Ako urobiť remeselného psa na novoročný darček

psie remeslá na nový rok

Podľa východného kalendára bude rok 2018 pod záštitou psa. Samozrejme, mali by ste urobiť psa na súťaž alebo vyzdobiť svoj domov vlastnými rukami. Stojí za zmienku, že remeslo je symbolom Nového roku 2018 – pes sa robí celkom jednoducho vlastnými rukami. A ak si pozorne prečítate tento článok, môžete sa o tom presvedčiť..

Remeselné nápady – pes

Hračka na vianočný stromček.

Mini pes vyrobený zo zátok by mal u každého vyvolať náklonnosť. Navyše to môže byť najlepšia hračka na vianočný stromček. Môžete ho zavesiť nielen na malý stromček, ale aj na veľký smrek. Na výrobu pripravte:

  • Viacnásobné zápchy,
  • Špáradlá, korálky a drôt,
  • Farba, špagát alebo priadza.

Výroba hračky je neskutočne jednoduchá. A nezaberie vám to ani pár minút. Najprv sú z lepenky vystrihnuté detaily psa. Menovite: labky, uši, chvost. Všetky diely sú zlepené lepiacou pištoľou. Nezabudnite tiež na nos a oči. Ak sú diely navlečené na drôte, budú sa môcť pohybovať.

Chvost je malá slučka špagátu. Ale jazyk a šatka sú vyrobené z vlnených nití.

psie remeslá na nový rok

Odpadový pes.

Deti bez výnimky radi vytvárajú všetky druhy remesiel. Rodičia zároveň nemusia míňať peniaze na materiál. Aj nevyžiadaný materiál sa môže v správnych rukách stať niečím originálnym. Napríklad, ak sú okraje rukávu toaletného papiera zložené a prilepené, ako aj ďalšie manipulácie, môžete získať krásneho psa.symbol psa 2018 ako

Ohnuté rohy rukávu teda musia byť prilepené. Celé puzdro je zafarbené na modro. Kvašové alebo akrylové farby budú stačiť. Farba by mala zaschnúť. Kým schne, musíte z papiera vystrihnúť všetky detaily psa. Potrebujete 10 cm chvost, oči, uši a nos. Vystrihnite tiež jazyk, ktorý bude pripomínať tvar kvapky. Budete tiež potrebovať obojok. Jeho rozmery sú 0,6 x 17,5 cm.

Plastelínový pes.

V tomto článku hovoríme o tom, ako urobiť zo psa symbol roku 2018. Na vytvorenie tejto postavy môžete použiť úplne iné materiály. Používa sa aj plastelína. Aby ste si urobili psa, vezmite si plastelínu: čiernu, bielu, červenú a hnedú.

Najprv vezmeme čiernu a hnedú plastelínu. Každý plátok rozdeľte na polovicu a potom znova na polovicu. Na vytvorenie trupu sa používa hnedá plastelína. Môže byť predĺžený alebo hrubý. Potom musíte oslepiť hlavu. Zostávajúca časť hnedej plastelíny sa používa na výrobu labiek.psie remeslá na nový rok

Na poznámku! Počas sochárstva by ste sa nemali ponáhľať. Ak urobíte všetko rýchlo, skončíte s výrobkom, ktorý nebude krásny..

  DIY dekorácia svadobných okuliarov krok za krokom

Čierna plastelína sa používa na vytvarovanie nosa, uší a chvosta. Potom sa dajú dohromady všetky detaily a psík sa považuje za pripraveného.

Pes je hračka.

Aby symbol psa 2018 vyzeral krásne, musíte vedieť, ako ho vyrobiť. Vedeli ste, že hračky v štýle vlnovky sa páčia nielen dospelým, ale aj deťom. Ak máte šijacie schopnosti, mali by ste si takú hračku ušiť..

