Ako zablahoželať dieťaťu k novému roku

Dobrý deň! Pravdepodobne si pamätáte trochu skôr, ako sme písali Posolstvo Ježiškovi? Teraz sa teda pokúsime dostať od neho list s odpoveďou. Môžete si objednať toto blahoželanie, ale napriek tomu si ho vyrobíme sami. A v tejto práci nie je nič ťažké. Môžete si vziať obálku a vložiť do nej vložku s prispôsobenou príťažlivosťou, ako aj pridať zaujímavé omaľovánky so svojimi obľúbenými kreslenými postavičkami dieťaťa. Za zmienku tiež stojí, že samotná príťažlivosť od Santa Clausa môže byť umiestnená na hlavičkovom papieri s vašimi obľúbenými postavami. Nižšie v našom článku sme pre vás dali tie možnosti, ktoré sa nám zdali veľmi originálne a zaujímavé. Za zmienku tiež stojí, že v dnešnom článku poskytneme ich zmenšené kópie. Chceme tiež pripomenúť, že v predvianočnom čase prípravy na dlho očakávané zimné prázdniny si môžete sami vyrobiť vianočný stromček, rôzne sladké darčeky, hodinky, snehuliaka, girlandy atď. Šablóny môžete upravovať v ľubovoľnom programe na úpravu. Upravili sme ich pomocou Paint.NET a Photoshopu. Ak nemáte programy popísané vyššie, môžete si jednoducho stiahnuť formuláre a do prázdnych miest vložiť meno dieťaťa..

List od Santa Clausa: šablóny s textom na úpravu

Ak sa teda rozhodnete urobiť DIY list od Santa Clausa, potom budete potrebovať šablóny. Ďalej sme sa pokúsili zozbierať možnosti originálneho dizajnu pre listové vložky. Mnoho detí napríklad zbožňuje kreslenú postavičku ako Mickey Mouse. Z tohto dôvodu je možné napísať takýto list. Môžete si vybrať akékoľvek písmo. Podľa vašich preferencií. Ak vaše dieťa vie samo čítať, môže byť pre neho ťažké porozumieť veľkému textu. Potom je lepšie zastaviť sa na vytlačenom. Nižšie v článku sme pripojili variant s veľkým textom v gratulačnom liste..blahoželám chlapcovi od Santa Clausa

Na tejto fotografii vidíte gratulácie s humorom. Takto by to mohlo vyzerať, ak nalepíte alebo vytlačíte fotografiu svojho dieťaťa. Deti majú radi farebné písmená. Písmeno môže byť buď A4 alebo menšie. Je možné ho umiestniť aj horizontálne.

A tu je ďalšia zaujímavá možnosť..blahoželám chlapcovi od Santa Clausa

Najúspešnejšou možnosťou by boli čierne písmená na svetlom pozadí. Vášmu drobčekovi tak bude jednoduchšie čítať text a oči sa nebudú príliš namáhať. Ak je text umiestnený na pozadí, písmená sú najlepšie zvýraznené alebo zakrúžkované. V takom prípade sa nezlúčia..

text blahoželania od Santa Clausa pre dievča

Na poznámku! Medzi vetami vždy používajte malé odseky. Získate tak logický záver. A samotný list bude vyzerať kompletne..

Je veľmi zaujímavé vidieť túto možnosť, keď je v dolnom rohu vložky pečať od Santa Clausa.text blahoželania od Santa Clausa pre dievča

A tu môžete tiež zvážiť veľmi originálny dizajn. Text je perfektne upravený a je umiestnený na svetlom pozadí. A tu môžete vidieť blahoželanie k nadchádzajúcemu roku 2020.

osobné blahoželanie od Santa Clausa

Nasleduje veselá správa s vtipmi. Vášmu drobcovi sa to môže páčiť. Tento text uvidíte aj nižšie.osobné blahoželanie od Santa Clausa

V prípade, že máte veľmi dlhé písmeno a musíte sa vysporiadať so zmenšením písma, aby sa zmestil na celý text ako celok, potom sú písmená zvyčajne malé. Tieto možnosti si najlepšie prečítajú dospelí..

Na prázdne miesto napíšte meno svojho dieťaťa. Alebo ho môže osloviť takto: Môj drahý priateľ! Moje drahé dievča! Atď.osobné blahoželanie od Santa Clausa

Páčilo sa nám rozloženie vložky albumu. Perfektne sa zmestí do obálky.

V tomto prípade je zrejmé, že pozadie je stlmené. A potom je samotný text čitateľný. Je však stále lepšie, aby boli vaše gratulácie jasne viditeľné. Tu je napríklad zaujímavá verzia formulára.

