DIY vence do hlavy

DIY čelenka a veniec z kvetov

Kvety boli vždy považované za ozdobu ženy, preto boli po stáročia tkané do vlasov alebo používané ako doplnkový doplnok k oblečeniu.. Kvetinová čelenka – skvelé riešenie pre tematickú párty, svadbu alebo inú slávnostnú udalosť. V tomto článku ponúkame niekoľko nápadov, ako vyrobiť veniec z umelých kvetov vlastnými rukami..

ako vyrobiť veniec z umelých kvetov vlastnými rukami.

Materiály:

– drôt;

– umelé kvety;

– nožnice;

– stužky.

veniec z umelých kvetov na hlave vlastnými rukami

Rámček na hlavu pre domácich majstrov, urob si sám

Veniec v tvare koruny sa líši od tradičného tým, že kvetinové prvky zaberajú iba ¾ rámu. Predtým, ako začnete tkať veniec, zmerajte si hlavu, aby vám hotový doplnok neodpadol. Potom vezmite drôt a vytvorte rám pre veniec..

Rámček pre vlastnú potrebu z majstrovskej triedy na hlave

Pripravte si v obchode kúpené kvety z umelého papiera. Pri veľkých kvetoch musíte odrezať stonky kvetov a pod sepal vložiť kvetinový drôt. Teraz môže byť pripevnený k rámu. Okrem toho z malých kvetov musíte viazať malé kvetinové úpravy pozostávajúce z 3-4 kvetov. Všetky kvety by mali byť na drôte, ktorý je potrebné omotať okolo rámu.

Všetky kvety by mali byť na drôte, ktorý je potrebné omotať okolo rámu

Teraz jemne zafixujte kvety na ráme a striedajte ich vo veľkosti a farbe. Môžete si vyrobiť plnohodnotný veniec alebo veniec z koruny.

Môžete si vyrobiť plnohodnotný veniec alebo veniec z koruny

Na výrobu rámu pre ráfik je najlepšie vziať hrubý drôt, ak ho nemáte, potom môžete z obyčajného drôtu splietnuť pigtail. Výhodou takéhoto pigtailu je, že naň možno prilepiť kvety a nie ho omotávať..

Kvety, ako v predchádzajúcom prípade, je potrebné odstrihnúť zo stonky a zlepiť lepiacou pištoľou.

Kvety, ako v predchádzajúcom prípade, musia byť odrezané zo stonky a prilepené lepiacou pištoľou. Z vnútornej strany môžete lepiť listy.

Pozrite sa na sériu užitočných videí z majstrovských kurzov na výrobu vencov do hlavy

Pozrite si sériu užitočných videí z majstrovských kurzov na výrobu vencov do hlavy

DIY veniec na hlavu

Lekcie Kanzashi: Kvetinový pásik do vlasov. Kanzashi pre začiatočníkov

Japonská čelenka Sakura Kanzashi

Kvety zo stužiek alebo z foamiranu, ktoré si môžete vyrobiť sami, budú vo venci pôsobiť originálne. Kvetinové čelenky budú vyzerať originálne nielen s šatami, šatami alebo sukňami, ale budú tiež v súlade s obchodným alebo športovým štýlom. Takýto doplnok zdôrazní prirodzenosť vášho imidžu a urobí každé dievča ešte ženskejším a atraktívnejším. Šperky do vlasov z kvetinových úprav sú veľmi jednoduché na výrobu, najmä ak máte sadu hotových kvetov. Po zvládnutí princípu výroby venca do vlasov ho môžete ľahko vyrobiť z prírodných a umelých kvetov..

  Tkanie z gumičiek na videu z praku