Dávajte pozor na vzor. Všetky detaily sa odporúčajú preniesť na fleecovú tkaninu. Detaily pre hlavu sú tiež vystrihnuté. Šípky sa najskôr zošijú, potom preložia pár dielov s pravými stranami a opäť stehujú. Pre pohodlie používajte zatváracie špendlíky.DIY nový rok 2018 kutilstvo

Ostatné detaily sú tiež prešité po kancelárii. To sa musí vykonať pred rezaním. Potom, čo ich zošijete, potom vystrihnite nožnicami. V ušiach a končatinách sa robia malé rezy. Je potrebné ich vykonať zo strán, z ktorých sa budú dotýkať tela. Všetky diely sú obrátené naruby a plnené výplňovým polyesterom. Potom sú otvory zošité..

Najprv sú uši prišité k hlave a potom je samotná hlava prišitá k telu. Nohy sú prišité k telu pomocou zapínania na gombíky.ako urobiť psa na rok 2018

Základňa tilde hračky je pripravená. Teraz je čas začať šiť šaty. Vezmite látku a rozrežte ju na dva obdĺžniky. Jeden prvok by mal mať veľkosť trupu a druhý by mal mať trojnásobok veľkosti trupu. Čipka je prišitá k prvému obdĺžniku zhora. Druhý je potrebné zostaviť do zostavy. Dvojica obdĺžnikov je šitá pomocou šijacieho stroja.symbol psa 2018 ako

Vystrihne sa aj ďalší obdĺžnik. HE by mal mať väčšiu veľkosť ako druhý. Zloží sa na polovicu a montáž je hotová. Volán s čipkou je prišitý k obdĺžniku. Oblečenie je oblečené na vlnovku. Zbierajte ho blízko krku. A potom ozdobte. Na ozdobu slúžia saténové a organzové stuhy..

Rukávy sú zošité a natiahnuté cez psie rúčky v spodnej časti. Pripevňujú sa na telo pomocou čapov. A na pripevnenie slúži zapínanie na gombíky.

Na ušitie nohavíc sú dve časti nastrihané a vyžehlené. Zo spodnej časti sú prešité dvojitým stehom. Podrobnosti sú odštiepené a zošité. Znovu prišite a steh. Potom ho vypnite a položte na hračku.

Na konci je potrebné vyšívať tvár psa niťami.

Plstený pes.

Ak radi šijete, potom pre dieťa alebo pre milovanú osobu môžete ušiť roztomilú plyšovú hračku.

Najprv musíte vytvoriť vzory. Vytlačte alebo nakreslite. V tomto prípade je potrebné rozhodnúť o veľkosti hruškového psa. Na látku je už nanesený papierový vzor a pomocou fixky sa jej kontúry prenesú na tkaninu.symbol psa 2018 ako

  Sami si vyrábame darček pre veterána

Vystrihnite pár detailov trupu spolu s hlavou. Na chvost je potrebný jeden kus a na uši 4 kusy. Budete tiež potrebovať 1 kus nosa. Nezabudnite na príplatky za každú časť. Okrem toho stojí za to vziať 0,5 cm každý.Časti môžete šiť ručne, ako aj na písacom stroji. Nie je potrebné sa ponáhľať a nite je potrebné použiť tak, aby zodpovedali farbe látky.

Aby bolo možné hračku ušiť, diely sú rozložené na zlej strane. V prvom rade sú šité bočné časti, najskôr spodné a potom uši. Spojte dno a boky dohromady. Otočte sa a potom prišite chvost a uši.

Ako náplň sa používa syntetický zimovač alebo špeciálna vata. Uši nie sú plnené. Po naplnení psa je diera zašitá. Ku kukátku sú použité čierne gombíky..

Pôvodná pohľadnica-pes.

Na Nový rok 2018 je zvykom sprevádzať každý darček pohľadnicou. Nechajte však svoju pohľadnicu byť neobvyklou. Na výrobu krásnej karty je kartónový list akejkoľvek farby ohnutý na polovicu. Zakrúžkujte obrysy uší a tváre psa. Súčasne naneste šablónu hlavy priamo na záhyb. Pozdĺž záhybu je vyrezaný detail hlavy, rovnako ako uši.

ako urobiť psa na rok 2018Odporúča sa zafarbiť okraje prvkov. Použite farbu. Uši sú prilepené k vnútornej strane výrobku z pohľadnice.

