Ako vyrobiť zaujímavé vianočné pohľadnice DIY

pohľadnica do nového roku

Chcete prekvapiť svojich blízkych originálnym darčekom na Nový rok kohúta? Potom urobte originálnu pohľadnicu vlastnými rukami. V tomto článku sme zhromaždili najzaujímavejšie novoročné karty 2017 v roku kohúta, ktoré môžete ľahko urobiť vlastnými rukami. Výroba novoročných pohľadníc môže vo vás vyvolať veľké emócie. A aby ste začali vytvárať niečo zaujímavé, zásobte sa materiálom a zapnite fantáziu.

Najzaujímavejšie novoročné karty

Pohľadnica na vianočný stromček.

Novoročné sviatky si nemožno predstaviť bez pichľavej krásy. Ak chcete vytvoriť neobvyklú pohľadnicu, vyberte túto konkrétnu možnosť pohľadnice. Výroba takého stromu je veľmi jednoduchá. Vezmite si akýkoľvek papier, ktorý sa vám páči, a postupujte takto:

Z farebného papiera vytvorte polkruh. Tento polkruh by mal vyzerať ako fanúšik. Inou metódou vyrežte konáre. A potom prilepte papier k sebe. Na vrch stromu použite nálepku s hviezdičkou.

Musíte súhlasiť! Táto myšlienka vyzerá veľmi originálne..

karta na rok kohúta

Hora novoročných darčekov.

DIY novoročné pohľadnice vyrobené z papiera musia byť slávnostné. Ďalšia pohľadnica sa tiež veľmi ľahko vyrába. Na túto kartu vyberte pestrofarebný papier. Najlepšie je použiť textúrovaný, ktorý bude mať krásny vzor..

Zložte vybraný list na polovicu. Pomocou pravítka označte 3 štvorce (od najväčšieho po najmenší). Z týchto štvorcov sa v budúcnosti stanú škatule. Potom, čo urobíte značenie, vezmite nožnice a urobte s nimi rezy. Aby boxy získali objem, urobte ich nad a pod..

Ozdobte výsledné škatule podľa svojho vkusu. V tomto prípade použite baliaci papier..

karta pre domácich majstrov do nového roka

Gombíkové karty.

Dnes môžete pomocou tlačidiel vyrábať najrozmanitejšie remeslá. Okrem toho je možné tlačidlá použiť aj na vytváranie novoročných pohľadníc. Stojí za zmienku, že gombíky sú úspešne kombinované s kamienkami a korálkami. Neváhajte preto použiť ďalšie atribúty..

Môžete tiež ozdobiť hotovú pohľadnicu, ktorú si kúpite v obchode, gombíky jasnej farby. Ale ak chcete predstaviť niečo skutočne originálne, vytvorte si jedinečnú šablónu a ozdobte ju podľa svojich predstáv..

Gombíky môžete na pohľadnicu pripevniť lepidlom a dokonca aj prišiť. Pozrite sa na niektoré karty s tlačidlami. Vyberte si perfektnú a najlepšiu voľbu pre seba. Vášmu blízkemu sa určite bude páčiť takýto originálny a úprimný darček..

novoročné karty urob si sám 2017 rok kohúta

Novoročné pohľadnice

pohľadnica do nového roku

Novoročná karta

Pohľadnice vyrobené zo zvyškového materiálu.

Zaujímavé pohľadnice, ktoré budú príjemné pre každú osobu, je možné vyrobiť aj zo zvyškov saténových stužiek a zvyškov látky. Použite ďalšie materiály a zistite, čo môžete získať.

DIY vianočné pohľadnice

Jednoduchá novoročná karta.

Vyššie sme hovorili o tom, ako vyrobiť pohľadnicu na vianočný stromček. Mnohým sa však táto možnosť môže zdať ťažká. Teraz vám ponúkneme ďalšiu verziu pohľadnice, ktorej vytvorenie je veľmi jednoduché. Na túto kartu odstrihnite obyčajné alebo viacfarebné pásy papiera. A tieto pásy sú prilepené na kartónový list, aby sa vytvorila rybia kosť. Namiesto farebného papiera môžete použiť aj farebnú pásku alebo vrkoč..

DIY vianočná pohľadnicaDIY vianočné pohľadnice vyrobené z papiera

Ďalšia karta s rybia kosťou.

Ďalšia verzia vianočného stromčeka je o niečo ťažšia. Na výrobu takého vianočného stromčeka použite papier, ktorý je určený na scrapbooking. Ozdobte vianočný stromček pomocou gombíkov a rôznych dekoratívnych prvkov.

ako vyrobiť novoročné karty

Krásna pohľadnica do nového roka.

