DIY ananás zo sladkostí a šampanského, majstrovská trieda, video

Ako vyrobiť ananás zo šampanského a cukríkov. Video, foto, mk

Fľaša šampanského a cukríky sú považované za najbežnejší darček pre mužov i ženy. Na spestrenie tejto štandardnej sady skúste vyrobiť originálne ananásové remeslo. Takže môžete nielen vyjadriť hlbokú úctu k osobe, ale tiež dať jedinečný a nezabudnuteľný darček. Ponúkame vám výber video s majstrovskou triedou o tom, ako vyrobiť ananás zo sladkostí a šampanského.

Materiály:

– fľaša šampanského;

– lepiaca pištoľ;

– zelený baliaci papier;

– cukríky.

Ananás vyrobený zo sladkostí. Majstrovská trieda, video

Odporúčame najskôr pripraviť cukríky. Ak používate hľuzovky v žltej fólii, nemusíte to robiť. Pri obaloch na cukrovinky musíte ohnúť rohy na stranu, ktorú prilepíte k šampanskému. To sa musí vykonať tak, aby rohy cukríka nevyčnievali z hotového ananásu..

Odporúčame najskôr pripraviť cukríky. Ak používate hľuzovky v žltej fólii, nemusíte to robiť. Pri obaloch na cukrovinky musíte ohnúť rohy na stranu, ktorú prilepíte k šampanskému. To sa musí vykonať tak, aby rohy cukríka nevyčnievali z hotového ananásu.

Teraz môžete začať lepiť cukríky na fľašu. Začnite pracovať zospodu, každý nasledujúci rad je prilepený šachovnicovým vzorom.

Teraz môžete začať lepiť cukríky na fľašu. Začnite pracovať zospodu, každý nasledujúci rad je prilepený šachovnicovým vzorom.

Prečítajte si tiež: Ako vyrobiť ananás zo šampanského a cukrovinky

Potom vezmite zelený baliaci papier a nakrájajte z neho listy ananásu. Môžete ho prilepiť lepiacou pištoľou alebo páskou. Aby ste spoj nevideli, ozdobte ho pásom baliaceho papiera. Na cukríkové ananásové listy môžete použiť aj hodvábny papier alebo vlnitý papier.

Potom vezmite zelený baliaci papier a nakrájajte z neho listy ananásu. Môžete ho prilepiť lepiacou pištoľou alebo páskou. Aby ste spoj nevideli, ozdobte ho pásom baliaceho papiera.

Originálny darček v tvare ananásu zo šampanského je pripravený. Jeho výroba bude trvať iba asi 15-20 minút..

Pozrite si video z majstrovskej triedy: Ananás vyrobený zo sladkostí a šampanského

Remeselný ananás zo šampanského a sladkostí je úžasný spôsob, ako ozdobiť sviatočný stôl vlastnými rukami a originálnym spôsobom predstaviť obyčajný darček..