Jednoduchý kvet na obrúsky na ozdobu darčekov

Kvetinový obrúsok: jednoduchý a veľmi krásny

Keď sa daruje, človek získa prvé dojmy už pri pohľade na samotný balík. Papierové kvety môžu ozdobiť darčekové balenie, navrhujeme vyrobiť z obrúska jednoduchý, ale veľmi krásny kvet.

Na výrobu jednoduchých kvetov z papiera budete potrebovať:

  • farebný papier,
  • lepidlo,
  • ceruzka,
  • špáradlo aj čas.

Na výrobu jednoduchých kvetov z papiera budete potrebovať:

Berieme obrúsky, z ktorých sú nakrájané okvetné lístky. Nemusíte strihať dokonale rovné kruhy. Čím viac okvetných lístkov je, tým krajšia bude naša kvetina. Teraz je potrebné rozdeliť okvetné lístky.

Čím viac okvetných lístkov je, tým krajšia bude naša kvetina. Teraz je potrebné rozdeliť okvetné lístky

Pomocou ceruzky sa vytvoria okvetné lístky. Lepíme papier k sebe. Prácu je potrebné vykonať opatrne: lepidlo používame čo najmenej, aby sa tenký papier neroztrhol, nelepil sa na ruky.

Hneď ako je kvet z obrúskov pre domácich majstrov pripravený, pristúpime k výrobe jadra

Hneď ako je kvet z obrúskov pre domácich majstrov pripravený, pristúpime k výrobe jadra. Vystrihnite úzky pásik z papiera inej farby. Teraz to zložíme pozdĺž najdlhšej časti..

Začneme rezať rovnobežne (nie na koniec) papiera. Ukazuje sa, že okraj je potrebné navinúť okolo špáradla. Teraz je jadro získané.

Nakvapkajte kvapku lepidla do stredu nášho jednoduchého tkanivového kvetu

Do centra nášho nenáročného ubrouskový kvet odkvapkať kvapku lepidla. Zo špáradla musíte odstrániť jadro a zasadiť ho do kvetu. Pomocou výsledného produktu môžete ozdobiť darčekový balíček.