Halloween remeslá

Aké remeslá robiť na Halloween sami

Bez ohľadu na to, čo hovoria o Halloweene, je pre mnohých napriek tomu považovaný za sviatok domova. Je pre neho tradíciou vykonávať remeslá vlastnými rukami. Ako sa používajú? Najprv musíte vyzdobiť miestnosť, v ktorej sa oslava bude konať. A ďalším krokom bude rozdávanie darčekov priateľom a známym. Ďalej popíšeme niekoľko myšlienok na výrobu základných remesiel, ktoré sú obzvlášť obľúbené vo vašich vlastných rukách..

Halloweenske tekvice

Halloweenske tekvice

Hlavným symbolom tohto sviatku je tekvica. Môžete si ho kúpiť na trhu alebo si ho dopestovať sami, o to nejde. Potrebuje sa zbaviť vnútorností a vystrihnúť tvár, ktorá v nej vyžaruje strach. Skvelou možnosťou je urobiť tekvicu zo saténových stužiek. Bude potrebovať staré oblečenie akejkoľvek farby: žltá, oranžová alebo iné podobné farby..

Girlandy na dovolenku Helovin

Girlandy

Girlandy sa používajú počas celého známeho novoročného sviatku, a odtiaľ pochádza tento nápad. Nie je potrebné ich kupovať v obchode, môžete to urobiť sami tým, že vezmete farebný papier, lepenku a látku. Použite šablóny a vystrihnite figúrky tekvice, čiernych mačiek a podobne a potom ich pomocou pásky alebo lepidla pripevnite na dlhú pásku. Na girlande je možné použiť aj plakety s desivými nápismi..

Sviatočné vence na Halloween

Vence

Tiež prišli z novoročných sviatkov. Môžu byť pripevnené k dverám pri vchode alebo k dverám v miestnosti alebo na okenných rámoch. Môžete si ich vyrobiť sami z vetvičiek, zrelých klasov alebo stoniek zrelej trávy. Pridajte im strašidelný okamih mašľami alebo čiernymi kvetmi.

Pavúky - halloweenske remesláPavúky – halloweenske remeslá

Pavúky – remeslá

Toto remeslo je vyrobené na základe drôteného rámu. Potom je starostlivo zabalený s čiernou priadzou, uistite sa, že je hustého a nie tenkého zloženia. Keď je práca hotová, musíte každú nohu ohnúť na rôznych miestach, aby obraz získal prirodzený vzhľad..

  Čo vyrobiť z vriec na odpadky

Múmie - kutilské remeslá na Halloween

Múmie

Vykonáva sa rovnakým spôsobom ako pavúk, na jeho výrobu budete potrebovať aj hliníkový drôt široký asi jeden milimeter a obväz, ktorý sa predáva v akejkoľvek lekárni, alebo len biele plátno strihané podobne ako obväz. Vytvorte z drôtu rám podobný ľuďom, s rukami, nohami a hlavou. A potom okolo nej niekoľkokrát zabaľte obväz, obzvlášť musíte venovať pozornosť hlave, mala by byť zaoblená. Na konci vyberte oči tak, že ich nakreslíte fixkou alebo farbami..

Ozdobíme luster na Helovine

Svietidlá na Halloween

Lampy by sa mali tiež líšiť od tých, na ktoré sú všetci zvyknutí, svojim jasom a neobvyklým vzhľadom. Postarajte sa o dizajn tienidiel, vyrobte kvety látky, ktoré zodpovedajú farbe, kúsky papiera s nápismi a prilepte ich k nim.

Remeslá - duchovia

Remeslá – duchovia

Na takmer všetky remeslá sa používa gáza alebo akákoľvek iná lacná biela tkanina. Malo by byť vyrobené vo forme stredných štvorcov, ale môžu byť aj väčšie, všetko závisí od veľkosti samotného odliatku. Nie je potrebné znova “obťažovať” a lemovať okraje, najlepšou možnosťou sú vyčnievajúce nite a huňatá tkanina. Potom vezmite vatu, vytvarujte z nej guľu vo veľkosti vlašského orecha a dajte na ňu utierku a všetko zabaľte páskou alebo šnúrkou. Nezabudnite na oči a ústa svojho ducha, ktoré je možné nakresliť alebo vyšiť niťou.

Svietidlá na Halloween

Svietniky

Existuje veľmi jednoduchá možnosť, ako si vyrobiť svietnik doma. Pre neho musíte vziať pohár alebo sklenenú nádobu, prilepiť ich látkou alebo oranžovým papierom a pridať obrázok zlého úsmevu alebo úsmevu. Nie menej originálne bude vyrobiť ďalší predmet. Hustú sviečku zo všetkých strán obklopte palicami, dvoma čiernymi pierkami a oranžovým kvetom, všetko zabaľte konope alebo špagátom. Ukáže sa, že nie je menej módny a jasný. Môžete si tiež vyrobiť svietniky z plechoviek..

  Testoplastika pre deti vo veku 2 až 3 roky

Voodoo bábiky - remeslá

Voodoo bábiky – remeslá

Voodoo bábika sa vyznačuje vypúlenými očami, strašným úškrnom, okrúhlou hlavou a veľmi malým telom. Už len jej vzhľad v človeku vzbudzuje hrôzu a strach. Nie je to len ozdoba na stole, ale môže byť tiež prezentovaná podľa vášho uváženia. Pre ňu je jedno, čo sa bude brať ako základ, berú všetko, čo má tvar lopty. Môžete použiť plastové loptičky, korkové gule, veľké drevené korálky. Najľahšie je vziať vatu a vypchať ňou látku..

Halloween masky

Masky 

Teraz zostáva rozhodnúť, aká je vaša úloha na dovolenke venovanej Halloweenu. Výber je obrovský, je tu mačka, upír, čarodejnica a podobne. Vybrať si masku vo forme karnevalových okuliarov, aby zodpovedala vášmu vzhľadu, by bol skvelý nápad. Dodajte jej originalitu a ozdobte ju čiernou čipkou alebo oranžovými kamienkami.

Nápady na Halloweenske remeslá

Chcel by som skončiť s tým, že nie je absolútne dôležité mať na Halloween veľké množstvo peňazí, aby ste ich mohli zorganizovať zaujímavým a štýlovým spôsobom. Môžete si vyrobiť halloweenske remeslá, ktoré ozdobia váš domov a budú vyzerať skvele. Pre neho sú vhodné improvizované prostriedky, ktoré sa dajú nájsť v dome akejkoľvek osoby. Stačí sa držať uvedených tipov a potom bude všetko fungovať..