Tu sú všetky písmená napísané veľkým písmom kvôli malému textu.osobné blahoželanie od Santa Clausa

Prázdny hlavičkový papier a obálky na tlač

Ak nebudete tvrdo pracovať, vaše dieťa dostane osobné blahoželanie od Santa Clausa. Môžete teda urobiť odpoveď od Santa Clausa sami pre svoje milované dieťa, zalepiť ju v obálke a vziať do schránky. Na tento účel môžete bezpečne použiť hotové hlavičkové papiere s obálkami..

Voľba formy bude závisieť od preferencií vášho dieťaťa..

Páči sa mu obraz Santa Clausa?.

osobné blahoželanie od Santa Clausa

Alebo by ste mali použiť farebný dizajn..

Možno by vaša dcéra chcela vidieť Snehulienku. Okrem toho existuje možnosť pohľadnice..osobné blahoželanie od Santa Clausa

Populárne kreslené postavičky.

text blahoželania od Santa Clausa pre dievča

Dizajn si však môžete nakresliť aj sami vo vybranom grafickom editore. Ak to chcete urobiť, musíte najskôr vybrať listy formátu A4. Je to 21 * 29 centimetrov.

Keď sa rozhodnete pre formulár, musíte začať vyberať obálku.

Na ňom je potrebné zaregistrovať adresu odosielateľa.

Od koho: od Santa Clausa.

Poloha: Rusko, mesto Veliky Ustyug, PSČ 162390, dom starého otca Frosta.

Môžete tiež použiť pečiatky a voskové pečate. Ale budeme o tom hovoriť trochu nižšie..

Pozrite sa na tento nápad s obálkou.

text blahoželania od Santa Clausa pre dievčatext blahoželania od Santa Clausa pre dievčatext blahoželania od Santa Clausa pre dievčatext blahoželania od Santa Clausa pre dievčatext blahoželania od Santa Clausa pre dievča

Jasný trojfarebný dizajn pre každého.osobné blahoželanie od Santa Clausa

Novoročné priania môžete navyše doplniť diplomami, certifikátmi alebo medailami. Nasledujú možnosti ocenenia za vynikajúce správanie a úspechy dieťaťa.

A tu môžete vidieť možnosť pre dievča so Snehulienkou. Môžete napísať akékoľvek úspechy svojho dieťaťa.osobné blahoželanie od Santa Clausa

Diplom je najlepšie vytlačiť na fotografický papier alebo hrubý list..

Samotná vložka je spravidla vytlačená na tenkom kancelárskom papieri..

Varianty textu pre prispôsobenú správu od Santa Clausa

Nižšie vám povieme, čo napísať deťom v mene dedka Frosta a Snow Maiden. Zadajte svoje meno. Blahoželanie môžete navyše zmeniť tak, že odstránite nepotrebné a pridáte potrebné slová. Ponúkame vám prehľad možností.osobné blahoželanie od Santa Clausa

List pre dievča

Povieme vám o odvolaní sa k dievčaťu. V tomto článku uvidíte text gratulácií od Santa Clausa pre dievča.

Ahoj drahá.

Tak veľmi mi chýbaš. Asi mi povieš, ako si sa správal celý rok?

Viem, že si múdry! Naučili ste sa všetky písmena abecedy a už sa učíte čítať. Vieš dobre počítať. Zaobchádzajte so svojimi hračkami dobre.

Si veľmi dobré dievča! Pravdepodobne ste mi už napísali list? Ak ešte nie, začnite rýchlo písať, aby som mal čas sa poriadne pripraviť. Áno, chcem vás upozorniť, že teraz je vonku zima, sú mrazy, a tak sa teplejšie oblieka!

Choďte viac! Aby ste sa červenali na krásnych lícach. A snažte sa poslúchnuť svojich rodičov. Majú ťa veľmi radi!

Želám vám dobrý nový rok!

***

Ahoj miláčik!

Veľmi dlho som od vás nedostal žiadne správy. Uplynul už rok. Stali ste sa veľmi veľkými. Santa Claus má čo robiť a všetko treba vidieť a sledovať. Ale stále som sa dokázal pozrieť do vášho mesta. Celý čas ťa sledujem. A už viem, čo ti mám dať. Všetko je už pripravené! A veľmi skoro uvidíte darček pod sviežim vianočným stromčekom.

Prajem vám zdravie a veľa šťastia v novom roku!

Váš Santa Claus.

***

Ahoj drahá Marishka!