Na ďalšiu pohľadnicu si vezmite: farebnú lepenku dobrej pevnosti, dierovač v tvare alebo kancelársky nôž. Budete tiež potrebovať niť s ihlou. Tiež si zaobstarajte flitre na ozdobu svojej karty..

ako vytvoriť novoročnú kartuVýroba pohľadnice je veľmi jednoduchá. Najprv vyrežte otvor pre reťazové koleso.

Potom ihlou označíme otvory pre závit. Aby bol vianočný stromček rovnomerný, všetko starostlivo odmeriame pravítkom..

Teraz šijeme vianočný stromček niťami a nezabudnite ozdobiť dávkami.

karta na nový rokako vytvoriť pohľadnicu vlastnými rukamiako vytvoriť pohľadnicu vlastnými rukami

Novoročná karta v technike quilling.

Je trochu ťažké urobiť takú krásu. Ale ak máte trpezlivosť, môžete prácu zvládnuť. Takže pre pohľadnicu pripravujeme: lepenka a papierové pásy na quilling, zelené. Budete tiež potrebovať: nožnice a lepidlo. Získajte viac bieleho krepového papiera. A na navinutie papierových pásikov si vezmite špáradlá.

ako vytvoriť pohľadnicu vlastnými rukami

Ak neviete, ako pracovať s technikou quilling, mali by ste si prečítať príslušné materiály. Pri vytváraní takejto pohľadnice však v prvom rade vezmite zelené pruhy a odstrihnite ich nožnicami..

Potom každý pás navinieme na špáradlo. Pompony, ktoré sa ukázali byť pripevnené lepidlom, a potom ich prilepte na list lepenky.

Z konára vyrobíme kmeň na vianočný stromček a z bieleho vlnitého papiera vytvoríme snehovú guľu. Nezabudnite ozdobiť vianočný stromček a potom sa podpíšte na pohľadnici.

DIY vianočná pohľadnicablahoželanie k novému roku

Jednoduchá a kreatívna karta odtlačkov prstov.

Aj roztomilé a zároveň svetlé pohľadnice môže urobiť dieťa. Na takú kartu si vezmite biely list lepenky, ktorý zložte na polovicu..

Teraz vezmite do rúk fixku a pravítko a nakreslite kostru vianočného stromčeka.

Teraz nechajte svoje dieťa namočiť prsty do vody a potom do farby. Teraz musí dieťa zanechať svoje stopy na vetvách jedle.

ručne vyrábať vianočné pohľadnicekarta pre domácich majstrov do nového roka

Santa Claus z darčekovej tašky.

Santa Claus vyzerá veľmi kreatívne a celkom roztomilé, čo je veľmi jednoduché.

Vezmite si obyčajnú darčekovú tašku, na vrch prilepte červený pásik. Ale urobte kožušinu čiapky a brady Santa Clausa z akvarelového papiera. Tento druh papiera ľahko nájdete v papiernictvách. A aby ste získali nerovnomerné okraje, odtrhnite pásy z tohto papiera a len ich prilepte.

DIY vianočné pohľadnice vyrobené z papiera

Blahoželanie s novoročnými svetlami.

Na bielom liste papiera nakreslite šnúru z girlandy čiernou farbou. Potom odtlačkami prstov nakreslite svetlá pre girlandu..

novoročné karty urobte si sami 2017 rok kohúta

Karta snehuliaka.

V tomto článku vám predstavíme rôzne novoročné karty, ktoré je veľmi ľahké vyrobiť vlastnými rukami. Pre tohto vtipného snehuliaka stačí vystrihnúť z papiera rovnomerné kruhy. A aby snehuliak vyzeral objemne, musíte medzi tieto kruhy položiť kruhy z hrubej lepenky.

ručne vyrábať vianočné pohľadnice

Pohľadnica so skutočnou smrekovou vetvou.

Voňavá smreková vetva je pripravená urobiť z obyčajného listu lepenky mimoriadny darček. Pre takú nádhernú pohľadnicu vezmite malú smrekovú vetvu a prilepte ju na lepenku. Ozdobte kartu gombíkmi a slávnostným písmom.

ako vytvoriť novoročnú kartu

Konečne

Dnes existuje veľa možností pre novoročné karty. A to znamená, že máte možnosť vybrať si pre seba najlepšiu pohľadnicu, ktorú urobíte s veľkým potešením..