DIY nápady stolných hier

DIY stolné hry. Nápady a fotografie

Stolné hry nevyžadujú špeciálne školenie ani žiadne špecifické schopnosti. Sú ideálne na trávenie voľného času v hlučnej spoločnosti a pomôžu vám prežiť nezabudnuteľné chvíle. Dnes v obchodoch nájdete veľké množstvo rôznych hier pre deti i dospelých, niekedy sú však ich náklady oveľa vyššie, ako sa očakávalo. Ponúkame vám robte stolové hry pre deti vlastnými rukami.

Nezabudnite, že stolová hra pomôže zjednotiť rodinu, rovnako ako vás naučí logicky myslieť a pozitívne ovplyvní vývoj vášho dieťaťa..

Nápady na stolné hry

Na výrobu domina potrebujete 28 žetónov. Materiál pre ne si môžete vybrať sami. Najvýhodnejšie je použiť rovnaké kamienky, na ktoré je obrázok nanesený vo forme bodiek..

Domino vyrobené z plsti bude vyzerať originálne. Výhodou tohto materiálu je, že hrany nie je potrebné spracovávať. Bodky je možné vyšívať alebo nanášať fixkou.

Na výrobu domina potrebujete 28 žetónov. Materiál pre ne si môžete vybrať sami. Najvýhodnejšie je použiť identické kamienky, na ktoré je obrázok nanesený vo forme bodiek.

Nepredpokladajte, že deti mladšie ako 5 rokov nemôžu hrať domino. Pre nich môžete urobiť DIY čipy s rôznymi bočnými farbami. Tieto čipy sa dajú ľahko navrhnúť z lepenky alebo zmrzlinových tyčiniek..

Nepredpokladajte, že deti mladšie ako 5 rokov nemôžu hrať domino. Pre nich môžete urobiť DIY čipy s rôznymi bočnými farbami. Tieto čipy sa dajú ľahko navrhnúť z lepenky alebo zmrzlinových tyčiniek.

Prečítajte si tiež: DIY stolné hry pre deti

Šach a dáma sú jedny z najlepších hier, ktoré trénujú vašu pamäť, logiku a vynaliezavosť. Pole pre tieto hry môžete dokonca vytvoriť aj pomocou lepiacej pásky alebo škótskej pásky..

Šach a dáma sú jedny z najlepších hier, ktoré trénujú vašu pamäť, logiku a vynaliezavosť. Pole pre tieto hry môžete dokonca vytvoriť aj pomocou lepiacej pásky alebo škótskej pásky.

Ak nájdete plsť so štvorcami, vyrežte z nej pole. Alebo šiť látkové štvorce. Ďalší spôsob, ako vytvoriť šachovnicu, je prilepiť nejaký tvrdý povrch samolepiacou páskou a potom ju obrysovať a vystrihnúť štvorce..

Ďalší spôsob, ako vytvoriť šachovnicu, je prilepiť nejaký tvrdý povrch samolepiacou páskou a potom ju obrysovať a vystrihnúť štvorce.

Železné uzávery fliaš sú ideálne ako dáma alebo na výrobu čipov z podnosov na vajíčka. Aby ste to urobili, musíte si kúpiť lepenkové podnosy na vajcia a nakrájať ich na bunky. Vyfarbite ich a ozdobte a originálne dáma sú pripravené. Ak ste príliš leniví na to, aby ste sa trápili s takýmito čipmi, vezmite si obvyklé tlačidlá.

  Jarné remeslá v materskej škole

Ďalšia zaujímavá hra pomôže rozvinúť vizuálnu pamäť. Pre ňu musíte vybrať alebo nakresliť rovnaké obrázky na čipy vyrobené z lepenky alebo papiera. Tieto čipy sa položia lícom hore na rovný povrch a potom sa obrátia. Cieľom je zapamätať si čo najviac obrázkov a otvoriť ich.

Ďalšia zaujímavá hra pomôže rozvinúť vizuálnu pamäť. Pre ňu musíte vybrať alebo nakresliť rovnaké obrázky na čipy vyrobené z lepenky alebo papiera. Tieto čipy sa položia lícom hore na rovný povrch a potom sa obrátia. Cieľom je zapamätať si čo najviac obrázkov a otvoriť tie isté.

Nezabudnite na labyrinty, v ktorých sa lopta valí medzi bočnými okrajmi. Ak máte vhodnú škatuľu, nebude ťažké vyrobiť také bludisko..

Nezabudnite na labyrinty, v ktorých sa lopta valí medzi bočnými okrajmi. Ak máte vhodnú škatuľu, nebude ťažké vyrobiť také bludisko.

DIY nápady stolných hier toľko. Existujúce hry môžete aktualizovať s celou rodinou vytvorením vlastných. Nezabudnite, že čas strávený s rodinou pri stolnej hre je najužitočnejším spôsobom, ako stráviť voľný čas..

nápady na hry

Existuje veľa nápadov na stolové hry s vlastnými rukami. Existujúce hry môžete aktualizovať s celou rodinou vytvorením vlastných. Nezabudnite, že čas strávený s rodinou pri stolnej hre je najužitočnejším spôsobom, ako stráviť voľný čas.

stolové hry urob si sám foto

vlastnoručne vyrobený kretický prst na nohe

komplexné detské stolové hry vlastnými rukami

nápady pre stolné hry, ako ich vyrobiť