Karnevalové kostýmy na Nový rok. Katalóg jednoduchých myšlienok

novoročné dekorácie pre nový rok 2019

V úzkostlivom očakávaní novoročných sviatkov dospelí aj deti začínajú vymýšľať najrôznejšie novoročné obrázky, na ktorých sa stretnú s touto nádhernou dovolenkou. Pri pohľade na krásne a svetlé fotografie novoročných kostýmov je niekedy veľmi ťažké si vybrať, pretože sú spravidla prezentované v pomerne širokom rozsahu. Ale medzi mnohými oblečeniami môžu deti aj ich rodičia nájsť najvhodnejšiu možnosť. Vďaka tomuto článku sa dozviete, čo sú to novoročné kostýmy. Práve naše informácie vám umožnia urobiť správnu voľbu a ušiť oblek, ktorý sa vám najviac páči..

Krásny kostým novoročných víl (s fotografiou)

Ak z nejakého dôvodu nemôžete nájsť oblečenie, ktoré potrebujete pre zvolený novoročný obraz, potom najsprávnejšou cestou z tejto situácie bude urobiť oblek vlastnými rukami. Mali by ste venovať pozornosť fotografiám veľmi krásneho a originálneho kostýmu na Nový rok pre dievča na obrázku takej rozprávkovej postavy ako víly:

Vyrobiť si ho sám nie je také ťažké. Na to vám bude stačiť obliecť šaty jemnej farby na dieťa – orgován, ružovú, smotanu alebo orgován, pripevniť krídla a použiť čarovnú paličku ako nevyhnutný atribút víly.

aké sú novoročné kostýmy

Krídla si môžete kúpiť v špecializovaných predajniach luxusných šiat. Ale môžete si ich vyrobiť aj sami. Na tento účel môžete použiť 2 spôsoby:

 • Vystrihnite potrebný rám pre rozprávkové krídla z lepenky alebo ho vytvorte z drôtu a potom ho prikryte priehľadným materiálom. Napríklad sieťovina alebo staré guipure. A ako guipure môžete materiál natrieť špeciálnym lakom s iskrami. V momente, keď dievča kráča, sa jej krídla v čase jej pohybu budú chvieť..
 • Prípadne môžete vyrobiť látkové krídla jednoduchým vystrihnutím do tvaru svetlice s poloslnkom. Potom na ich koncoch urobte gumičky a potom ich navlečte na prsty dieťaťa.

aké sú novoročné kostýmyaké sú novoročné kostýmyaké sú novoročné kostýmyaké sú novoročné kostýmy

Oblek pre chlapca. Muchovník

Z tejto publikácie môžete zistiť, aký druh novoročných kostýmov môžete urobiť vlastnými rukami. Na týchto fotografiách môžete vidieť DIY novoročný kostým pre Amanitu:

V tomto oblečení je najlepšie obliecť sa v prípade, keď sa dieťa na záhrade v záhrade musí dieťa nevyhnutne objaviť práve na takom obrázku..

aké sú novoročné kostýmyaké sú novoročné kostýmyaké sú novoročné kostýmyaké sú novoročné kostýmy

Tento kostým môže byť vhodný nielen pre dievčatá, ale aj pre chlapcov. Biely rolák doplní vrchnú časť hlavného slávnostného outfitu, spodný zase nohavice alebo legíny. Hlavnú úlohu pri výrobe muchotrávky bude mať pokrývka hlavy. Aby ste si urobili klobúk pre budúcu hubu, mali by ste postupovať podľa týchto krokov:

  Ako vyrobiť krásne vianočné hračky

Musíte vziať meraciu pásku a zmerať hlavu dieťaťa. Podľa vykonaných meraní je potrebné odrezať pás zo širokého elastického pásu.

karnevalové kostýmy do nového rokakarnevalové kostýmy do nového rokakarnevalové kostýmy do nového rokačo môžete ušiť ľahký novoročný oblekčo môžete ušiť ľahký novoročný oblekčo môžete ušiť ľahký novoročný oblekčo môžete ušiť ľahký novoročný oblekčo môžete ušiť ľahký novoročný oblekčo môžete ušiť ľahký novoročný oblekaký novoročný kostým je možné ušiť pre dieťa

Kruh s priemerom asi 45 centimetrov je potrebné vystrihnúť z lepenky a z vonkajšej strany ho prilepiť červenou handričkou. A zvnútra – biela.

Na červenú tkaninu by mali byť prilepené biele kruhy. Reznik bude musieť prišiť na vnútornú stranu Amanitinho klobúka.

Spodnú a hornú časť novoročného obleku huby môžete ozdobiť lesklým dažďom. Topánky si môžete vybrať podľa vlastného uváženia.