Starý rok sa teda chýli ku koncu. Napriek tomu, ako letmo letí čas. Zdá sa, že je to len včera, čo sme sa stretli v roku 2019! A už je na dvore zima-zima so svojimi mrazmi a snežením. Ach, a mám viac práce! Je potrebné pokryť zem sviežim bielym snehom a reťaziť rieky a jazerá ľadom. Musíte si tiež prečítať listy a pripraviť darčeky. A mimochodom, sledujem ťa celý rok. A preto viem, že s tebou je všetko veľmi úžasné. Samozrejme, nie všetko išlo tak, ako by ste chceli. Ale to sú všetko malé veci v porovnaní s tým, čo bolo dobré. Úprimne vám želám šťastný nový rok! Chcem vám popriať šťastie, úspech, zdravie, dobrých priateľov, radosť a úsmevy a určite sa uvidíme! Bozkávam ťa a objímam ťa!

Váš Santa Claus.

***

Môj drahý priateľ. Sám starý otec Frost vám píše z Veľkého Ustyugu!

Tento rok som dostal od detí veľmi veľký počet listov. Chlapci a dievčatá mi dokonca posielali básne a priania, rôzne remeslá a kresby. Som veľmi rád, že som dostal váš list! Ďakujem veľmi pekne, že ste na mňa nezabudli a nakreslili takú nádhernú kresbu! Tento rok ste sa toho veľa naučili. O rok starší! Celý rok vás moji malí pomocníci – zvieratá a vtáky – sledovali a prinášali len dobré správy. Tiež mi povedali, že si vyhral súťaž v kreslení, dokázal si úspešne zložiť test z matematiky za 5, vieš dobre všetky čísla a písmená. A chcem vám dať svoje najdôležitejšie ocenenie – list od Santa Clausa. Áno! Tento diplom nie je ľahký! Dokáže splniť vašu milovanú túžbu. Hádajte to na Silvestra v momente, keď zvonkohra hodín odbije 12 -krát! A určite to predvediem! Aj v Novom roku pokračujte v dobrých skutkoch, snažte sa potešiť svojich rodičov, pomôžte im, dobre sa učte. Postarajte sa o svojich menších bratov, zvieratá a vtáky. A najdôležitejšie je vždy veriť vo sen a rozprávku! Objímam ťa a prajem šťastný nový rok! Budúci rok sa teším na list od vás!

***

Ahoj Matveyka!

Tak veľmi som chcel napísať list tak dobrému chlapcovi. Samozrejme, môžem ti poslať e -mail. A nebuďte príliš prekvapení! Teraz už dobre ovládam počítač. Áno, a aj keď je oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie odosielať takéto listy, ručne písaný list bude v sebe zahrievať. Áno, bohužiaľ, nemôžem odpovedať na všetky listy chlapcov. Mám sa super. Snažím sa držať krok so všetkým, udržať si dom. Včera som opravil sane a skontroloval sobov. Koniec koncov, musím ísť veľmi ďaleko. Nový rok je predsa na nose! Všetky deti odo mňa očakávajú darčeky! A nesmieme zabúdať ani na dospelých. A pred dvoma dňami môj snehuliak priniesol do domu až tridsať vriec listov! Z toho bolo 10 vriec od dospelých! A nie je sa čomu čudovať! Ako dospelí – zdá sa, že sú dospelí! Ale v skutočnosti sú to rovnaké deti!

Tento rok som si kúpil novú vec, nový kožuch. Vyšiel som nakŕmiť mláďatá a obliecť si ich. Kráčam k rieke a ľudia sa mi ticho smejú. Pomyslel som si, možno nejaká dovolenka, vrátil som sa domov a pozrel sa do svojho ľadového zrkadla! A čo som videl! Na zadnej strane na kožuchu je nápis – karnevalový kostým Santa Clausa! Potom potom všetky zvieratá v lese so mnou potichu žartujú. Počul som ich šuchotať – keďže môj kožúšok znamená, že som báječný, potom moje fúzy a brada nie sú skutočné. A stále som skutočný Santa Claus! Koniec koncov, bez ohľadu na to, ako ma oblečieš, stále som nástojčivý! Neveríte mi? Ak je to tak, nech je môj list úplne prvým dôkazom toho. Počas silvestrovskej noci môžete bezpečne vysloviť akékoľvek želanie a zazvoniť. Určite to predvediem! Uvidíš!

S novým cieľom! Matveyka!

Váš skutočný Santa Claus!

***

Dobrý deň, drahá Mashenka!

Rok 2019 je už na ceste k dokončeniu.  

