Katalóg najlepších nápadov na kostýmy pre Nový rok pre dospelých

DIY vianočné kostýmy pre dospelých

Nový rok je čarovný čas zázrakov. Každý človek preto chce transformovať všetko okolo. Vlastnými rukami môžete obvyklú atmosféru v dome zmeniť na mimoriadnu rozprávku. Tento obrázok však nebude úplný. Tu sú potrebné rozprávkové postavy. Stojí za zmienku, že dospelí nie sú o nič menej šťastní z príchodu tejto dovolenky. Preto budú relevantné aj kostýmy pre dospelých na Nový rok spolu s kostýmami pre deti..

Obleky akéhokoľvek druhu sa samozrejme predávajú v každom modernom obchode. Kúpu tohto produktu preto nebudú sprevádzať problémy. A to všetko preto, že kostýmy pre dospelých na Nový rok sú v súčasnej dobe považované za obľúbený atribút, bez ktorého je ťažké si tento festival predstaviť. Stojí za to povedať, že dnes si môžete túto vec nielen kúpiť, ale aj ušiť sami. A ak si prečítate tento článok, naučíte sa, ako vytvárať vianočné kostýmy pre dospelých vlastnými rukami..

V našej publikácii bude niekoľko jednoduchých nápadov, pre ktoré nebudete musieť šiť nový produkt. Napríklad originálny kostým bude z niečoho, čo ste dlho nemali na sebe. Trocha úsilia, dodatočných materiálov a trocha predstavivosti vám umožní dosiahnuť veľa. Ale poďme hovoriť o všetkom v poriadku.

Kostým z rybej kosti

Ak zbožňujete rôzne rozprávky a máte veľký zmysel pre humor, potom si môžete jednoducho ušiť oblek nielen pre seba, ale aj pre všetkých členov vašej rodiny. Zároveň tu nie sú potrebné žiadne špeciálne schopnosti. Takéto výrobky sa dajú veľmi ľahko vytvoriť. Navyše je tento proces zábavný..

Na výrobu kostýmu vianočného stromčeka budete potrebovať:

  • Stará bunda zelená.
  • Pozlátko a vianočné gule.
  • Vlákna.

Priebeh:

  • Proces výroby kostýmu je veľmi jednoduchý. Aby sme to urobili, obalíme blúzku svetlým pozlátkom, napodobňujúcou veniec na vianočný stromček.
  • Ďalej sú k blúzke prišité gule a hviezdička.

fotografia vianočných kostýmov pre dospelých

Kostým Snehulienka a Santa Claus

Ak máš záujem fotografia vianočných kostýmov pre dospelých, potom v tomto článku môžete vidieť také obrázky. Ale navyše tu je návod, ako ich vytvoriť. Nový rok nemôže byť plnohodnotnou dovolenkou bez takej postavy ako Snow Maiden.

  Ako vyzdobiť dom na Halloween vlastnými rukami

Kostým pre túto postavu je možné ušiť z obyčajného rúcha. V tomto prípade materiál a dĺžka plášťa nehrajú významnú úlohu. Ale samozrejme, farba rúcha by mala byť modrá alebo svetlo modrá..

Aby sa obyčajný župan zmenil na krásny výrobok, musíte naň ušiť bielu kožušinu alebo vatu. V tomto procese nie je nič zložité. Ale v kombinácii farieb je niekoľko zvláštností..

  • Odporúča sa prilepiť snehobielu kožušinu k tmavo modrému rúchu. Funguje tiež: flitre a strieborné pozlátko.
  • Svetlomodrý odtieň róby je kombinovaný s teplými odtieňmi bielej. Je tiež možné použiť krémové odtiene.

fotografia vianočných kostýmov pre dospelých

Je dobré prelepiť každý taký oblek kamienkami. Navyše môžu byť k produktu pripevnené chaotickým spôsobom..

Kostým Santa Clausa je vyrobený podľa vyššie popísaného princípu. Ale v tomto prípade je už použitý červený župan. Je na ňu ušitá aj kožušina a z červenej látky je tiež klobúk a brada..

urobiť oblek na nový rok

Takže ste prišli na to, ako vytvoriť kostýmy pre hlavné postavy nového roka. Ale to nie je všetko. Žena si niekedy nemôže obliecť obyčajný župan ako oblek. Koniec koncov, nedovolí, aby vyzerala pre svojho muža atraktívne. Preto tu môžete použiť ďalšie možnosti, ktoré sa budú líšiť vo farbe..

urobiť oblek na nový rok

Novoročné kostýmy rozprávkových hrdinov

Ak neviete, ako vytvoriť kostým na Nový rok, potom táto publikácia zhromaždila veľa nápadov. Stojí za zmienku, že takéto kostýmy nemôžu byť nudné. Zároveň by mali byť vytvorené úplne pre akúkoľvek tému. Nezabudnite, že Nový rok je časom rozprávok. Na to, aby ste urobili majstrovské dielo, stačí otvoriť šatník svojimi vecami. Použite svoju predstavivosť na predstavu, čo by mohlo prísť z vašich starých vecí..

