Ako vyrábať remeslá z plastových lyžíc

ako vyrábať remeslá z plastových lyžíc

Ihličky na celom svete dokážu vyrobiť jedinečné majstrovské dielo aj z toho najlacnejšieho materiálu. Mnoho ľudí dnes skutočne miluje vytváranie remesiel z praktických materiálov. Navyše, dokonca aj lacné materiály môžu byť použité na remeslá. Preto sa v tomto článku pokúsime zistiť, aké remeslá z plastových lyžíc si môžete vyrobiť doma. Stojí za to povedať, že remeslá vyrobené z plastových lyžíc vyzerajú veľmi zaujímavo. A plastové lyžice fungujú najlepšie na výrobu fanúšikov a kvetov. Remeslá z plastových lyžíc by sa nemali vykonávať samy. A ak máte deti, pripojte ich k tejto vzrušujúcej aktivite..

Aké remeslá vyrobiť z plastových lyžíc

Kvety z plastových lyžičiek.

Remeslá môžu byť veľmi rozmanité. Ale v tomto prípade použijeme plastové lyžice. A teraz dáme majstrovskú triedu na vytvorenie nádhernej kytice tulipánov. Na výrobu tulipánov z plastových lyžíc by ste mali pripraviť:

 • zelený a červený vlnitý papier;
 • PVA kefa a lepidlo;
 • zelená elektrická páska;
 • lyžice vyrobené z plastu, pričom na každú kvetinu budete potrebovať 5 kusov lyžičiek.

remeslá z plastových lyžícfotografia remesiel z plastových lyžícaké remeslá robiť z plastových lyžícčo robiť vlastnými rukami z plastových lyžícfotografia remesiel z plastových lyžíc

Priebeh:

 1. V prvom rade stojí za to nakrájať červený papier na štvorce. Potom by mali byť lyžice zabalené do každého štvorca. Potom pomocou lepidla PVA musí byť všetko opravené.
 2. Mali by ste mať také medzery ako na druhej fotografii..
 3. Ďalej stojí za to zbierať tulipány. V tomto prípade sú najskôr pripevnené 2 lyžice a potom k nim sú pridané ďalšie 3 lyžice. Kvety musia byť pripevnené zelenou elektrickou páskou.
 4. Teraz by ste mali vystrihnúť listy zo zeleného papiera.
 5. Listy by mali byť pripevnené k stonke kvetu a zviazané stuhou.

ako vyrábať remeslá z plastových lyžíc

A tu je hotové remeslo.

Lekno vyrobené z plastových lyžičiek.

V tomto článku sa môžete dozvedieť, aké remeslá je možné vyrobiť z plastových lyžíc. A okrem popisu, v tomto článku môžete vidieť aj fotografie týchto remesiel.

  Tkanie tetovania na krk

Aby ste vyrobili lekno z jednorazových lyžíc, musíte si kúpiť plastové lyžice, ktoré budú rôznych veľkostí. V tomto množstve by mali byť aj malé lyžičky, ktoré budú v strede lekna..

plastové lyžice jednoduché remesláplastové lyžice diy master classremeslá z plastových lyžícremeslá z plastových lyžičiek foto krok za krokomako vyrábať remeslá z plastových lyžícplastové diy lyžice

 • Všetky lyžice by mali mať odrezané rúčky..
 • Potom musia byť upevnené spolu s lepiacou pištoľou..
 • Rovnako tak musíte zabezpečiť druhý rad lyžíc..
 • V strede by ste mali použiť plastovú fľašu. Z fľaše musíte odrezať prúžok, ktorý bude mať veľkosť 12x3cm. Na jednom okraji pásu by ste mali urobiť okraj. Ďalej musíte pás zvinúť a zafixovať lepidlom. Ofinu by ste mali natrieť žltými farbami. Potom prúžok nechajte a nechajte uschnúť..
 • Ak je stred suchý, potom by mal byť pripevnený k okvetným lístkom..
 • Ďalším krokom je výroba listov. A pre tento prípad používame zelenú fľašu.

fotografie remesiel z plastových lyžičiek

A tu sú hotové lekná. Súhlasíte, vyzerajú veľmi krásne.

Lienky z plastových lyžičiek.

Okrem roztomilých kvetov z plastových lyžíc môžete vyrábať aj roztomilé a svetlé lienky. Výroba takého hmyzu je jednoduchá.

Aby ste to urobili, musíte vziať plastové lyžice, odrezať ich držadlá a maľovať samotné lyžice. Potom môžu byť navzájom pripevnené lepidlom. A na vytvorenie hlavy môžete použiť volumetrické tlačidlo..

jednoduché remeslá z plastových lyžíc

Zrkadlo zdobíme plastovými lyžičkami.

Plastové lyžice sú materiálom, ktorý môžete použiť nielen na výrobu remesiel. Ukazuje sa, že tento materiál je vhodný na zdobenie bytového zariadenia. Napríklad doma si budete môcť vyrobiť pekný rám, ktorý bude nádhernou ozdobou zrkadla. Na vytvorenie takej krásy musíte pripraviť:

 • veľa plastových lyžičiek,
 • kus hrubej lepenky,
 • štetec a farba,
 • nožnice a lepidlo.

Priebeh:

 1. Najprv musíte vykonať merania zrkadla, potom by mali byť všetky rozmery prenesené na lepenku.
 2. Potom je v kartóne vyrezaný otvor a zostane kruh, ktorý budete v budúcnosti používať..
 3. Teraz sa začneme zaoberať plastovými lyžičkami. Na ozdobu potrebujeme iba samotné lyžice. Tieto lyžice musíte prilepiť lepidlom pozdĺž okraja konkávnou stranou nahor. Takto musíte vyplniť celý priestor kartónu..
 4. Na konci by malo byť remeslo namaľované. Remeslo môže mať jednu farbu alebo môže byť dvojfarebné. Na farbenie remesiel sa odporúča používať farbu v spreji..
  Čo urobiť chlapca z rôznych materiálov

plastové diy lyžice

Svietnik vyrobený z plastových lyžičiek.

Tu sme uviedli iba niektoré z remesiel z plastových lyžíc s fotografiami a krok za krokom. A k počtu týchto remesiel stojí za to pridať ešte jednu originálnu drobnosť, ktorú si môžete vyrobiť aj vlastnými rukami. Z lyžičiek si teda budete môcť vyrobiť originálny svietnik. V tomto prípade by ste mali použiť aj iba samotné lyžice, ktoré musíte spolu zlepiť lepidlom. Na konci stojí za to pripevniť samotnú sviečku na vrch. Takéto svietniky sa stanú nádherným dekoratívnym prvkom pre akúkoľvek dovolenku..

aké remeslá robiť z plastových lyžíc

Konečne

Tento článok vám pomohol naučiť sa vyrábať remeslá z plastových lyžíc. A tu sme ukázali niekoľko kreatívnych možností. Určite sa vám budú páčiť a budete si ich chcieť s veľkou radosťou vyrobiť doma. Vo všeobecnosti začnite hneď teraz vytvárať jedinečne krásne remeslá a získajte z toho iba pozitívne emócie..