Pravdepodobne ste už uhádli, kto vám píše list. Áno! Všetko je správne! Santa Claus, od detstva! Snegurochka a ja vieme, že rok 2019 nebol pre vás ľahký. Zažili ste vzostupy aj pády. S vnučkou sme vás sledovali celý rok, potešili nás vaše úspechy a úspechy. Tiež sme sa s vnučkou báli o vaše zlyhania a sklamania, ktoré ste museli prežiť. Je však potrebné súhlasiť s tým, že odchádzajúci rok nebol vo všeobecnosti zlý, bohatý na rôzne udalosti. Som Santa Claus a moja vnučka vie, že rok 2019 vám dal veľa nezabudnuteľných dobrých emócií a radosti. Skúste preto odchádzajúci rok stráviť s láskavosťou v duši, ako váš starý priateľ, a radšej sa pripraviť na Nový rok 2020.!

A my spolu so Snegurochkou vám zo srdca chceme zaželať všetko najlepšie a nech vám v budúcom roku praje veľa šťastia, radostných dní a zlepší vašu finančnú situáciu. A nech je rok 2020 vo všeobecnosti úspešný! Sľubujem vám, že budúci rok bude zábavný, radostný, niekde romantický. Musíte tomu len veriť! A preto na Silvestra musíte ísť na zvonkohru, zapáliť prskavky a zatiaľ čo šampanské v skle prská, splňte si svoje najcennejšie želanie čo najskôr! A my sa s vnučkou pokúsime vám s tým pomôcť. Šťastný nový rok Masha!

blahoželám chlapcovi od Santa Clausa

Gratulujem chlapcovi

Tu je ďalší príklad toho, ako môžete napísať text pre chlapca, ktorý má byť prevedený. Teraz budete chlapcovi čítať gratulácie od Santa Clausa.

S pozdravom, Misha!

Santa Claus vám píše tento list zo studeného severu. Pravdepodobne ste už počuli o mne, najstaršom čarodejníkovi, majstrovi mrazov a snehovej búrky? Bývam v obrovskom dome z ľadu so svojou vnučkou Snegurochkou a mojimi asistentmi. Vonku je už zima a ja mám viac práce. Potrebujem nechať severný vietor chodiť po celej Zemi, pokryť snehom celé okolie a pozametať obrovské záveje. A my, moje asistentky a Snehulienka, celý rok pripravujeme darčeky pre deti! Dokonca sme prišli na zariadenie, ktoré balí darčeky do veľmi krásnych škatúľ s mašľami. A teraz ti chcem popriať šťastný nový rok Misha! A mám pre vás jedno malé tajomstvo, ktoré chcem odhaliť. Vaše hračky ožijú, keď v noci zaspíte. Rozprávajú sa medzi sebou, píšu mi listy a pijú horúci čaj! Sú to aj moji asistenti. Vaše hračky mi o vás hovoria všetko. Povedali mi, že niekedy ste rozmarní, nechcete sa pokúšať študovať v škole, dostali od učiteľa veľa pripomienok k správaniu. A dokonca aj dvojky v predmetoch. Niekedy neposlúchnete svojich rodičov, ale snažíte sa pomôcť mame a otcovi s domácnosťou. A vaše hračky mi tiež povedali, že ste sa tento rok zapísali do športovej školy, naučili ste sa počítať do desať a viete dobre plávať. Si šikovný! V nasledujúcom roku vám chcem popriať veľa šťastných dní a veľa úspechov vo vašom úsilí! Skúste byť vtipným a dobrým chlapcom – určite verte v zázrak a potešte svojich rodičov! A snažte sa neleniť! Pomáhajte svojim priateľom, podeľte sa s nimi o svoje hračky. A pokúsim sa vám pomôcť s mojou mágiou! S príchodom nového roka, v momente, keď zvonkohra zaútočí 12 -krát, vyslovte želanie. Môžete to povedať šepotom, nie nahlas, a v tej chvíli vletí vietor do krídla okna, zdvihne túžbu a odnesie mi ju do ľadovej komory! A určite to predvediem!

***

Dobrý deň, drahý priateľ Makarushka!

Tento list je napísaný do tela Santa Clausa. Už je zima a ja sa ponáhľam pozdraviť vás s novoročným pozdravom. V lete som veľa odpočíval, teraz je čas dať si zabrať. Mám toľko práce – pripraviť a zabaliť darčeky pre deti, písať listy. Včera mi moja vnučka Snegurochka hovorila o vašich úspechoch a že rok prešiel dobre. Keď som sa dozvedel o takej dobrej správe, dokonca som od radosti začal tancovať. Šťastný nový rok!

