Balónové kvety

Kvety z balónov s vlastnými rukami: podrobné fotografické pokyny pre začiatočníkov

Chcete prekvapiť svoju matku, babičku, priateľku alebo dieťa? Potom predložte kyticu balónov! Ponúkame podrobné pokyny s fotografiou pre začiatočníkov, ako vyrobiť kvety z balónov vlastnými rukami. Za pár minút môžete urobiť veľkú kyticu a potom sa môžete naučiť, ako vlastnými rukami vytvárať veľké postavy..

Master class: kvety z balónov

Kytica klobásových guličiek sa ukáže ako jasná a originálna, ak si vyberiete gule rôznych farieb a premýšľate nad ich kombináciou. Je lepšie ich nafúknuť pumpičkou, ale ak chcete, môžete to skúsiť ústami. Temnejšou stránkou dlhých loptičiek je, že sú dosť tesné, takže ústami veľa nevyfúknete..

Kytica klobásových guličiek sa ukáže ako jasná a originálna, ak si vyberiete gule rôznych farieb a premýšľate nad ich kombináciou. Je lepšie ich nafúknuť pumpičkou, ale ak chcete, môžete to skúsiť ústami. Temnejšou stránkou dlhých loptičiek je, že sú dosť tesné, takže ústami veľa nevyfúknete. Hore

Nafúknite niekoľko párkov, ale nie úplne, inak simulácia nebude fungovať. Na výrobu okvetných lístkov stačí spojiť konce gule a spojiť ich dohromady..

Nafúknite niekoľko párkov, ale nie úplne, inak simulácia nebude fungovať. Aby l

Získate silný polkruh, ktorý potom budete musieť skrútiť, aby ste získali šesť párkov.

Získate pevný polkruh, ktorý potom musíte použiť

Teraz párky zložte tak, aby boli záhyby v ruke, ako na fotografii.

Teraz párky zložte tak, aby boli záhyby v ruke, ako na fotografii. Spojte ich dohromady a rozložte

Spojte ich dohromady a rozložte. Ukázalo sa, že je to jednoduchý kvet so šiestimi okvetnými lístkami..

balónový kvet

Môžete začať vyrábať stonku kvetu. Za týmto účelom nafúknite zelený balónik a v hornej časti urobte malú klobásu..

Môžete začať vyrábať stonku kvetu. Za týmto účelom nafúknite zelený balónik a nie

Prejdite ním srdcom kvetu a zložte ho na polovicu. Spodok zafixujte tak, aby jadro nevypadlo a kvet na ňom pevne držal.

guličkový kvet

Zostáva krútiť stonku, aby sa listy a opravili ich. Získali ste najjednoduchší kvet na základe dlhých párkov. Ak vyrobíte niekoľko týchto kvetov, môžete z nich zostaviť obrovskú kyticu, ktorá osloví deti i dospelých..

Zostáva krútiť stonku, aby sa listy a opravili ich. Získali ste najjednoduchší kvet na základe dlhých párkov. Ak vyrobíte niekoľko z týchto farieb, nemôžete zbierať ani z jednej

Potom, čo konečne zvládnete techniku ​​výroby kvetov sedmokrásky z balónov, môžete pristúpiť k zložitejším tvarom a dokonale zvládnuť umenie skrúcania. Modelovanie kvetov je užitočný koníček, pretože akúkoľvek dovolenku môžete ozdobiť originálnym spôsobom s minimálnymi nákladmi.

Potom, čo konečne zvládnete techniku ​​výroby kvetov sedmokrásky z balónov, môžete pristúpiť k zložitejším tvarom a dokonale zvládnuť umenie skrúcania. Modelovacia farba

Prečítajte si tiež: Ako vyrobiť guľu kusudama krok za krokom

  Čo vyrobiť z vriec na odpadky

Nie ste si istí, čo robiť s vašimi deťmi? Skúste z balónov stočiť originálne figúrky a kvety. Kvety z balónov urobte sami, podrobné pokyny s fotografiami pre začiatočníkov, ktoré ste našli v tomto článku, pomôže aj batoľatám naučiť sa vyrábať plnohodnotné kytice.