Kresby podľa buniek pre začiatočníkov

Jednoduché a zložité malé obrázky podľa buniek. Schémy a fotografie

Nie každému sa podarilo absolvovať umeleckú školu, aby sa naučil techniku ​​kresby. Ak chcete vytvoriť kreatívnu pohľadnicu vlastnými rukami alebo vyplniť denník originálnymi kresbami, zvládnite kresbu podľa buniek. Malé obrázky podľa buniek zvládnu to aj začiatočníci. Hlavnou vecou je kúpiť si matematický zošit s ľahkým papierom.

Ako nakresliť bunku po bunke

Mnoho ľudí rád lúšti japonské krížovky, ktoré sú založené na kresbe podľa buniek. Ak máte pripravené krížovky alebo odpovede na ne, veľké figúrky si môžete jednoducho prepisovať do zošita..

Mnoho ľudí rád lúšti japonské krížovky, ktoré sú založené na kresbe podľa buniek. Ak to máte pripravené na rozuzlenie

Najlepším spôsobom je použiť hotové diagramy, ktoré boli navrhnuté špeciálne pre tých, ktorí nevedia kresliť. Bunky môžete namaľovať vo svojom vlastnom zošite podľa schémy a potom prekvapiť krásnymi obrázkami príbuzných a priateľov.

Medzi šablónami nájdete schémy ľudských tvárí

diagramy ľudských tvárí

Ovocie v bunkách vyzerá originálne. Ak dobre nakreslíte kresbu jasnými fixkami, potom ju môžete vystrihnúť a použiť na dekoráciu interiéru alebo dekoráciu aplikácie..

plody vyzerajú v bunkách originálne.

Ak si chcete vyrobiť pohľadnicu alebo popísať romantický príbeh vo svojom diári, nakreslite do buniek celu.

Sladkosti, kytice, kvety – to všetko sa dá nakresliť do buniek.

Sladkosti, kytice, kvety

Ak zvládnete princíp, potom si môžete čokoľvek zobraziť vo svojom vlastnom zošite..

Chcete prísť s vlastnou kresbou? Potom urobte ľahký náčrt a potom ho začnite premieňať na kresbu podľa buniek. Najlepšie je začať obrysom. Potom môžete zvýrazniť malé detaily. Nezabudnite označiť, s akou farbou, ktoré detaily by mali byť zvýraznené, aby sa kresba ukázala jasnou a krásnou..

Chcete prísť s vlastnou kresbou? Potom urobte ľahký náčrt a potom ho začnite meniť na kresbu podľa buniek. Najlepšie je začať obrysom. Potom môžete zvýrazniť malé detaily.

3D kresby bunkami sú dobrým spôsobom, ako stráviť zaujímavý voľný čas a realizovať svoje tvorivé schopnosti..

3D kresby bunkami sú dobrým spôsobom, ako stráviť zaujímavý voľný čas a realizovať svoje tvorivé schopnosti.

Ešte ste nenakreslili bunku po bunke? Potom to skús. Táto aktivita osloví malé deti i dospelých. Odborníci poznamenali, že tento koníček rozvíja kreatívne myslenie, koordináciu pohybov pri písaní, koncentráciu a logiku. Strávte svoj voľný čas s výhodami a vymýšľajte nové 3D schémy, jednoduché a zložité na kreslenie v bunkách.

  DIY cestovinové hračky na vianočný stromček

Ešte ste nenakreslili bunku po bunke? Potom to skús. Táto aktivita osloví malé deti i dospelých.Komplexné kreslenie bunkami

Ponúkame fotografie niekoľkých obľúbených schém pre začiatočníkov

Ponúkame fotografie niekoľkých obľúbených schém pre začiatočníkov

Zmrzlina pri celáchZmrzlina pri celách

Pozrite sa na zložité izo diagramy podľa buniek a pokúste sa ich nakresliť tiež.

Zmrzlina pri celáchZ karikatúry Angry BirdsPrisluhovači bunkamiPrisluhovači bunkami

Jednoduché a zložité malé obrázky podľa buniek. Schémy a fotografie

Nie je potrebné presne kopírovať kresby a ich farebnú schému, fantazírovať, potom bude váš kockovaný notebook plný malých neobvyklých obrázkov. Ak vystrihnete obrázok a umiestnite ho do domáceho fotorámika, získate kreatívny darček..