Aký darček dať vlastnými rukami na sviatok Krstu Pána

krst tradície Pána

Cirkevné sviatky sa aj u nás slávia s veľkou radosťou. Medzi týmito sviatkami mnoho ľudí miluje Krst Pána. Tomu sa netreba čudovať. Koniec koncov, tento deň má veľa tradícií a príjemných zvykov, jedným z nich je plávanie v ľadovej diere. V tento deň je samozrejme obvyklé dávať si navzájom dary. A ak chcete niečo dať z obchodu, urobte remeslá vlastnými rukami na sviatok Krstu Pána. Ponúkame vám čerstvé a zaujímavé nápady špeciálne pre vás..

Aké remeslo urobiť pre Epiphany

Kresby.

Ak sa teda chystáte niečo urobiť vlastnými rukami, potom vám ako prvé napadnú kresby. Ručné kreslenie niečoho je samozrejme ťažké. Preto si môžete stiahnuť a potom vytlačiť pripravené omaľovánky a už ich vyfarbiť..

krstné remeslá

krstné remeslá

krstné remeslá

Girlanda z holubíc.

Ak ste oboznámení s históriou sviatku, potom počas krstu zostúpil Duch Svätý na Pána v podobe holubice. Holubica je preto symbolom tejto oslavy. Girlanda z holubíc sa dá ľahko vyrobiť. Povraz je potrebný rovnako ako biely papier. Tiež si budete musieť vytlačiť šablónu holubice, podľa ktorej urobíte medzery.

DIY krstné remeslá pre deti

DIY krstné remeslá pre deti

DIY krstné remeslá pre deti

Výšivky.

Sviatok Epiphany vám umožní vykonávať rôzne remeslá. Ak milujete vyšívanie, môžete vyšívať nádhernú prácu. Stačí získať všetko, čo potrebujete, a zabaviť sa..

DIY krstné remeslá pre deti

Zdobenie ikony iskrami.

Ak sa vám nepáči vyšívanie, môžete hotovú ikonu urobiť ešte krajšou. V tejto záležitosti budete potrebovať iskry. Nalepte ich na oblečenie a na to, čo na tejto ikone najviac vynikne.

krst remesiel lorda kutila

Remeslo pre deti.

Ručné krstiny pre deti môžu byť skvelé. A ďalšia verzia remesla bude mať názov Štedrý večer Epiphany. Ak chcete vytvoriť produkt, vezmite si:

 • Prázdny box na topánky a farebná metalizovaná lepenka,
 • Pozlátko a super lepidlo,
 • Vata a pena,
 • Flitre a doska na modelovanie z plastelíny.
  Iris Folding, šablóny diagramov

krst remesiel lorda kutila

Priebeh:

 1. V prvom rade je plastová doska na tvarovanie pripevnená k botníku.
 2. Potom je z jednej strany škatule vyrezaný polkruh.
 3. Na vrch škatule je nalepená tmavomodrá lepenka..
 4. Modrá lepenka je rozrezaná vo vlnách. Potom je prilepený k spodnej časti škatule..
 5. Potom je k spodnej časti pripevnená strieborná lepenka a vata. V tomto prípade by to malo byť takto: polovica bavlny a polovica lepenky.
 6. V ďalšej fáze je breza vyrezaná zo striebornej lepenky..
 7. Z pozostatkov stojí za to urobiť krík.
 8. Teraz je načase postaviť si chatrč. Vezmite lepenku a nakreslite jej obrysy.
 9. Chata je vyrezaná a potom je vyrobená strecha so zubami. Chata by mala byť ozdobená a vedľa nej by mal byť nainštalovaný vianočný stromček.
 10. Musíte tiež vystrihnúť hviezdy a mesiac. Sú prilepené k kompozícii a zdobené snehovými vločkami. Na ozdobenie kompozície budete potrebovať aj pozlátko.
 11. V našom zložení bude prítomný zajačik. Vyrábame ho z polystyrénovej peny. Najprv tam nakreslite jeho siluetu. Potom musí byť rezaný.
 12. Pozlátko nakrájajte na samostatnú misku.
 13. Zajačika natrieme lepidlom. Potom k nemu prilepte pozlátko a už ho môžete nainštalovať späť do škatule.

krst remesiel lorda kutilakrst remesiel lorda kutilakrst remesiel lorda kutilakrst remesiel lorda kutilakrst remesiel lorda kutilakrst remesiel lorda kutilakrst remesiel lorda kutilaAký darček dať vlastnými rukami na sviatok Krstu Pánakrst remesiel lorda kutilakrst remesiel lorda kutilakrst remesiel lorda kutilakrst remesiel lorda kutilakrst remesiel lorda kutilakrst remesiel lorda kutila

Anjeli vianočného Zjavenia Pána.

Pravdepodobne viete, že skôr sa sviatky ako Vianoce a Zjavenie Pána slávili spoločne. Na tento sviatok sa preto dajú vyrobiť aj vianoční anjeli. Tu budete potrebovať:

 • Jednorazový tanier,
 • Akvarely a vata,
 • Lepidlo a biela lepenka.

Priebeh:

 1. Najprv je tanier namaľovaný akvarelom na modro.
 2. Potom je na ňu prilepená vata.
 3. Postavy anjelov sú vystrihnuté z albumu albumu. Potom, čo sú namaľované farbami.

DIY krstné remeslá pre deti

Svietiaci anjel.

Anjel je teda symbolom tohto sviatku. Preto sa vyrába aj ručne. Po prvé, kužeľ je vyrobený z lepenky. Potom, čo je prelepený strieborným papierom. Z listu albumu oddelene vystrihnite anjelovi hlavu a krídla.

  Výroba plstených postelí

DIY krstné remeslá pre deti

Konečne

Ako vidíte, na sviatok Krstu Pána môžete urobiť veľa zaujímavých vecí. Dúfame, že vám naše nápady umožnia vytvoriť si vlastný špeciálny darček pre milovanú osobu..