Ako vyrobiť kohút z plastovej fľaše. Tri možnosti výroby remesiel

kohút urob si sám z plastovej fľaše

Remeslo, ako je kohút z plastovej fľaše, je pri jeho vykonávaní zložité. Ihlička, ktorá si želá vyrobiť takýto výrobok, by mala byť výborná s nožnicami a iným materiálom, ktorý bude pri práci použitý. Samozrejme, je to ťažké. Ale ak máte trpezlivosť a aspoň základné zručnosti, potom vám všetko vyjde. V tejto publikácii sme sa rozhodli povedať vám o tom, aké remeslá pre kohúty môžete vyrobiť z plastových fliaš na Nový rok.

Aké možnosti pre kohútiky je možné vyrobiť z plastovej fľaše

Prvý variant kohútika.

Tento kohút je jednou z najjednoduchších remeselných možností. Na jeho výrobu stojí za to použiť niekoľko plastových fliaš rôznych farieb. Ak máte doma fľaše všetkých rovnakých farieb, jednoducho ich natriete akrylovými farbami. Predtým, ako fľašu natriete, musí byť dobre umytá a očistená od štítkov. V takom prípade bude farba schopná ležať naplocho na výrobku..

Otočte maľovanú fľašu hore dnom. Položte fľašu s hrdlom na palicu alebo akúkoľvek vetvičku. Značkovačom označte značky, ktoré budú znamenať umiestnenie hrebenatky a krídel.

Teraz vezmite prázdnu fľašu šampónu. Stojí za to z neho vystrihnúť zobák kohúta a prilepiť ho k fľaši..

Z ostatných plastových fliaš vystrihnite: chvostové perie, hrebeň, krídla.

Prilepte samotnú fľašu a upevnite jednotlivé časti kohútika na fľašu.

Chvost pripevnite k fľaši zošívačkou alebo samoreznými skrutkami.

A aby bolo remeslo krásne, váš chvost musí byť bujný..

remeslá z kohúta z plastových fliaš krok za krokom

Druhý variant kohútika.

Vyrobte si kohúta z plastovej fľaše vlastnými rukami v inej verzii. Výroba tejto remeselnej možnosti je o niečo ťažšia. A to všetko preto, že krídla a chvost tohto kohúta budú pozostávať z obrovského počtu lemovaných perí.

kohút urob si sám z plastovej fľaše

Tretia možnosť výroby kohúta.

Ďalšie kohútie plavidlo by malo byť tiež vyrobené z plastových fliaš. V tomto prípade však budete potrebovať veľa plastových nádob. A v tomto prípade budete musieť tvrdo pracovať..

  DIY jednoduché nápady na vianočné hračky

Začínajú vytvárať toto remeslo vytvorením dvoch otvorov vo veľkej fľaši, ktoré sú potrebné pre nohy. Potom urobte rez v časti, ktorá je opačná k strane s otvormi..

Rúrka by mala byť ohnutá, prevlečená a zaistená.

Na výrobu prstov kohútika by sa malo použiť niekoľko plastových fliaš. Na tento účel je potrebné z fľaše odrezať rozpínajúcu sa časť a vystrihnúť z nej tri kohútie prsty. V tomto prípade musí byť každý prst ostrý..

Nasaďte si na nohy vlnité rúrky a potom musíte pripevniť pripravené labky.

Na výrobu hlavy je potrebné použiť kúsok peny, ktorý musí byť natretý.

Na výrobu kohúta opereného musíte použiť rôzne plastové fľaše. Okrem toho by mala byť každá fľaša nakrájaná na samostatné perie.

Na vytvorenie chvostového peria sa používajú fľaše s objemom 2,5 litra. Sú nakrájané na 5-7 kusov. Fľaša by mala byť odrezaná od krku až do konca. Pri práci sa nechajte viesť reliéfnymi výčnelkami. Je dôležité povedať, že pri práci je potrebné použiť veľmi ostré nožnice..

Na zjednodušenie práce na výrobe peria musíte fľašu pozdĺžne rozrezať. Odstráňte dno a hrdlo z fľaše. Potom v spodnej polovici obdĺžnika vyrobeného z plastu vystrihnite trojuholníky alebo polkruhy. V dôsledku toho budete mať sériu peria, ktoré je možné veľmi ľahko priskrutkovať k telu samoreznými skrutkami alebo plastovým lepidlom. V tomto prípade sa práca vykonáva zdola nahor. Zakryte týmto spôsobom celú časť kohútika..

Pre krídla sú oválne listy vyrezané z plastovej fľaše. Pripojte k nim perie.

remeselný kohút z plastovej fľaše

Konečne

Remeslá z plastových fliaš môžu byť veľmi odlišné. Ale najlepšou možnosťou remesiel je kohút, s ktorým vám pomôžu podrobné pokyny. Mali by ste si to starostlivo preštudovať, pripraviť všetky potrebné materiály a vytvoriť originálny produkt..

  DIY krásne karty ku dňu matiek