Háčkovaná opica amigurumi

Opice Amigurumi. Kutilské remeslo

Opice sú zábavné zvieratá, ktoré majú vďaka svojej spontánnej povahe radi dospelí i deti. Plyšové hračky v podobe tohto zvieratka pobavia každé dieťa a potešia dospelého. Ako si vyrobiť kutilské opičie remeslo? V tomto článku vám povieme o ako uháčkovať opicu v štýle amigurumi. Jednoduchá majstrovská trieda vám pomôže vytvoriť zábavnú opicu, ktorá sa stane nádherným darčekom a ozdobí interiér detskej izby..

Materiály:

– Pletenie;

– háčik;

– korálky;

– plnivo do hračiek.

krásna háčkovaná opica amigurumi

Pripomíname, dekódovanie označení v diagramoch:

Vzduchová slučka – VP

Stĺpec s háčkovaním – CH

Stobik bez háčkovania – RLS

Pripojovací stĺpec – SS

Majstrovská trieda opice Amigurumi

Pletenie začnite v hornej časti hlavy a ukončite na konci trupu. Spolu bude 29 radov a budete mať krásnu opicu..

Pletenie začnite v hornej časti hlavy a ukončite na konci trupu. Celkovo bude 29 radov a budete mať krásnu opicu.

Tkanie začína prsteňom amigurumi zo šiestich jednoduchých háčkov. Pozrite sa na diagram a zopakujte tkanie. Keď je hlava pripravená, naplňte ju výplňovým polyesterom. Naplňte trup aj výplňovým polyesterom.

ako pliesť tvár opici amigurumi

Papuľa a uši opice sú tkané oddelene, tiež podľa vzoru. Oddelene pliesť držadlá, nohy, naplniť ich výplňovým polyesterom. Nezabudnite kombinovať priadze, aby vaša opica vyzerala vtipne a roztomilo.

začneme pliesť labky opice podľa nasledujúceho vzoru amigurumi

Prečítajte si tiež: Majstrovská trieda ponožkovej opice

Môžete uháčkovať opicu akejkoľvek veľkosti. Ak jej urobíte dlhé predné nohy a vložíte do nich drôt, urobíte to

Môžete uháčkovať opicu akejkoľvek veľkosti.

Ak jej vyrobíte dlhé predné nohy a vložíte do nich drôty, môžete si vyrobiť hračku na držiak závesu. Samostatne môžete pliesť oblečenie pre opicu. Vytvorte si vlasy z odstrihnutých nití.

Ak jej vyrobíte dlhé predné nohy a vložíte do nich drôt, môžete si vyrobiť hračku na držiak závesu.Originálny držiak závesu

Užitočné video: Ako pliesť hračky amigurumi

Amigurumi je jedným z obľúbených smerov vyšívania. Háčkované hračky z nití sú veľmi originálne. Môžu mať rôznu veľkosť s jedinečnými emóciami, všetko závisí od predstavivosti ihly.

Amigurumi je jedným z obľúbených smerov vyšívania. Háčkované hračky z nití sú veľmi originálne.

Princíp tejto techniky pletenia je v špirále bez zapínania. Všetky diely sú zviazané oddelene a potom spojené. V srdci pletenia hračiek amigurumi sú špirálové stĺpiky bez háčkovania, takže naučiť sa tento druh vyšívania je celkom jednoduché.

  Nové nápady remesiel na tému - Jar pre školákov

Háčkovaná opica Amigurumi, bude skvelým darčekom pre blízkych. Hračky pre domácich majstrov majú zaujímavý vzhľad a sú tiež bezpečné, takže sú vhodné pre malé deti. Teraz môže každá matka poskytnúť svojmu dieťaťu kvalitné hračky.