Jednoduché vianočné remeslá do škôlky

Novoročné remeslá v materskej škole

Všetky deti bez výnimky milujú robiť krásne a svetlé remeslá. A najmä pre tieto deti existuje veľa remeselných nápadov. Ale všetky sú určené hlavne pre staršie deti. A to je veľmi ťažké pre deti, ktoré nechodia do školy. Dnes sme však v tomto článku zhromaždili novoročné remeslá, ktoré je možné vyrobiť v záhrade. Všetky tieto nápady sú veľmi ľahko implementovateľné. Vaše dieťa, ktoré navštevuje materskú školu, ich preto bude milovať..

Jednoduché remeslá pre materskú školu.

Remeslá zo šišiek do záhrady.

Šišky sú prírodný materiál, ktorý sa najčastejšie používa na výrobu remesiel. Skutočne budete môcť z kužeľov vyrobiť veľa zaujímavých remesiel. Najmä na výrobu rybej kosti je potrebné kužeľ natrieť zelenou farbou. Malo by byť tiež prilepené k hrubej lepenke, ktorá bude slúžiť ako stojan. Ale zdobenie stromčeka stojí za guličky z plastelíny.

DIY vianočné remeslo v záhrade

A aby ste vytvorili škriatkov, mali by ste ku kužeľu pripevniť plastelínovú guľu, ktorá bude hlavou remesla. Môžete tiež použiť drevenú guľu. Na loptu určite nakreslite črty tváre. Vyrobte si čiapku z plastelíny a budete mať vtipného škriatka.

Novoročné remeslá v materskej škole

Tiež sa ukáže ako snehuliak pre materskú školu z kužeľa. Na tento účel musíte púčik jednoducho namaľovať na bielo. K produktu pripevnite plastelínovú mrkvu. Remeslo dopĺňame šatkou a slúchadlami, ktoré vyrábame z filcu.

urob si sám vianočné remeslá v materskej škole

Rybia kosť vyrobená z lepidla.

Ak máte doma vykrajovače, budete z nich môcť vytvoriť niečo originálne. Použite kancelárske lepidlo. Vytlačte ho do formy a posypte korálkami a korálkami. Teraz stojí za to čakať na chvíľu, keď vianočný stromček vyschne. Vďaka tomu si budete môcť vyrobiť krásny prívesok na vianočný stromček v záhrade..

jednoduché remeslá pre nový rok

Vianočné zvončeky z plastových pohárov.

Ďalší prívesok na vianočný stromček bude vyrobený z jednoduchých plastových pohárov. Mali by ste ich natrieť zlatou farbou. Potom by mali zvony uschnúť. Ženilkový drôt prevlečieme do spodnej časti skla a zafixujeme zvnútra. A vonku z toho robíme slučku. Okolo plavidla uviažte červenú saténovú stuhu a váš zvonček bude pripravený.

  Dekoratívna ruža z pomarančovej kôry

vianočné remeslo a škôlka

Jednoduchá a svetlá rybia kosť.

Na ozdobu priestorov materskej školy na Nový rok urobte so svojim dieťaťom vianočný stromček. Je to veľmi jednoduché. Za týmto účelom vystrihnite 3 trojuholníky z farebného papiera. Toto bude základ stromu. Teraz zdobíme náš vianočný stromček papierovými remeslami. Ich výroba je veľmi jednoduchá a vášmu dieťaťu sa bude určite páčiť proces vytvárania takéhoto remesla..

vianočné remeslo v materskej škole

Jednoduché vianočné stromčeky do škôlky

Je tiež veľmi jednoduché vyrobiť objemnú rybiu kosť. Aby sme to urobili, vyrobíme kužeľ z lepenky a prilepíme ho zelenými kruhmi.

vianočné remeslá do škôlky

Ak kužeľ upevníte zošívačkou. A ozdobte ho zeleným pieskom alebo inými prvkami, môžete tiež získať roztomilé remeslá.

DIY vianočné remeslá do škôlky

Ďalší roztomilý vianočný stromček je možné vyrobiť s deťmi zo zelenej lepenky. Stačí ho otočiť a zaistiť zošívačkou. Teraz už len ozdobte svoj vianočný stromček.

Novoročné remeslá pre materskú školu

Ďalší vianočný stromček by mal byť vyrobený zo ženilkového drôtu. Nezabudnite ho ozdobiť a pripevniť prívesky..

DIY vianočné remeslo do škôlky

Aplikácia – palčiaky.

V ďalšom prípade vezmeme list lepenky a zakrúžkujeme na ňom dlane dieťaťa. Vystrihnite a ozdobte dlane gombíkmi a bavlnou.

jednoduché vianočné remeslá

Snehuliak vyrobený z plastových platní.

Spojíme pár jednorazových dosiek dohromady. Prilepíme naň detaily tváre a ďalšie detaily. Nezabudnuteľné je lepenie papierových rukávov na remeslá.

vianočné remeslo do škôlky

Snehová vločka zo starého rukávu.

Valec nakrájajte na niekoľko kúskov. Spojte časti valca dohromady pomocou lepidla. A potom ozdobte posypaním alebo iskrami.

remeslá v materskej škole na nový rok

Konečne

Ako vidíte, na to, aby ste si mohli urobiť novoročné remeselné výrobky pre materskú školu, stačí zapojiť svoju predstavivosť. Pomôžte svojmu dieťaťu vytvárať remeslá. Iste sa mu bude táto aktivita páčiť a bude rád, keď bude vytvárať novoročné atribúty k sviatku..