Ako vyrobiť stoličku pre bábiky

DIY stolička pre bábiku, majstrovská trieda s fotografiou

Všetky malé dievčatá sa rady hrajú s bábikami. Tieto hračky zohrávajú dôležitú úlohu vo vzdelávaní, pretože s ich pomocou môžete dieťa naučiť fantazírovať a stelesňovať skutočné situácie v hre. Hra s bábikami bude samozrejme nudná a monotónna, ak nebudú k dispozícii žiadne ďalšie doplnky, napríklad rôzne oblečenie, dom alebo nábytok..

Kreslo pre bábiky, majstrovská trieda

Ani jedno dievča neodmietne ušiť stoličku pre svoju obľúbenú bábiku. Na prácu nie je toľko materiálu a také voľnočasové aktivity budú maximálne užitočné. Pripravte si nasledujúce materiály:

– syntetický zimovač;

– čipka;

– tkanina;

– Scotch;

– lepiaca pištoľ;

– šijací stroj;

– nite;

– lepenka a noviny;

– prázdne škatule od džúsu alebo mlieka.

Ako základ pre stoličku použite škatuľu na džús alebo mlieko. Veľkosť hotového výrobku bude závisieť od veľkosti škatule. Na výrobu podrúčok budete potrebovať látku, noviny a lepenku. Rozhodnite sa o veľkosti lakťových opierok a vystrihnite im obdĺžniky z novín, látky a lepenky. Všetko poukladajte po vrstvách a stočte do rolky. V tomto prípade by mala byť lepenková vrstva na vrchu..

Ako základ pre stoličku použite škatuľu na džús alebo mlieko. Veľkosť hotového výrobku bude závisieť od veľkosti škatule. Na výrobu podrúčok budete potrebovať látku, noviny a lepenku. Rozhodnite sa o veľkosti lakťových opierok a vystrihnite im obdĺžniky z novín, látky a lepenky. Všetko poukladajte po vrstvách a stočte do rolky. V tomto prípade by mala byť lepenková vrstva na vrchu.

Vystrihnite obrobok z výplňového polyesteru alebo vatelínu, aby ste ním mohli zabaliť základný box. Zaistite mäkké plnivo páskou.

Vystrihnite obrobok z výplňového polyesteru alebo vatelínu, aby ste ním mohli zabaliť základný box. Zaistite mäkké plnivo páskou.

Rovnakým spôsobom musíte predtým vyrobené podrúčky zabaliť výplňovým polyesterom. Aby plnivo zostalo na mieste, zaistite ho pravidelnými závitmi..

Stolička musí byť prikrytá látkou. Vyberte tkaninu obľúbenej farby svojej dcéry alebo takú, ktorá doplní interiér škôlky. Látku je možné zaistiť lepiacou pištoľou. Sedadlo kresla pre bábiky je pripravené. Teraz začnite šiť volán. Na to budete potrebovať dlhý kus rovnakej látky, ako aj čipky. Vytvorte malé volániky a navrch prišite čipku. Volán môžete ušiť ručne, ale na šijacom stroji je to jednoduchšie.

Stolička musí byť prikrytá látkou. Vyberte tkaninu obľúbenej farby svojej dcéry alebo takú, ktorá doplní interiér škôlky. Látku je možné zaistiť lepiacou pištoľou. Sedadlo kresla pre bábiky je pripravené. Teraz začnite šiť volán.

Pripevnite volánik k sedadlu a začnite šiť kryty lakťovej opierky. Ohnite okraje krytov tak, aby ste do nich mohli vložiť niť a stiahnuť.

Pripevnite volánik k sedadlu a začnite šiť kryty lakťovej opierky. Ohnite okraje krytov tak, aby ste do nich mohli vložiť niť a stiahnuť ich.

Vezmite si kus lepenky a nakreslite naň operadlo pre stoličku. Nezabudnite vziať do úvahy rozmery škatule.

Vezmite si kus lepenky a nakreslite naň operadlo pre stoličku. Nezabudnite vziať do úvahy rozmery škatule.

Potom vystrihnite polotovar na tkanine a prišite poťah operadla sedadla. Aby bol chrbát objemnejší a mäkší, vložte do neho kus výplňového polyesteru rovnakej veľkosti.

Vezmite si kus lepenky a nakreslite naň operadlo pre stoličku. Nezabudnite vziať do úvahy rozmery škatule. Potom vystrihnite polotovar na tkanine a prišite poťah operadla sedadla. Aby bol chrbát objemnejší a mäkší, vložte do neho kus výplňového polyesteru rovnakej veľkosti.

Môžete to dokonca opraviť lepiacou pištoľou. Pre krásu môžete okraje sedadla zošiť a prilepiť k sedadlu. Zostáva ušiť podrúčky a stolička je pripravená.

Môžete to dokonca opraviť lepiacou pištoľou. Pre krásu môžete okraje sedadla zošiť a prilepiť k sedadlu. Zostáva prišiť podrúčky a stolička je pripravená.Mäkká stolička pre bábiku

DIY stolička pre bábiky

Dúfame, že vy a vaša dcéra budete s týmto druhom vyšívania spokojné.. Mäkká stolička pre bábiku ľahké šitie, najmä pod vedením rodičov. Skúste to a vaše hry s bábikami budú ešte zaujímavejšie.