DIY plstený strom, vzory

DIY cítil rybie kosti. Fotografie a vzory

Plsť je jedinečný materiál na vyšívanie. Môžete z neho vystrihnúť rôzne tvary a použiť ich na dekoráciu interiéru. V poslednej dobe sú obľúbené plyšové hračky, ktoré si môžu ušiť aj školáci. V chladnom období sa zimné remeslá stávajú relevantnými, preto sa snažte ušiť kreatívne vianočné stromčeky z plsti. Ponúkame vám Vzory vianočných stromčekov vyrobené z plsti, ako aj niekoľko fotografických nápadov na inšpiráciu.

Plsť z rybej kosti. Foto

Vzhľad stromu pripomína kužeľ, takže vytvoriť vzor pre remeslo nie je ťažké. Kružidlom nakreslite na papier kruh, rozdeľte ho na 4 časti a vystrihnite jeden sektor. Tým sa vytvorí kužeľ prázdny. Výsledný vzor preneste na plsť a nakrájajte.

Vzhľad stromu pripomína kužeľ, takže vytvoriť vzor pre remeslo nie je ťažké. Kružidlom nakreslite na papier kruh, rozdeľte ho na 4 časti a vystrihnite jeden sektor. Tým sa vytvorí kužeľ prázdny. Výsledný vzor preneste na plsť a vystrihnite.

Vianočné stromčeky so skrútenou korunou pripomínajúcou klobúk pôsobia originálne. Najprv nakreslite strom tohto tvaru na papier a potom ho preneste na tenkú plsť. Takéto remeslo môžete ušiť buď ručne, alebo na písacom stroji.

Vianočné stromčeky so skrútenou korunou pripomínajúcou klobúk pôsobia originálne. Najprv nakreslite strom tohto tvaru na papier a potom ho preneste na tenkú plsť. Takéto remeslo môžete ušiť buď ručne, alebo na písacom stroji.

Prečítajte si tiež: vianočný stromček vyrobený z fľaše šampanského a čokolády

Ak chcete stromu dodať jedinečný vzhľad, pokúste sa nakresliť strom pravidelného tvaru.Kužeľový vzorvzory pre plstené stromyKučeravé vzory rybej kosti

Ak chcete stromu dodať jedinečný vzhľad, pokúste sa nakresliť strom pravidelného tvaru a potom ho rozdeliť na sektory. Vystrihnite každý sektor z farebného filcu a potom jednoducho prišite všetky malé detaily na písacom stroji. Vianočný stromček bude kreatívny a zábavný..

Ak chcete stromu dodať jedinečný vzhľad, pokúste sa nakresliť strom pravidelného tvaru a potom ho rozdeliť na sektory. Vystrihnite každý sektor farebnej plsti a potom jednoducho prišite písací stroj na všetky malé detaily. Strom sa ukáže byť kreatívny a zábavný.

Skúste vyrobiť objemný plstený strom. Aby ste to urobili, musíte najskôr na papier vystrihnúť tri polotovary rovnakého tvaru a veľkosti. Potom urobte rez na jednej časti v hornej časti a na druhej v spodnej časti. Zostavte tri diely a zlepte lepiacou pištoľou.

Skúste vyrobiť objemný plstený strom. Aby ste to urobili, musíte najskôr na papier vystrihnúť tri polotovary rovnakého tvaru a veľkosti. Potom urobte rez na jednej časti v hornej časti a na druhej v spodnej časti. Zostavte tri kusy a zlepte ich lepiacou pištoľou.

Vianočné stromčeky môžu mať aj podobu obyčajného trojuholníka. Toto remeslo sa najľahšie robí s deťmi..

Vianočné stromčeky môžu mať aj podobu obyčajného trojuholníka. Toto remeslo sa najľahšie robí s deťmi.

Veľký vianočný stromček pre dieťa

Veľký vianočný stromček pre dieťa

Plstené nápady na vianočný stromček

Plstené nápady na vianočný stromček

Dúfame, že vám vybrané fotografie a vzory pomôžu prísť s nápadom na vlastný plstený strom. Vytváranie dekoratívnych predmetov a rôznych remesiel vlastnými rukami je nielen zaujímavé, ale aj užitočné. Akákoľvek kreativita má pozitívny vplyv na emocionálny stav dospelých a detí a tiež prispieva k identifikácii a rozvoju talentov.

  Vyrábame sladké darčeky na Nový rok