DIY kvety na obrúsky

Kytice pre domácich majstrov z obrúskov, fotografia krok za krokom

Papierové obrúsky sa objavili v 20. storočí a veľmi uľahčili prestieranie slávnostného stola. Moderné ihličnaté ženy sa naučili vyrábať rôzne kvetinové úpravy z obrúskov, ktoré dodávajú stolu osobitnú chuť. V tomto článku sa naučíte, ako vyrábať kvety z obrúskov..

Ruža z obrúskov

Dnes na výrobu kvetu z obrúskov môžete použiť jednovrstvové alebo viacvrstvové obrúsky rôznych farieb. Ak chcete vyrobiť ružu, budete potrebovať dve farby obrúskov – na púčik a stonku. Najprv si vezmite púčik z púčika a 1/3 z neho odstrihnite.

DIY kvety na obrúsky

Potom ho ohnite na polovicu a začnite ho krútiť okolo ukazováka. Potom začnite rozprestierať púčik a vytvarujte prechod na stonku. Teraz vezmite zelený obrúsok a zabaľte ho, aby ste získali stonku. Ihneď vytvorte list.

Ruža z obrúskov

Ružu je možné vyrobiť aj iným spôsobom. Aby ste to urobili, položte obrúsok a zabaľte ho okolo ceruzky. Potom stlačte obrúsok a vyberte ceruzku..

Ružu je možné vyrobiť aj iným spôsobom. Aby ste to urobili, musíte rozprestrieť obrúsok a zabaliť ho okolo ceruzky.

Získajú sa polotovary, ktoré sa potom dajú ľahko zmeniť na ružu. V spodnej časti je možné polotovar previazať stuhou a ozdobiť ďalším obrúskom inej farby..

spájame všetky časti našej rozety

Takúto ružu môžete dať do pohárov alebo na tanier..

Takúto ružu môžete dať do pohárov alebo na tanier.

Pozri tiež: Látkové kvety

Púpava z obrúska

Viacvrstvové kvety z obrúskov je možné vyrobiť nielen na ozdobenie stola, ale aj na kutilské remeslá v škole alebo materských školách. Na výrobu panelu s púpavou budete potrebovať žlté a zelené obrúsky, ako aj základňu, na ktorú je potrebné ich prilepiť. Vezmite trojvrstvový obrúsok a niekoľkokrát ho zložte. Potom nakrájajte na malé štvorce, ktorých šírka sa bude rovnať priemeru kvetu. Štvorce sa na seba prekrývajú a potom je potrebné ich narezať, aby sa získali kruhy.

Viacvrstvové kvety z obrúskov je možné vyrobiť nielen na ozdobenie stolu, ale aj na kutilské remeslá v škole alebo škôlke

Vezmite zošívačku a vložte sponky do stredu v pravom uhle. Teraz zostáva zdvihnúť každý kruh nahor, aby kvet mierne nadýchal. Listy púpavy môžete vystrihnúť z farebného papiera a prilepiť ich spolu s kvetom na lepenku. Panel púpavy je pripravený. Podobne môžete vyrobiť rôzne kvety, ktoré ozdobia vašu izbu alebo budú použité na svadobnú výzdobu..

  Vojenské remeslá: Origami

Pozrite si užitočné video: Ako vyrobiť ružu z obrúska

Klinčeky z obrúskov

Na výrobu karafiátu budete potrebovať trojvrstvový obrúsok, ktorý je potrebné zložiť ako harmoniku. V strede obrúsky môžete uviazať drôt a začať dvíhať okraje akordeónu a vytvárať púčik. Potom môžete hotové púčiky pripevniť na stonky a vložiť do vázy. Karafiáty sú nielen červené, ale aj biele a ružové, takže môžete získať pomerne originálnu kompozíciu..

Klinčeky z obrúskov. Fotografická majstrovská trieda.Karafiát na obrúsky – DIY kvety

Je celkom jednoduché vyrobiť kvety z obrúskov vlastnými rukami, zatiaľ čo budú vyzerať originálne na paneli aj na slávnostnom stole.

Pozrite si užitočné video: Klinček z obrúska

Predstavte si a zdokonaľujte sa v rôznych smeroch vyšívania.