Na tento nádherný novoročný sviatok vám chcem zaželať splnenie vašich najcennejších túžob! Verte v mágiu a zázrak sa určite stane! Nech je pre vás napínavý rok plný nových objavov a stretnutí. Vždy sa snažte mať dobrú náladu! Verte určite ľuďom. A čo je najdôležitejšie, do seba! Ach, úplne som vás zabudol varovať – ​​urobte želanie zvonkohre. V tejto záležitosti vám trochu pomôžem. A určite sa to splní!

Šťastný nový rok Macarushka!

***

Ahoj Vanechka!

Ponáhľam sa vám popriať šťastný nový rok!

Tak dlho som ti chcel napísať! Zistil som, že dlho čakáte na list odo mňa! Zvieratá a vtáky, ktoré so mnou žijú v blízkosti Teremu, mi povedali o tejto novinke v lese. Som veľmi šťastný z vašich úspechov a úspechov v škole! Áno, stojí za zmienku, že tento rok ste sa nevyhli problémom, ale napriek tomu bolo oveľa viac radostných udalostí.!

Nech je budúci rok pre vás kúzelnou rozprávkou! A dobrí, verní priatelia a úžasné dobrodružstvá vás v ňom určite budú čakať! Nechajte za sebou svietiť jasné slnko po celý rok, nálada bude dobrá a vaši blízki budú nablízku. A už som si pre teba pripravil darček, Vanya! Nájdete ho pod stromom! Naozaj dúfam, že sa ti páči!

Radosť vám, Vanya a šťastie v Novom roku!

Váš Santa Claus.text blahoželania od Santa Clausa pre dievča

Ako tlačiť na obálky a hlavičkový papier?

Existuje ďalší zaujímavý nápad na zabalenie odvolania – zapečatiť ho! Samozrejme si môžete kúpiť tesniaci vosk. Ľahko ho nájdete na rôznych čínskych stránkach. Alebo prídete na zaujímavé nápady sami.

Teraz sa porozprávajme o pečiatke. Môžete ho dostať v každom papiernictve. Môžete si dokonca vziať detskú mincu.

Na čo však môžete dať odtlačok.

Metóda číslo 1.

Musíte vziať 1000 gramov vosku, farbív rozpustných v tukoch, kolofónie (asi 60 gramov). Teraz by mala byť všetka táto hmota roztavená vo vodnom kúpeli. Svojou konzistenciou bude trochu pripomínať plastelínu. Ďalej musíte preniesť požadované množstvo zmesi do konvencie a urobiť odtlačok. Pretože sú farbivá veľmi mastné, na povrchu obálky môžu zostať mastné škvrny. Aby ste tomu zabránili, musíte použiť obálku vyrobenú z hrubého papiera.osobné blahoželanie od Santa Clausa

Metóda číslo 2. 

Vosk musíte najskôr roztaviť. Nechajte trochu vychladnúť a potom stlačte tesnenie. V tomto prípade je lepšie použiť obálku vyrobenú z pevného papiera. Táto metóda je najjednoduchšia.

Metóda číslo 3.

Musíte použiť horúcu lepiacu pištoľ a silikónové tyče. Tyče by ste mali dobre zahriať. Musíte rýchlo vytlačiť niekoľko vrstiev a potom stlačiť naolejované tesnenie. Nie je potrebné čakať, kým úplne nevychladne. V opačnom prípade bude vaša pečať veľmi tvrdá. V predaji nájdete prúty rôznych farieb.

Ako zostaviť list pre dieťa

Teraz sme úplne dokončili prípravnú časť. Všetky šablóny sa stiahnu alebo nakreslia. Zostáva len odstrihnúť samotnú obálku pozdĺž čiary. Ohnite strany obálky tak, aby tvorili hornú a dolnú časť. Na presnosť môžete použiť pravítko. Adresát musí byť podpísaný. Teraz zostáva znova skontrolovať samotné odvolanie a zložiť ho, aby mohlo vstúpiť do obálky. Teraz zostáva vložiť vložku. Stačí nájsť najbližšiu schránku a vhodiť do nej obálku.osobné blahoželanie od Santa Clausa

Video gratulujeme dieťaťu od Santa Clausa

V dnešnej dobe sa stalo veľmi módnym pre video správu od Santa Clausa. Veľmi často sa robí pomenovaný. Toto video je odoslané adresátovi poštou alebo si ho môžete stiahnuť sami z webu poskytovaného predajcom. Toto všetko je, samozrejme, úžasné. A potom ani rodičia nechcú dieťaťu povedať, že toto všetko je len rozprávka. Keby bola taká mágia v našom detstve s tebou, potom by sme boli šťastnejší.