DIY remeslá zo starého oblečenia

Ďalším naliehavým problémom žien módy všetkých vekových skupín a národov je kabelka zo starého oblečenia.

Viete, koľko užitočných vecí sa dá vyrobiť z odevov, ktoré už nepotrebujete, uložené roky v skrini??

Zapnite fantáziu a doprajte svojim obľúbeným rifliam, tričku alebo košeli druhý život, ale získate aj nový originálny kúsok oblečenia alebo interiéru!

Napríklad zo starého natiahnutého, ale milovaného svetra si môžete ušiť obliečky na vankúše na ozdobné vankúše vlastnými rukami:

DIY remeslá zo starého oblečenia

Nebude to trvať veľa práce a času, stačí sa rozhodnúť o veľkosti budúceho vankúša, rozrezať sveter na štvorce alebo obdĺžniky a brúsiť švy. Aby bolo pohodlné obliekať a obliekať si obliečku na vankúš zo svetra, odporúčame na jednej strane našiť zips alebo urobiť úhľadné pútka na gombíky.

Môžete tiež ušiť háčiky do kuchyne z rôznych kúskov a zvyškov:

Môžete tiež ušiť háčiky do kuchyne z rôznych kúskov a zvyškov.

Na tento účel sú ideálne staré džínsy všetkých farieb – hrubá tkanina poskytne vašim rukám potrebnú ochranu. Staré rifle teda nastriháme na štvorce, obdĺžniky, dáme ich do vopred naplánovaného poradia a … už len ušiť. Tí, ktorí sa už v technike patchworku vyskúšali, sa môžu v tomto smere naďalej zlepšovať..

Ale zo starého obľúbeného trička alebo trička si môžete ušiť ľahkú, pohodlnú, odolnú a originálnu nákupnú tašku:

Ale zo starého obľúbeného trička alebo trička si môžete ušiť ľahkú, pohodlnú, odolnú a originálnu nákupnú taškuDIY remeslá zo starého oblečenia, foto

Čo je k tomu potrebné? Iba trochu! Zložíme naše obľúbené tričko tak, aby popruhy začali hrať úlohu ruky, potom musíte narovnať a vyrovnať spodnú časť trička a zošiť ho zvnútra von.

Taška je pripravená! ALE … ak naozaj chcete, môžete ho trochu ozdobiť a dodať kabelke kúzlo. Na to môžete použiť rôzne materiály a nástroje! Najjednoduchšou vecou je načrtnúť rovnomerné a rovnaké segmenty 1,5-2 cm v šachovnicovom vzore v centrálnej časti tašky a potom ich opatrne prestrihnúť nožnicami. Na pomoc vám môžu prísť aj stuhy, kamienky, mašle a oveľa, oveľa viac..

  Hračky Lumigurumi

Ďalším naliehavým problémom žien módy všetkých vekových skupín a národov je kabelka! Pokiaľ ide o džínsy, začína trápenie: nehodí sa, nevyzerá to dobre, potom z akého iného dôvodu neexistuje vhodná taška! Navrhujeme okamžite a bez váhania vojsť do skrine a nájsť tam staré opotrebované rifle, nemilosrdne im odstrihnúť „nohy“, zarovnať zvyšok a ušiť! Nová rifľová taška je takmer pripravená. Teraz by ste si mohli myslieť: buď prevlečte starý opasok cez postroj na páse nohavíc takým spôsobom, aby ste získali rúčku tašky, alebo len odstrihnite prúžky z nôh, steh, steh a steh na novom taška a – hotovo!

Ďalším naliehavým problémom žien módy všetkých vekových skupín a národov je kabelka zo starého oblečenia.

V strede si môžete ušiť chintzový spodok z obľúbenej košele, sukne, blúzky, uviazať si na opasok nemodernú šatku-exkluzívna rifľová taška je pripravená! Už žiadne problémy s výberom toho, čo si oblečiete pod rifle.

Teraz si urobme letný ľahký outfit, ktorý bude ľahký, pohodlný a nie horúci. Aby ste to urobili, musíte nájsť všetky staré letné džínsy v tej istej skrini a len si vziať a odrezať nohavice v akejkoľvek požadovanej výške. Ak máte radi prísny štýl, potom jednoducho zastrčte strihy a prišite písací stroj, a ak je váš štýl pouličný, potom nie je potrebné nič robiť, nezostrihané okraje šortiek sa mierne pokrčia a vytvoria „malebný“ neporiadok.

Teraz si urobme letný ľahký outfit, ktorý bude ľahký, pohodlný a nie horúci.

Šortky sú hotové, prejdeme k tričku. Vezmeme si pravidelné tričko, označíme ním čiaru tesne nad pupkom a z neho začneme kresliť rovnomerné prúžky 2 cm. Potom vezmeme pálku do rúk a tieto prúžky odstrihneme, aby sme vytvorili okraj. A teraz máme veľmi vzrušujúcu prácu, tkanie ako macrame! Vezmeme dva susedné pásy, zviažeme ich na uzol, potom ďalšie dva, a tak na celý prvý rad. Prejdeme do druhého radu a zopakujeme všetky akcie s uzlami, ale v šachovnicovom vzore. Uzly zauzlíme tak, aby dĺžka pásika od uzla bola 2 alebo 3 cm, ale všetky boli rovnaké. Miernym pohybom ruky sa teda staré nepotrebné veci zmenia na nové a obľúbené remeslá.!

  Papierové snehové vločky na Nový rok