Detský novoročný kostým Veverička (s fotografiou)

Ak neviete, aký druh novoročného kostýmu je možné ušiť pre dieťa, potom je dôležité dostatočne starostlivo preštudovať tento článok. Ani jedna detská novoročná párty sa nezaobíde bez takej známej postavy ako veverička. Na fotografii nižšie vyzerá novoročný detský kostým pre veveričku veľmi elegantne a jasne:aké sú novoročné kostýmy

Hlavným atribútom tohto oblečenia je samozrejme nadýchaný chvost, ktorý je zdvihnutý. Z tohto dôvodu by práca na výrobe oblečenia veveričky na Nový rok mala začať vzorom pre krásny, nadýchaný chvost:

 • Najprv nakreslite chvost na kus lepenky a vystrihnite ho.
 • Vzor sa musí preniesť na kus sivej, červenej alebo hnedej kožušiny, potom fixovať čapmi a strihať.
 • Tiež by ste nemali zabudnúť na prídavné švy. Aby ste to urobili, na každú stranu musíte pridať jeden a pol, dva centimetre. Podrobnosti o chvoste by mali byť šité na šijacom stroji.
 • Výsledný chvost by mal byť bezpečne pripevnený k obleku. Aby ste to urobili, musíte vytvoriť upevňovací systém: musíte zvnútra k chvostu prišiť gombík a prevliecť ním rybársku šnúru. Potom musíte otočiť chvost a vytiahnuť konce linky von..
 • Na upevnenie chvosta vo vzpriamenej polohe by mala byť vytvorená ešte jedna štruktúra: vezmite širokú tkaninu a odstrihnite z nej tri kusy. Dva pôjdu k vešiaku dieťaťa a tretí upevní dve časti na zadnej strane. Koniec rybárskeho vlasca, ktorý drží chvost, musí byť uviazaný na gumičke, ktorá je umiestnená v strede chrbta dieťaťa.

aké sú novoročné kostýmyaké sú novoročné kostýmyaké sú novoročné kostýmyaké sú novoročné kostýmyaké novoročné kostýmy je možné vyrobiť vlastnými rukamiaké novoročné kostýmy je možné vyrobiť vlastnými rukamiaké novoročné kostýmy je možné vyrobiť vlastnými rukamiaké novoročné kostýmy je možné vyrobiť vlastnými rukamiaké novoročné kostýmy je možné vyrobiť vlastnými rukamiaké novoročné kostýmy je možné vyrobiť vlastnými rukamiaké novoročné kostýmy je možné vyrobiť vlastnými rukami

Pre veveričku budete tiež musieť urobiť uši. Ak to chcete urobiť, vezmite si:

 • Dve ramená,
 • Trochu kožušiny,
 • Čelenka,
 • Oranžová saténová stuha a organza.
  Ako si sami urobiť symbol roka

Okraj musí byť obalený saténovou stuhou a potom jeho okraje zafixujte na 2 strany lepidlom. Z vešiakov musíte odrezať dve uši a zabaliť ich organzou tak, aby sa na jednej strane raz zložili a na druhej strane dvakrát.

Ďalej by ste ich mali veľmi opatrne prišiť na tapetu.

na strane, kde je naraz preložená organza. Na konce uší veveričky musíte prišiť trochu kožušiny.

Ako oblek pre veveričku musíte obliecť rolák pre dieťa presne rovnakej farby ako chvost. Ak máte kožušinovú vestu na sklade, bude to vynikajúci doplnok k veveričiemu novoročnému kostýmu..

aké sú novoročné kostýmyaký novoročný kostým je možné ušiť pre dieťaaký novoročný kostým je možné ušiť pre dieťaaký novoročný kostým je možné ušiť pre dieťa

Na týchto fotografiách sme predstavili detské novoročné kostýmy pre dievča s najrozmanitejšími možnosťami:

Na detskom matiné sa dieťa môže objaviť aj v kostýme Snehovej kráľovnej, Červenej čiapočky, snehovej vločky a vianočného stromčeka.

Krásne novoročné kostýmy a fotografie obrázkov pre chlapcov

Tu hovoríme o tom, ako si môžete ušiť ľahký novoročný kostým vlastnými rukami. Medzi mnohými novoročnými kostýmami pre chlapca na nižšie uvedených fotografiách si všetci rodičia nepochybne budú môcť vybrať originálne ozdobné šaty:

aké sú novoročné kostýmy aké sú novoročné kostýmy

Ak dieťa nehraje úlohu týchto zvierat, nie je potrebné obliekať ich do kostýmu medveďa, zajaca alebo vlka. Mali by ste venovať pozornosť originálnym, krásnym novoročným oblekom pre chlapcov, zobrazených na fotografii nižšie, a zvoliť možnosť, ktorá sa vám páči:

Obraz Carlsona môže byť ideálny pre aktívne a mobilné deti. Kostým tejto zaujímavej postavičky pozostáva z trička, košele a veľkých károvaných šortiek. Na prednú časť nohavíc by mal byť našitý veľký a jasný gombík; podväzky by mali byť vyrobené pomocou širokého elastického pásu. A môžete úplne dokončiť obraz Carlsona s jasnou krásnou parochňou.

