Ako vyzdobiť dom obyčajnými balónikmi bez hélia

ozdobte byt balónmi

Teraz je to veľmi módne na dovolenku, napríklad na narodeniny, prepustenie z nemocnice atď. – vyzdobte miestnosti balónikmi, ktoré tematicky zdôrazňujú dôležitosť okamihu. Pri zákazkových je všetko jasné, urobia gule akejkoľvek farby a tvaru. Ale môžete to urobiť sami, s jednoduchými loptičkami, stačí ich mierne upraviť. A hodíme vám k tomu niekoľko zaujímavých nápadov. Vďaka tomuto článku sa dozviete, ako by to malo byť domáca dekorácia s balónikmi vlastnými rukami. Poskytneme vám len tie najlepšie nápady..

Zmrzlina

Skvelý nápad, ak plánujete párty vo veľkom štýle. "Studené srdce", a na narodeniny bude táto možnosť zdobenia miestnosti tiež vhodná. Je lepšie nafúknuť balóny héliom, aby lietali k stropu, a papier na čiapky, sú to zmrzlinové kornútky, je lepšie vziať najľahšie.

ako krásne ozdobiť balónikmi

Čerešne

Ak chcete vedieť, ako krásne vyzdobiť každú izbu balónikmi, mali by ste starostlivo zvážiť odporúčania tohto článku. V ďalšom prípade musíte vziať balóniky červenej / vínovej farby, ale môžete ich nafúknuť obvyklým spôsobom bez toho, aby ste sa uchýlili k héliu.

Na listy budete potrebovať aj lepidlo, niť alebo drôt a zelený papier. Hotové bobule môžete zbierať do girlandy alebo ich môžete zavesiť od seba na nábytok alebo rímsy.

ako krásne ozdobiť balónikmi

Cloud

Pre mladšie deti bude možnosť takéhoto oblaku veľmi zaujímavá, a dokonca aj s kvapôčkami.

Vezmite si loptičky vo svetlých farbách, alebo môžete namodrať. Môžete byť kreatívni a vytvoriť farebný oblak a potom k nemu vytvárať kvapôčky, aby sa zhodovali. Na jesennom festivale v záhrade takéto mraky rozhodne nebudú ignorovať..

Táto možnosť je vhodná aj na večierok v štýle Medvedíka Pú, ale aj Máša a medveďa.

domáca dekorácia s balónikmi vlastnými rukami

Mašle – kvety

Každé dievča určite ocení takú výzdobu na oslavu v štýle princeznej, Barbie a víl..

Na každú guľu stačí opraviť zaujímavejšiu a luxusnejšiu ozdobu. Balóny sú, samozrejme, nafúknuté héliom, ale môžete ich aj naaranžovať na stojan.ako vyzdobiť izbu balónikmi bez hélia

  Ruže z koráliek fotka majstrovskej triedy

Karikatúry

Ak budete pozorní k tejto publikácii, určite budete môcť vyzdobiť byt balónmi. V ďalšom prípade prídu vhod guľaté alebo predĺžené loptičky a fixkou na ne môžete nakresliť akúkoľvek rozpoznateľnú tvár svojej obľúbenej postavy. Môžete ich tiež mierne upraviť prilepením uší, chvosta, fúzy.domáca dekorácia s balónikmi vlastnými rukami

Guľové girlandy

Chvosty gúľ navlečieme na dlhý závit veľkou ihlou, musí byť hrubý a pevný, aby vydržal takýto veniec. Guľôčky je možné striedať, alebo môžete navliecť všetky rovnaké. Môžete ich dokonca podpísať vhodnou frázou na oslavu..ako vyzdobiť miestnosť balónikmi bez hélia

Húsenica, oblúky, figúrky

Keď ste už zvládli girlandy, komplikujeme vám úlohu – na jej základe môžete vyrobiť húsenicu alebo hada, ako aj stonky kvetov, steny domov. Predné dvere zdobené oblúkom z takého girlandy vyzerajú skvele.ozdobte byt balónmi

Odliatky

Máte večierok v štýle Carlsona? Potom je náš nápad pre vás – vezmite balón, nafúknite ho héliom, prehoďte cez neho svetlo bielu látku a spustite ho pod strop. Čo nie je duch. Alebo Halloween? Vezmite biele alebo oranžové nepriehľadné gule a namaľujte na ne strašidelné tváre. Tiež ich však treba najskôr nafúknuť héliom. Dole môžete pripevniť ľahké papierové prúžky – budú sa pohybovať z pohybu vzduchu, napodobňujúc lietajúceho ducha.ako krásne ozdobiť balónikmi

Zdobenie stolu s cukrovinkami

Ak sú na stole na stole gule, ozdobia stôl a nezaberú veľa miesta. Ak zakryjete loptičky tylom alebo šifónom a zaistíte látku nádhernými mašličkami alebo motýľmi, váš stôl bude pôsobiť veľmi efektne.!

A deti po oslave si budú môcť vziať loptičky so sebou alebo ich vziať do svojich hier.

ako krásne ozdobiť balónikmi

Motýle-kvety

Kvety, strapce hrozna vyzerajú veľmi dobre z malých guličiek, celý trik je iba v tom. že musíte nafúknuť niekoľko balónov rovnakej veľkosti.

Ak týmto spôsobom ozdobíte celú stenu, nezabudnuteľný zážitok pre vašich hostí, najmä tých najmenších, je jednoducho zaručený..

  Ako tkať elastické náramky na vidličku

ozdobte byt balónmi

Prisluhovači a iné zábavné tváre

Opäť ku karikatúram. Môžete nielen kresliť tváre značkou, ale aj lepiť prvky tváre na loptu na správnych miestach. Dokonca si môžete dohodnúť súťaž o najveselšiu tvár na detskej párty..

ozdobte byt balónmi

Fóliové balóniky

Takéto balóny sú nafúknuté héliom, takže je lepšie vziať si hotové alebo si prenajať balón s héliom a nafúknuť ich doma. Budú sa hodiť k obyčajným balónom a ozdobia každú párty..

Ak ich nafúknete obvyklým spôsobom, potom budú potrebovať stojan alebo ich len pripevnite na stenu.ozdobte byt balónmi

Užitočné rady

Teraz viete, ako vyzdobiť miestnosť balónikmi bez hélia. Nezabudnite však na užitočné odporúčania. Všetky prvky dekorácie a dekoru musia byť nevyhnutne navzájom kombinované, potom ani veľký počet z nich nebude potrebný. Ak vopred naplánujete všetko podľa vkusu dieťaťa, potom bude čas vyvinúť koncept zdobenia miestnosti..

Balóny sú obyčajné, ak je ich veľa, môžu nepríjemne zapáchať, a tak miestnosť poriadne vyvetrajte, ak plánujete pozvať veľa malých detí alebo priniesť novorodenca domov. Potom je lepšie obmedziť sa na minimum takýchto guličiek alebo si na dekoráciu vybrať fóliu.

Balóniky nenafukujte na maximum, potom vydržia dlhšie. A nemajú radi prudké zmeny teploty, je to plné ich prasknutia.

A je lepšie nezabudnúť rozdať deťom na konci večierky balóniky, bude to príjemné zakončenie prázdnin..