Elastický náramok so sloganom Milujem ťa

Elastický náramok so sloganom Milujem ťa

Gumičky Rainbow Loom si získali srdcia detí na celom svete. Za niekoľko minút môžete z farebných gumičiek upliesť náramky, náušnice, retiazky na kľúče a mnoho ďalších. Dnes si môžete kúpiť nielen samostatne farebné gumičky, ale celé sady spolu so strojom a háčkovaním. Rodičia si všimli, že nové hobby sady detí rozvíjajú vytrvalosť, logiku, abstraktné myslenie a kreativitu. V tomto článku vám povieme, ako vlastnými rukami splietať náramky s nápisom alebo menom..

Milujem ťa náramok s gumičkami

Na tkanie náramku s nápisom Milujem ťa budete potrebovať 133 ružových gumičiek a 60 čiernych. Tkanie vykonáme v dvoch radoch, preto zo stroja vyberte stredný rad stĺpikov. Všetky otvory musia smerovať rovnakým smerom.

Milujem ťa náramok s gumičkamischémy písma náramkov

Pri tkaní použite nakreslený vzor, ​​aby bol nápis rovnomerný. Päť radov bude potrebné utkať ružovými gumičkami a už v 6. rade pridať čierne gumičky. Aby to bolo pohodlné, zložte papierový vzor pri tkaní.

Na 6 stĺpcov spodného radu nahoďte jednu gumičku, teraz dajte gumičky do osmičky na dva protiľahlé stĺpce v hornom a dolnom rade..

Na 6 stĺpcov spodného radu nahoďte jednu gumičku, teraz dajte gumičky do osmičky na dva protiľahlé stĺpce v hornom a dolnom rade.

Úplne prvý elastický pás, odstránený zo 6 stĺpikov v strede. Pred nasadením gumičky v nasledujúcom rade prehoďte jednu frézu na 6 radov a potom gumičky navlečte osmičkou na protiľahlé stĺpiky. Teraz uháčkujte spodné gumičky cez stĺpik.

Teraz háčkujte spodné elastické pásy cez stĺpik

Po pripojení piateho radu vezmite diagram a začnite pridávať čierne gumičky.

Aby písmená vynikli na pozadí celého náramku, vezmite si dve čierne gumičky.Aby písmená vynikli na pozadí celého náramku, vezmite si dve čierne gumičky.

Aby písmená vynikli na pozadí celého náramku, vezmite si dve čierne gumičky. Hodte jednu gumičku na 6 stĺpcov vodorovne, potom podľa schémy navlečte na stĺpiky ružové a čierne gumičky. Teraz zložte vodorovnú gumu do stredu a potom spodnou gumičkou pretiahnite stĺpik háčkovaním.

Pred vybratím náramku presuňte gumičky zo spodných stĺpikov na hornéElastický náramok s pripraveným nápisom!

Pletenie náramku pokračuje podľa vzoru až do konca vzoru. Pred vybratím náramku preneste gumičky zo spodných stĺpikov na horné a potom pomocou háčika odstráňte všetky očká na háčiku. Vezmite jednu novú gumičku a prevlečte ju všetkými slučkami. Nasaďte si gumičku na prst a zaistite sponu. Aby to bolo jasnejšie, odporúčame vám pozrieť si video:

  Vzory a vzory bábiky z textilu

Užitočné video: Elastický náramok s nápisom

Elastický náramok s pripraveným nápisom! Podľa rovnakej schémy môžete písať ruské alebo latinské písmená a z gumičiek s názvom vytvoriť krásny náramok. Náramky Rainbow Loom môžu byť milým darčekom alebo originálnym šperkom.