Ďalšie novoročné kostýmy pre dieťa na fotografii nižšie.

Na Silvestra môžete obliecť chlapcov ako Aladdin, Pirát, Mušketier alebo Batman.

aké sú novoročné kostýmyaké sú novoročné kostýmyaké sú novoročné kostýmyaké sú novoročné kostýmyaké sú novoročné kostýmy

DIY novoročný kostým kozmonauta s fotografiami krok za krokom

V tomto článku ste mohli zhodnotiť svoje vlastné karnevalové kostýmy, ktoré je možné ušiť na Nový rok. Väčšina chlapcov chce byť astronautmi. Na krátku dobu, bez výnimky, si môžu všetci rodičia splniť sen dieťaťa, ak pre svoje dieťa vyrobia kostým astronauta. Na fotografii nižšie sme predstavili jednu z možností novoročného kostýmu kozmonauta. poskytli sme tiež podrobné pokyny nižšie:čo môžete ušiť ľahký novoročný oblek

Hlavnými atribútmi kozmonautského obleku budú balón a prilba. Ten bude vyrobený technikou papier-mâché. Na to budete potrebovať nasledujúce materiály:

 • Staré noviny.
 • Balónové kolo
 • Múka.
 • Biela latexová farba.
  DIY promócie dekorácie

čo môžete ušiť ľahký novoročný oblek

Prilba by mala byť vyrobená nasledovne:

 1. Noviny by mali byť roztrhané na veľa malých kúskov. Voda a múka by sa mali zmiešať, v dôsledku toho by ste sa mali naučiť hmotu, ktorá sa štruktúrou podobá kyslej smotane.
 2. Balónik by mal byť nafúknutý asi 2-krát väčší ako hlava dieťaťa a navrch by mali byť veľmi opatrne rozložené mokré kúsky novín vo vrstvách, ktoré je potrebné najskôr navlhčiť v roztoku vodnej múky. Mali by ste venovať pozornosť skutočnosti, že dno balónika by malo zostať nelepené..
 3. Balón musí byť prepichnutý a vybratý z prilby. Ďalej musí byť budúca astronautská prilba pokrytá bielou latexovou farbou..
 4. Ceruzkou musíte nakresliť otvor pre tvár a vystrihnúť ho nožnicami. Na obrys by mala byť prilepená biela sadrová páska, aby sa skryli všetky nezrovnalosti. Na výrobu valca môžete použiť dve fľaše, starú hadicu z práčky a škótsku pásku.
 5. Ako oblečenie pre astronauta možno použiť športový oblek. Ak máte také staré oblečenie, musíte ho na vrchu zakryť striebornou farbou v spreji. A ako obuv pre astronautov sa najlepšie hodia gumené čižmy..

čo môžete ušiť ľahký novoročný oblekčo môžete ušiť ľahký novoročný oblekčo môžete ušiť ľahký novoročný oblekčo môžete ušiť ľahký novoročný oblekčo môžete ušiť ľahký novoročný oblekčo môžete ušiť ľahký novoročný oblekčo môžete ušiť ľahký novoročný oblekčo môžete ušiť ľahký novoročný oblek

Novoročné kostýmy pre dospelých a fotografie najlepších fotografií roku 2019

Mnoho rodičov nechce držať krok so svojimi deťmi. Z tohto dôvodu sa tiež pokúšajú starostlivo premyslieť imidž pre Nový rok. Mali by ste venovať pozornosť fotografiám novoročných kostýmov pre dospelých:

aký novoročný kostým je možné ušiť pre dieťa

aký novoročný kostým je možné ušiť pre dieťa

Ženy si môžu vybrať oblečenie piráta, anjela, veštice, čarodejnice a dokonca aj víly. Pokiaľ ide o mužov, veľmi často sa rozhodujú pre novoročné kostýmy ako: Zorro, Spiderman, Batman, Superman.aké sú novoročné kostýmy

aké sú novoročné kostýmy

aký novoročný kostým je možné ušiť pre dieťa

aký novoročný kostým je možné ušiť pre dieťa

aký novoročný kostým je možné ušiť pre dieťa

Vaše deti budú milovať svojho superhrdinského otca.

Kostýmy vo dvojici budú vyzerať veľmi originálne a krásne, keď sú žena a muž oblečení v kostýmoch známych postáv: napríklad: Santa Claus a Snehulienka, Červená čiapočka a sivý vlk, Jasmine a Aladdin.