Na kartóne oddelene krúžte nosom, lícami a očami. Stojí za to najskôr všetko vystrihnúť a potom prilepiť k tvári. Z čierneho papiera sú vystrihnuté dve oči. Sú prilepené k tvári a odlesky sa vykonávajú štetcom a bielou farbou. Potom je kefa namočená v čiernom kvaši a bodky sú umiestnené vpravo a vľavo.

Z červeného papiera je vyrezaný jazyk. Pripevnite ho zvnútra pohľadnice. A prúžok na jazyku je nakreslený štetcom s čiernou farbou.

Ponožkový pes.

Na výrobu remesiel je možné použiť najzákladnejšie ponožky. Z ponožiek budú celkom roztomilé psy. Pre plavidlo je potrebná ponožka. Je lepšie trvať dlho. Prst je skrátený oblúkom. V budúcnosti ho využijete na tvorbu uší. Na druhej strane sú narezané prvky pre chvost a labky.DIY nový rok 2018 kutilstvo

Zostávajúca časť je obrátená naruby a zošitá z boku tváre. Potom sa výrobok obráti naruby a naplní sa výplňovým polyesterom. Látka je ušitá, ale tým zostane diera pre chvost. Potom je všetko zošité a obrátené naruby.ako urobiť symbol psa 2018

  Ako maľovať vianočné gule vlastnými rukami

Pes mušle.

Remeselní psi na Nový rok môžu byť dobrým darčekom pre každého. Psa je možné vyrobiť úplne z akýchkoľvek materiálov. Ak vám napríklad po dovolenke zostane veľa mušlí, potom sa použijú na dobrú vec. Na prácu budete potrebovať 14 mušlí. Jedna škrupina by tiež mala mať iný tvar. Okrem toho budete potrebovať plastové oči..ako urobiť symbol psa 2018

Všetky škrupiny najskôr dobre umyte a osušte. Budete tiež potrebovať lepiacu pištoľ. Potom musia byť v pároch prilepené 4 veľké škrupiny. Budú telom a hlavou. Pripojte hlavu a telo k sebe. Na dne sú prilepené 4 škrupiny rovnakej veľkosti. Toto budú nohy. Na tvár sú prilepené ďalšie 2 identické škrupiny. Prilepte nos aj k nim. Pod výtok je prilepená ďalšia škrupina – ústa. Budete potrebovať ďalšie 2 mušle. Prilepte ich úzkou časťou k hlave. Na zadnej strane je pripevnená špirálová škrupina pre chvost.

Ozdobte hotové remeslo pomocou svojej predstavivosti a predstavivosti.

Remeslo pre deti.

Nie všetky remeslá môžu byť náročné. Vykonanie mnohých z týchto remesiel je jednoduché. Zo starého disku je možné urobiť niečo zaujímavé. Na vytvorenie maličkosti potrebujete: lepidlo, nožnice, samotný disk, fixky a farebnú lepenku.

Priebeh:

  1. Pri remeslách je každý kus lepenky vyrezaný samostatne.
  2. Potom je všetko prilepené k disku. A potom je ozdobený fixami.

psie remeslá na nový rok

Pes z vaty.

Spolu s dieťaťom môže byť remeslo vyrobené veľmi rýchlo. Navyše to nie je ťažké. Budete potrebovať: vata, lepenka, lepidlo, biely list papiera formátu A4.DIY nový rok 2018 kutilstvo

Priebeh:

  1. Najprv sa nakreslí šablóna psa. Môžete si ho tiež len vytlačiť..
  2. Pes je rozrezaný po kancelárii a prilepený k listu lepenky.
  3. Vata je nakrájaná na malé kúsky. Potom je prilepený k: ušiam, telu a chvostu.

DIY nový rok 2018 kutilstvo

Pes z plastovej fľaše.

Teraz viete, ako urobiť psa pre rok 2018. Teraz ponúkneme ďalšiu možnosť jednoduchého remesla. V tomto prípade bude potrebné minimum materiálu. A výrobný proces je veľmi jednoduchý..ako urobiť symbol psa 2018

Konečne

Vo všeobecnosti urobte na dovolenku niečo úžasné. Obdarujte svojich blízkych takýmito darčekmi. Nezabudnite, že takýto darček môže určite priniesť dobrú náladu..