DIY masky pre deti. Šablóny

Ako vyrobiť masky pre deti. Foto. Šablóny. MK

Každý chlapec v detstve sa chce cítiť ako skutočný hrdina, ktorý letí na záchranu rovnako rýchlo ako postavy z jeho obľúbených karikatúr. Preto sa chlapci najčastejšie predstavujú v úlohe Spider-Mana alebo Batmana. Ak sa vaše dieťa zúčastní nejakej divadelnej inscenácie alebo predstavenia, potom sa bez špeciálneho kostýmu jednoducho nezaobídete. Kostým pre dieťa môžete ušiť vlastnými rukami a je ľahké doplniť fiktívny obrázok pomocou plstené masky alebo papier.

Ako vyrobiť filcovú masku pre Spider-Mana

Najprv musíte nájsť vhodnú šablónu pre masku. Môžete si ho vytlačiť z internetu alebo si ho nakresliť sami na papier..

Najprv musíte nájsť vhodnú šablónu pre masku. Môžete si ho vytlačiť z internetu alebo si ho nakresliť sami na papier.

Potom preneste polotovar na červený plsť. Je nevyhnutné vyskúšať si papierovú šablónu na tvár dieťaťa, aby maska ​​nebola malá. Na výrobu prednej a zadnej strany budete musieť z plsti vystrihnúť dva kusy..

Potom preneste polotovar na červený plsť. Je nevyhnutné vyskúšať si papierovú šablónu na tvár dieťaťa, aby maska ​​nebola malá. Na výrobu prednej a zadnej strany budete musieť z plsti vystrihnúť dva kusy.

Pavučinu na výrobku je možné ľahko vyrobiť ručne alebo strojovým švom. Aby ste dosiahli rovnomerné švy, urobte značky fixkou.

Pavučinu na výrobku je možné ľahko vyrobiť ručne alebo strojovým švom. Aby ste dosiahli rovnomerné švy, urobte značky fixkou.

Zaistite dva kusy masky šijacími ihlami a zošite pozdĺž obrysu. Zostáva prišiť pásku alebo gumičku, aby maska ​​Spider-Mana z dieťaťa nespadla.

Zaistite dva kusy masky šijacími ihlami a zošite pozdĺž obrysu. Zostáva len prišiť stužku alebo gumičku, aby Spider-Manova maska ​​z dieťaťa nespadla.

Táto verzia masiek je ideálna nielen pre chlapcov, ale aj pre aktívne dievčatá..

Táto verzia masiek je ideálna nielen pre chlapcov, ale aj pre aktívne dievčatá.

DIY superhrdinská maska

Jasná čelenka pomôže vášmu dieťaťu zmeniť sa na skutočného superhrdinu počas vzrušujúcich hier a detských fantázií. Deti si môžu vyrobiť jednoduchú masku samy. Bude to vyžadovať handričku, nožnice, ceruzku a papier..

Jasná čelenka pomôže vášmu dieťaťu zmeniť sa na skutočného superhrdinu počas vzrušujúcich hier a detských fantázií. Deti si môžu vyrobiť jednoduchú masku samy. Bude to vyžadovať handričku, nožnice, ceruzku a papier.

Najprv nakreslite masku na papier a vyskúšajte si ju na očiach, aby ste v nej všetko jasne videli..

Odporúčame prečítať: DIY plstené jahody

Potom preneste šablónu masky na tkaninu. Najlepšie je použiť plsť, pretože tento materiál nemusí byť ukončený hranami. Najprv vystrihnite obrys masky a potom otvory pre oči..

Potom preneste šablónu masky na tkaninu. Najlepšie je použiť plsť, pretože tento materiál nemusí byť ukončený hranami. Najprv vystrihnite obrys masky a potom otvory pre oči.

Myslite rovnako, ako keď si vytvárate kravaty. Maska sa môže ukázať ako jednodielna, alebo k nej potom samostatne prišiť látkové kravaty..

  DIY aplikácie z farebného papiera

DIY maska ​​Batmana

Na výrobu masky Batmana musíte vybrať vhodnú šablónu a čierny materiál.

Na výrobu masky Batmana musíte vybrať vhodnú šablónu a čierny materiál.

Prilepte kus papiera na plsť. Vystrihnite dve z týchto polotovarov na prednú a zadnú stranu. Očné otvory je veľmi vhodné vyrezať čepeľou. Plsť sa neodlupuje, takže okraje nie je potrebné spracovávať.

Prilepte kus papiera na plsť. Vystrihnite dve z týchto polotovarov na prednú a zadnú stranu. Očné otvory je veľmi vhodné vyrezať čepeľou. Plsť sa neodlupuje, takže okraje nie je potrebné spracovávať.

Spojte pomocou čapov dve predtým narezané polotovary a zošite pozdĺž obrysu niťami kontrastnej farby. Maska Batmana je pripravená. Podľa podobného vzoru môžete vyrobiť filcové masky pre dievčatá..

Spojte pomocou čapov dve predtým narezané polotovary a zošite pozdĺž obrysu niťami kontrastnej farby. Maska Batmana je pripravená. Podľa podobného vzoru môžete vyrobiť filcové masky pre dievčatá.

Prečítajte si tiež: Bábiky, plstené remeslá

Predstavte si a vlastnými rukami môžete svojim deťom vyrobiť originálne masky. Kostýmy a tematické večery hrajú dôležitú úlohu

Predstavte si a vlastnými rukami môžete svojim deťom vyrobiť originálne masky. Kostýmové hry a tematické večery hrajú pri výchove detí dôležitú úlohu, preto pre ne vytvorte originálne obrázky, ušite si kostýmy a masky.