DIY dekorácia svadobných okuliarov krok za krokom

Zdobenie svadobných okuliarov vlastnými rukami krok za krokom - Ako to urobiť sami. Tipy, recepty.

V svadobný deň sa neveste a ženíchovi venuje veľká pozornosť, preto je dôležité premyslieť si nielen oblečenie, účes a líčenie, ale aj výzdobu stola. Každý pár chce mať svoje vlastné okuliare, ktoré budú zodpovedať konceptu svadby a v budúcnosti vám budú pripomínať radostné chvíle slávnostného dňa. Dekoráciu okuliarov vykonávajú hlavne špecialisti, ale ak je to žiaduce, každá nevesta sa s ich výzdobou dokáže vyrovnať sama..

DIY svadobné okuliare dekor. Majstrovská trieda

Tradícia lámania okuliarov po svadbe sa postupne stáva minulosťou. Novomanželia si dnes čím ďalej tým častejšie chcú nechať pár pohárov na víno na pamiatku a každé výročie ich vytiahnu naplniť šumivým šampanským. Existuje niekoľko spôsobov, ako ozdobiť okuliare vlastnými rukami, pričom nie je potrebné vedieť kresliť ani mať žiadny talent..

Materiály:

– nálepky na vytvorenie obrysu na svadobnú tému;

– farby na farebné sklo;

– kefa;

– pásky;

– obrúsok.

Etapy zdobenia svadobných okuliarov

  1. Budete musieť vziať nové okuliare vyrobené zo skla bez vzoru. Povrch musí byť čistý, v prípade potreby ho utrite alkoholom alebo handrou.
  2. Vezmite si obrysové nálepky a premýšľajte nad vzorom. Na každé sklo musíte prilepiť kvety alebo prstene, najlepšie rovnakým spôsobom. Rovnaký vzor môžete zrkadliť..Vezmite si obrysové nálepky a premýšľajte nad vzorom. Na každé sklo musíte prilepiť kvety alebo prstene, najlepšie rovnakým spôsobom. Rovnaký vzor môžete zrkadliť.
  3. Potom na vrch nálepiek naneste štetcom farbu na farebné sklo. Ukážte svoju predstavivosť a starostlivo namaľujte všetky detaily. Počkajte, kým farba zaschne, na urýchlenie tohto procesu použite sušič vlasov.
  4. Stonku skla ozdobte stužkami.Stonku skla ozdobte stužkami.

Ak ste nenašli obrysové nálepky, skúste nakresliť vzor na papier v klietke alebo ho vytlačiť na papier. Potom prilepte list na vnútornú stranu skla a potom kruhovým vzorom zafarbite farebným sklom..

Ak ste nenašli obrysové nálepky, skúste nakresliť vzor na papier v klietke alebo ho vytlačiť na papier. Potom prilepte list na vnútornú stranu skla a potom vzorom nafarbite farbu z farebného skla.

Nápady na zdobenie svadobných fliaš a pohárov. Foto

Na ozdobu pohárov môžete použiť aj čipku, stuhy a korálky. Všetky tieto prvky sú prilepené horúcim lepidlom na povrch skla..

  Keď sa oslavuje Kvetná nedeľa (vstup Pána do Jeruzalema)

Na ozdobu pohárov môžete použiť aj čipku, stuhy a korálky. Všetky tieto prvky sú prilepené horúcim lepidlom na sklenený povrch.

Milovníci minimalizmu môžu jednoducho uviazať krásnu stuhu alebo sieťovanú mašľu na spodnej časti skla..

Milovníci minimalizmu môžu jednoducho uviazať krásnu stuhu alebo sieťovanú mašličku k spodnej časti skla.

Pomocou techniky decoupage je ľahké zariadiť vlastnými rukami nielen okuliare, ale aj svadobnú fľašu šampanského. Na to potrebujete krásne obrúsky a lepidlo PVA..

Pomocou techniky decoupage je ľahké zariadiť vlastnými rukami nielen okuliare, ale aj svadobnú fľašu šampanského. Na to potrebujete krásne obrúsky a lepidlo PVA.

Niektoré ihličnaté ženy dodávajú okuliarom vzhľad nevesty a ženícha a zdobia ich bielou a čiernou stužkou.

Niektoré ihličnaté ženy dodávajú okuliarom vzhľad nevesty a ženícha a zdobia ich stužkami v bielej a čiernej farbe.

Bude tiež zaujímavé, aby ste si prečítali: Ručné práce a dekorácie na svadbu, vyrobené ručne

DIY svadobné fľaše a poháre

okuliare ozdobené stužkamiZdobenie pohárov stužkami

Krásne svadobné okuliare sa stane skutočnou ozdobou slávnostného stola. Môžete zdobiť v akejkoľvek farbe a štýle, v závislosti od témy svadby a osobných preferencií. Pozrite sa na fotografie svadobných pohárov a nechajte sa inšpirovať.