Dekoratívna ruža z pomarančovej kôry

DIY ruže: remeslá z pomarančových šupiek

Každý domov môže ozdobiť a dodať mu sladkú pomarančovú vôňu s ružou vyrobenou z pomaranča. DIY kvety používajú návrhári čoraz častejšie, čo umožňuje domu alebo bytu vyzerať nádherne po celý rok!

Ďalej popíšeme, aké ľahké a jednoduché je vyrobiť ružu z pomarančovej kôry pre každú osobu, dokonca aj pre toho, kto sa pokúša niečo urobiť vlastnými rukami prvýkrát..

DIY kvety používajú návrhári čoraz častejšie, čo umožňuje domu alebo bytu vyzerať nádherne po celý rok

Zdobenie krok za krokom:

Pomaly a opatrne, nožom vo forme špirály, nakrájajte kôru z pomaranča. Páska by sa nemala prerušovať a je najlepšie, ak je nastrihaná spolu s malou bielou časťou ovocia..

Dekoratívna ruža z pomarančovej kôry

Horná časť pomaranča by mala byť narezaná na okrúhly tvar a potom od neho začneme krútiť pokožku do hustého ružového kvetu.

Pozri tiež: DIY saténové kvety

Vopred si pripravte kus lepenky a na ňu dajte výsledné kvety

Vopred si pripravte kus lepenky a položte naň výsledné kvety. Po rozložení všetkých ruží vložte papier na batériu. Po dvoch dňoch by naše kvety mali úplne vyschnúť a stať sa jednou. Teraz je možné ich vybrať z batérie.

Ruže z ruže, pomarančovej kôry

Hotové ruže je možné použiť nielen na ozdobenie miestnosti, ale aj na ich zmiešanie so sušenými okvetnými lístkami voňavých kvetov a potom bude dom voňať neuveriteľne lahodne.

Dekoratívne ruže z pomarančovej kôry

Je celkom jednoduché vyrobiť ružu z pomarančovej kôry vlastnými rukami, zatiaľ čo na slávnostnom stole bude vyzerať originálne.

  S deťmi robíme zimné remeslá