma vlastnými rukami. Toto zábavné stvorenie ozdobí každú detskú izbu a môže byť tiež použité ako záložka. Malé deti môžu toto remeslo vykonávať aj s malou pomocou rodičov..

Materiály na výrobu prisluhovača papiera:

– papier troch farieb: čierny, biely, modrý;

– žltá obojstranná lepenka;

– PVA alebo lepiaca tyčinka;

– nožnice.

Master class s fotografiou papierového miniona

Krok 1. Zo žltého obojstranného kartónu vystrihnite obdĺžnik 6 a 9 cm.

Zo žltého obojstranného kartónu vystrihnite obdĺžnik 6 cm a 9 cm.

Krok 2. Z modrého farebného papiera pripravte obdĺžnik so stranami 6 a 3 cm. Potom ho preložte na polovicu. Nakreslite naň obrysy nohavíc pre prisluhovača, strihané pozdĺž vyznačenej čiary. Po otvorení detailu dostaneme riflové nohavice pre naše remeslo.

Z modrého farebného papiera pripravte obdĺžnik so stranami 6 a 3 cm. Potom ho preložte na polovicu. Nakreslite naň obrysy nohavíc pre prisluhovača, strihané pozdĺž vyznačenej čiary. Po otvorení detailu dostaneme riflové nohavice pre naše remeslo.

Krok 3. Vezmite žltý kus – polotovar a nalepte naň výsledné modré nohavice. Lepené časti dôkladne vyhlaďte. Takto sme obliekli nášho priateľa.

Krok 3. Vezmite žltý kus - polotovar a prilepte naň výsledné modré nohavice. Lepené časti dôkladne vyhlaďte. Takto sme obliekli nášho priateľa.

Prečítajte si tiež: Lepenkové prisluhovači

Krok 4. Akýkoľvek ministrant rešpektujúci sám seba má na nohaviciach vrecká. Urobme ich aj pre naše dieťa. Vystrihnite malý štvorec z modrého farebného papiera, to bude budúce vrecko. Nalepte si ho na nohavice. Voliteľne môžete vytvoriť dve malé vrecká a umiestniť ich na obe strany nohavíc.

Každý rešpektujúci minion má seba na nohaviciach vrecká. Urobme ich aj pre naše dieťa. Vystrihnite malý štvorec z modrého farebného papiera, to bude budúce vrecko. Nalepte si ho na nohavice. Voliteľne môžete vytvoriť dve malé vrecká a umiestniť ich na obe strany nohavíc.

Krok 5. Všetko dopadne skvele. Je čas urobiť si oči pre prisluhovačov a zaviazať oči. Za týmto účelom vystrihnite úzky prúžok z čierneho papiera, ktorý bude obväzom, a z bieleho listu – oválne veľké oči. Najprv prilepte obväz na hračku a potom na ňu..

Všetko dopadne skvele. Je čas urobiť si oči pre prisluhovačov a zaviazať oči. Za týmto účelom vystrihnite úzky prúžok z čierneho papiera, ktorý bude obväzom, a z bieleho listu - oválne veľké oči. Na hračku najskôr prilepte obväz a potom naň prilepte oči.

Krok 6. Ak chcete dodať žltému prisluhovačovi jedinečnosť a emócie, nakreslite fixkou zreničky a široký úsmev.

Ak chcete žltému prisluhovačovi dodať jedinečnosť a emócie, nakreslite zreničky a široký úsmev fixkou.Prisluhovač vyrobený z papiera

Odporúčame prečítať: Milí pomocníci urobte si sami

Vaša obľúbená kreslená postavička je pripravená a teraz ho možno použiť na výzdobu detskej izby. Z obyčajného papiera urobiť prisluhovača veľmi jednoduché, môžete sa tiež pokúsiť vytvoriť žlté a fialové remeslo vlastnými rukami. Prezentujte minionovú záložku svojim blízkym na dlhú pamäť.