Ako vyrobiť závesy z kancelárskych sponiek a tapiet

DIY závesy z kancelárskych sponiek a pohľadníc. Ako vyrobiť záclony

Chcete vyzdobiť svoj vidiecky dom? Skús to urobte závesy z kancelárskych sponiek vlastnými rukami, a potom ich zaveste na verandu alebo do miestnosti vo dverách. Strávte zaujímavé chvíle s rodinou počas daždivých večerov na dači. Krásna opona pomôže vytvoriť pohodlie domova vo vidieckom dome. Na výzdobu interiéru alebo exteriéru nemusíte chodiť do obchodu, snažte sa vyrobiť originálne remeslá zo šrotu.

Ako vyrobiť záves z kancelárskych sponiek a tapety

Materiály:

– tapeta

– spinky

– nožnice.

Zavesenie závesov je dosť jednoduché, hlavnou vecou je byť trpezlivý a pripraviť dostatočný počet modulov. Vezmite staré pohľadnice, tapety alebo farebný papier a nakrájajte ich na prúžky. Šírka pásikov závisí od dĺžky vašich sponiek. Ak je napríklad dĺžka kancelárskej spinky 2 cm, urobte šírku pásu 1,8 cm a dĺžku asi 2,2 cm..

Zavesenie závesov je dosť jednoduché, hlavnou vecou je byť trpezlivý a pripraviť dostatočný počet modulov.

Počet pásikov závisí od dĺžky vašej záclony a šírky dverí. Každý pás musí byť zložený na polovicu a potom konce ohýbať do stredu. Do výsledného polotovaru vložte kancelársku sponku.

Ohnite všetky prúžky a potom do nich vložte všetky spinky. Najlepšie je vopred pripraviť veľa polotovarov rôznych farieb a potom ich skombinovať a vytvoriť závesové vlákna. Je celkom ľahké spojiť diely dohromady, pretože klipy dobre priľnú.

Ohnite všetky prúžky a potom do nich vložte všetky spinky. Najlepšie je vopred pripraviť veľa polotovarov rôznych farieb a potom ich skombinovať a vytvoriť závesové vlákna.

Vytvorte pramene na správnu dĺžku. Potom môžete zavesiť na klince, ktoré sú pribité k hornému panelu dverí. Ak nechcete kaziť zárubne, pripevnite záves na drevený panel alebo na silnú rybársku šnúru..

Takéto závesy môžete dokonca zavesiť do altánku, ak každý polotovar omotáte páskou, aby sa počas dažďa neznehodnotili. Oblasť použitia závesných závesov je pomerne veľká. Použite ich na zónovanie priestorov alebo závesov na otvorené závesy..

Takéto závesy môžete dokonca zavesiť do altánku, ak každý polotovar omotáte páskou, aby sa počas dažďa neznehodnotili. Oblasť použitia závesných závesov je pomerne veľká. Použite ich na zónovanie priestorov alebo závesov na otvorené závesy.

Prečítajte si tiež: DIY remeslá na výrobu nití

Predstavte si, že potom môžete z kancelárskych sponiek a pohľadníc vlastnými rukami vyrobiť skutočne krásne záclony. Pokúste sa doplniť záves korálkami a skombinovať ich s polotovarmi. Korálky môžete zavesiť na nite, potom môžete riediť závesné závesy. Neponáhľajte sa vyhodiť zvyšky tapiet alebo starých pohľadníc, pretože z nich môžete vyrobiť jedinečné dekoratívne položky. Pamätajte si, že ručné remeslá sú cenené oveľa vyššie, pretože robia každý interiér jedinečným a nenapodobiteľným. Dúfame, že vás články z našich stránok inšpirujú a zvládnete nové druhy vyšívania..