DIY vianočný stromček vyrobený z vatových tampónov

Nápady, ako vyrobiť vianočný stromček z vatových tampónov. Majstrovská trieda

Vianočný stromček je vždyzelený strom, ktorý v zimnom období zdobí parky a námestia. Každé dieťa by chcelo mať doma malý vianočný stromček, ktorý zdobí jeho škôlku. Ak chcete aktualizovať izbu vášho batoľaťa a dodať interiéru zimnú atmosféru, skúste urobiť roztomilú rybia kosť z vatových tampónov urob si sám. Takéto remeslo prinesie do vášho domu zimnú rozprávku. Môžete si tiež vyskúšať vyrobiť umelý vianočný stromček vlastnými rukami v materskej škole alebo v škole.

Vianočný stromček vyrobený z bavlnených podložiek, majstrovská trieda

Moderné ihličnaté ženy už navrhli veľa nápadov na výrobu remesiel z bavlnených podložiek. Hlavnou výhodou takýchto výrobkov je, že sú šetrné k životnému prostrediu a v niektorých prípadoch aj skladacie. Na výrobu vianočného stromčeka budete potrebovať rám..

Na jeho výrobu môžete použiť obyčajnú lepenku. Označte sektor kruhu na lepenke kompasom a vystrihnite ho. Potom kužeľ otočte a prilepte lepiacou pištoľou, PVA alebo zošívačkou. Ak ste vyrobili rám z farebnej lepenky, namaľte ho bielou farbou, inak sa ukáže cez snehovo biele bavlnené podložky. Je veľmi výhodné vyrobiť rám na vianočný stromček z vatových penových podložiek. V tomto prípade nebudete „ihly“ lepiť, ale fixujete ich pomocou čapov.

Je veľmi výhodné vyrobiť rám na vianočný stromček z vatových penových podložiek. V tomto prípade nebudete „ihly“ lepiť, ale fixujete ich pomocou čapov.

Potom, čo ste pripravili rám, pokračujte s polotovarmi z bavlnených podložiek. Za týmto účelom je každý disk zložený na polovicu a znova na polovicu. Roh prepichnite špendlíkom. Takýchto polotovarov musíte urobiť veľa naraz, z celého balenia vatových tampónov. Potom už len pripevnite bavlnené ihly k svojmu rámu. Môžete dokonca prepichnúť kartónovú základňu.

Potom, čo ste pripravili rám, pokračujte s polotovarmi z bavlnených podložiek. Za týmto účelom je každý disk zložený na polovicu a znova na polovicu. Roh prepichnite špendlíkom. Takýchto polotovarov musíte urobiť veľa naraz, z celého balenia vatových tampónov. Potom už len pripevnite bavlnené ihly k svojmu rámu. Kartónovú základňu môžete dokonca prepichnúť.

Ak chcete, aby vaše remeslo bolo trvanlivé, prilepte na základňu vatové tampóny. Strom z vaty je pripravený!

Ak chcete, aby vaše remeslo bolo trvanlivé, prilepte na základňu vatové tampóny. Strom z vaty je pripravený!Vianočný stromček vyrobený z bavlnených podložiek na nohe

Vyrobte si vianočný stromček z vatových tampónov

Chcete si vyrobiť vianočný stromček z vatových tampónov, ale prvá majstrovská trieda sa vám zdala namáhavá? Ponúkame jednoduché DIY vianočné stromčeky, ktoré zaberú ešte menej vatových tampónov, ale budete potrebovať farby a iskry.

  Tkanie gumičiek na stroji pre začiatočníkov

Chcete si vyrobiť vianočný stromček z vatových tampónov, ale prvá majstrovská trieda sa vám zdala namáhavá? Ponúkame jednoduché DIY vianočné stromčeky, ktoré zaberú ešte menej vatových tampónov, ale budete potrebovať farby a trblietky.

Odporúčame vyrobiť kartónový rám, pretože na neho bude ľahké vatu vlepiť pomocou PVA. Vezmite bežné akvarely, namočte štetec do vody a farby a potom navlhčite okraje vatových tampónov farebnou vodou. Ak chcete, aby váš vianočný stromček svietil na slnku, posypte okraje vatových tampónov trblietkami. Aby ste to napravili, nezabudnite navlhčiť bavlnený povrch lepidlom..

Odporúčame vyrobiť kartónový rám, pretože na neho bude ľahké vatu vlepiť pomocou PVA. Vezmite bežné akvarely, namočte štetec do vody a farby a potom okraje vatových tampónov navlhčite farebnou vodou.

Prečítajte si tiež: DIY tylový strom

Pred lepením pripravených „ihiel“ počkajte, kým vatové tampóny úplne nevyschnú. Proces môžete urýchliť, ak ich vložíte na batériu. Zostáva prilepiť bavlnené podložky na kartónový kužeľ. Začnite zdola a prilepte detaily šachovnicovým vzorom tak, aby váš vianočný stromček vizuálne vyzeral nadýchane.

Zostáva prilepiť bavlnené podložky na kartónový kužeľ. Začnite zospodu a prilepte detaily šachovnicovým vzorom tak, aby váš vianočný stromček vyzeral vizuálne nadýchane.

Existuje ďalší jednoduchý a originálny nápad na výrobu malého vianočného stromčeka. Na to budete potrebovať drevenú špajľu, nožnice a vatové tampóny. Vytvorte okrúhle polotovary z bavlnených podložiek rôznych veľkostí. Najnižšia vrstva stromu bude vyrobená z kúskov bavlnenej podložky štandardnej veľkosti a zvyšný priemer sa postupne zmenší. Ak je to žiaduce, môžete obrobky natrieť akvarelom alebo lesklou farbou v spreji. Nerobte vianočný stromček príliš dlhý, skúste vyrobiť niekoľko remesiel rôznych veľkostí.

Existuje ďalší jednoduchý a originálny nápad na výrobu malého vianočného stromčeka. Na to budete potrebovať drevenú špajľu, nožnice a vatové tampóny.Jednoduchý vianočný stromček vyrobený z vatových tampónov

Vyrobiť vianočný stromček z bavlnených podložiek je možné vykonať rôznymi spôsobmi. Všetko závisí od vašej predstavivosti a dostupných materiálov. Vytvorte vlastnými rukami celé zbierky vianočných stromčekov zo šrotu a strávte zaujímavé chvíle so svojimi deťmi.