Kvety z podnosov na vajíčka

DIY kvety z podnosov na vajíčka

Podnosy na vajcia sú jedným z najdostupnejších remeselných potrieb. Kvety navodia náladu v daždivom dni, vyzdobia interiér a stanú sa nenahraditeľným darčekom pre každú ženu. V tomto článku vás pozývame, aby ste sa dozvedeli, ako vyrobiť krásne kvety z vaječných škatúľ vlastnými rukami. Keď sa naučíte vyrábať základné polotovary, budete môcť zbierať kytice a zdobiť vence alebo fotorámčeky. Pretože sú kartónové vaničky šetrné k životnému prostrediu, môžu s nimi pracovať aj deti.

V tomto článku vás pozývame, aby ste sa dozvedeli, ako vyrobiť krásne kvety z vajíčok vlastnými rukami.

Materiály:

– podnosy na vajcia;

– kefa;

– farbivo;

– pásková páska;

– lepidlo;

– drôt.

Majstrovská trieda, vyrábame kvety z podnosov na vajíčka

Najprv musíte rozdeliť podnos na samostatné časti a dať im tvar okvetných lístkov. Vytvorením okvetných lístkov rôznych výšok môžete urobiť niekoľko polotovarov pre kvetinu.

kvety z podnosov na vajíčka

Potom môžete prázdne miesta zasunúť do seba. Aby sa okvetné lístky pevne zmestili do stredu, musí byť jeden prázdny rez. Môžete vystrihnúť ďalšie okvetné lístky a prilepiť ich v strede.

Najprv musíte rozdeliť podnos na samostatné časti a dať im tvar okvetných lístkov.

Kvetina je pripravená! Ak chcete ozdobiť svoj pytlovinový veniec, môžete nechať kvety nenamaľované alebo ich nastriekať farbou v spreji..

Výsledné kvety namaľujeme v požadovanej farbe

Ak máte v pláne vyrobiť kyticu z lepenkových kvetov, potom je lepšie namaľovať polotovary pred lepením kvetu.

ako vyrobiť kvety z krabičiek od vajíčok

Existujú aj iné spôsoby rezania kvetov z podnosov na vajíčka. Rovnako ako v predchádzajúcom prípade musíte krabicu rozrezať na sekcie, v ktorých boli predtým uložené vajcia..

Existujú aj iné metódy na rezanie kvetov z vaječných tácok.DIY kvety z podnosov

Potom sa v každej časti urobia 4 rezy, časť sa mierne narovná a potom sa urobia ďalšie 4 rezy. Jedná sa o budúce okvetné lístky, z ktorých každý musí byť zaoblený. Keď je obrobok pripravený, môžete začať maľovať akrylovými farbami alebo kvašom. Z lepenky vyrobte tyčinky a nalakujte ich na žlto. Na drôt dajte kvety a tyčinky a zafixujte.

Remeslá zo zásobníkov na vajíčka: fotografia

Remeslá zo zásobníkov na vajíčka: fotografia

Je pozoruhodné, že krásny rám pre fotografie sa ukáže z kartónových podnosov na vajíčka, ktoré je možné predložiť vášmu blízkemu alebo priateľke. Kvety sú vyrezané podľa ktorejkoľvek zo schém a prilepené k hrubej lepenke alebo drevotrieske.

  Majstrovská trieda ozdôb

Môžete ozdobiť kvety vlastnými rukami podľa svojho vkusu a vytvoriť skutočné majstrovské diela

Môžete ozdobiť kvety vlastnými rukami podľa svojho vkusu a vytvoriť skutočné majstrovské diela. Moderné ihličkárky dokonca mohli vyrábať lampióny z vajíčok.

Pozrite si užitočné video: Kvety z vajíčka

Za týmto účelom bola namiesto tyčinky do stredu vložená LED dióda. Môžete prísť s vlastným tvarom kvetu a vyrobiť krásny panel, veniec alebo iný výrobok na dekoráciu interiéru.