DIY krásny vianočný kostým

Oblek na nový rok. Rogue Pirate

Vyrobte si kostým pirátskych lupičov a potom sa určite ocitnete v centre pozornosti. Na jeho vytvorenie budete potrebovať minimum vecí, ktoré pravdepodobne máte doma. Takže to môže byť:

  • Tmavé nohavice,
  • Vesta košeľa,
  • Čelenka a čierna nášivka.
  Majstrovská trieda ozdôb

urobte si vianočnú kostýmovú fotografiu rýchlo

Aby kostým vyzeral kompletne, je k nemu pridaný opasok s krásnou plaketou. Vhodný je aj najbežnejší pás, ktorý bude mať dobrú šírku. V tomto prípade by mal byť upevňovací prvok posunutý na stranu. V tomto prípade bude možné dosiahnuť neopatrný a bojovný vzhľad. Môžete tiež vystrihnúť pár dier na košeli alebo prerušiť malú čiaru v oblasti ramien. Vo všeobecnosti existuje veľa možností..

urobte si vianočnú kostýmovú fotografiu rýchlo

Skutočný kostým mušketiera

Ak chcete urobiť krásny novoročný kostým vlastnými rukami, potrebujete trochu trpezlivosti. Muž môže stráviť dovolenku v kostýme skutočného mušketiera. Základom tohto obleku bude vesta a obyčajná klasická košeľa. V tomto prípade budete musieť urobiť samotný plášť z modrej látky..

Ušiť taký pršiplášť nie je ťažké. Zadná a predná časť sú dva veľké obdĺžnikové strihy. Sú spojené v ramenách. V tomto prípade by mal byť predný obdĺžnik kratší ako zadný..

urob si sám vianočné kostýmy od kutilov

Rohy lemu sú narezané a zaoblené. 2 obdĺžnikové strihy a rukávy samotného plášťa sú prišité k ramenám. Ďalej sú prišité pozdĺž spodnej časti ramena. V tomto prípade dĺžka dosahuje zápästie. Plátky musia byť spracované pomocou predpínacej pásky. Farba by mala zodpovedať farbe látky alebo by mala byť zlatá, strieborná.urobte si vianočnú kostýmovú fotografiu rýchlo

Kríže, ktoré sú umiestnené vpredu a vzadu, sú vyrobené z podšívky, ktorá musí byť nepriehľadná. Jeho farba by mala byť zlatá. Na lepenie musíte použiť: žehličku a obojstranný dublerín.

Bez klobúka si nemožno predstaviť novoročného mušketiera. Doma určite existujú nepotrebné výrobky tohto druhu. Je ozdobený perím, ktoré je možné kúpiť v špecializovanom obchode..

urobte si vianočnú kostýmovú fotografiu rýchlo

Vianočná víla

Vďaka tomuto článku a z fotky si budete môcť vyrobiť novoročný kostým vlastnými rukami. Zároveň sa s touto úlohou rýchlo vyrovnáte. Ku kostýmu víly potrebujete dlhé šaty so širokou sukňou. Bude potrebná aj spodnička. Je na neho prišitý kruh, ktorý musí byť vytvorený z kovového drôtu.

  Remeslá z kužeľov s vlastnými rukami, fotografické schémy pre deti

A aby tento výrobok lepšie držal tvar. Je škrobový.

urob si sám vianočné kostýmy od kutilov

Hlavným atribútom tohto kostýmu je čarovná palička. A obraz je doplnený účesom a make -upom..

urobte si vianočnú kostýmovú fotografiu rýchlo

Vianočný kostým vločka

Napriek tomu, že mnohí z nás už vyrástli, nikdy nie je neskoro cítiť sa ako snehová vločka v čase stretnutia s novým rokom. Ku kostýmu snehovej vločky je potrebný rolák. A na sukňu a tuhý drôt budete potrebovať aj tyl. Na dekoráciu použite: snehobiele pozlátko, ako aj flitre.

K sukni je potrebný strih tylu. Jeho šírka by mala byť 1,5 metra. Vystrihnú sa 3 časti, ktoré by mali mať potrebnú veľkosť sukne. Navyše ich treba tiež vynásobiť 2.

každý rez je preložený pozdĺžne na polovicu. Ďalej je pozdĺž záhybu prišitý prvý strih. Tiež by ste mali nechať 11,5 cm na gumičku. To isté urobte s druhým a tretím rezom. V tomto prípade by okraje mali mierne prechádzať cez okraje predchádzajúceho.

Teraz stojí za to zmerať si pás a odrezať množstvo potrebného materiálu + ďalšie 3 cm od gumičky. Ďalej je guma navlečená do sukne a prišitá.

Potom je potrebné sukňu narovnať a ozdobiť pozlátkom. Tiež sú vhodné všetky druhy: kamienky, flitre a flitre. Týmito prvkami je ozdobený aj samotný rolák..

Pre kostým budete tiež musieť urobiť drôtenú pokrývku hlavy. Najprv zmerajte obvod hlavy a pridajte k tomu ďalšie 2 cm. Potom je tento okraj zabalený do pozlátka. Okraje sú zároveň upevnené niťou..

DIY vianočné kostýmy pre dospelých

Zhrnutie

Teraz viete, že novoročné kostýmy je možné bez problémov vyrobiť vlastnými rukami zo šrotu. V tomto prípade je potrebná iba fantázia..