Látkové ruže pre domácich majstrov

DIY látkové ruže fotka majstrovskej triedy

Ak ste sa niekedy zamýšľali nad tým „ako môžete originálne ozdobiť veci alebo ozdobiť darčekové balenie“, potom je tento článok pre vás. Originál látkové kvety, ľahké robiť vlastnými rukami, možno použiť na ozdobenie sponiek do vlasov, ktoré zvýraznia krásu vášho nového účesu. Zvážte niekoľko možností na výrobu ruže z látky:

Látková ruža (plsť alebo tyl)

Je veľmi jednoduché urobiť nádhernú výzdobu vo forme kvetu. Aby ste to urobili, budete musieť vystrihnúť kruhy z látky, ktorá je hlavným materiálom výroby. Najlepšie je, ak je to ľahká tkanina, napríklad tyl rôznych farieb alebo plsť. Vystrihnuté kruhy je potrebné navzájom zošiť.

Látkové ruže pre domácich majstrovLátková ruža (plsť alebo tyl)

Čím ďalej tým bližšie k vrcholu svojej budúcej kvetiny musíte okvetné lístky krútiť na maximum. Okvetný lístok, ktorý budete mať navrchu, je potrebné zrolovať trubičkou a prikryť všetkými vyrobenými stehmi. Krásny kvet vyrobený z látky je pripravený.

Druhý spôsob, ako vyrobiť ružu

Druhý spôsob, ako vyrobiť ružu

Neuveriteľne ľahký a neobvyklý kvet je možné vyrobiť pomocou papierovej šablóny, svetlého šifónu a tylu. Aby sa ukázalo, že kvet má dostatočný objem, musíte podľa pripravenej šablóny vystrihnúť čo najviac kvetov, potom je potrebné všetky polotovary spojiť dohromady obyčajnými stehmi.

Kamienky alebo korálky správnej veľkosti pomôžu ozdobiť taký kvet,

Kamienky alebo korálky správnej veľkosti pomôžu ozdobiť taký kvet, ktorý je potrebné prišiť alebo prilepiť do stredu, navyše pomôžu skryť kĺby kvetov.

Majstrovská trieda výroby: látkové kvety

Majstrovská trieda výroby kvetov z látky

Aby bola kvetina prezentovaná, budete potrebovať papier alebo dostatočne hrubú tkaninu, ktorá je schopná dobre držať tvar. Z látky by malo byť vystrihnutých niekoľko okvetných lístkov. Čo sa bude líšiť vo veľkosti. Na spodok kvetu vystrihnite podlhovasté okvetné lístky a na vrch malé zaoblené lístky..

Aby bola kvetina prezentovaná, budete potrebovať papier alebo dostatočne hrubú tkaninu, ktorá dokáže dobre držať tvar.

V spodnej časti každého pripraveného okvetného lístka musíte urobiť rez v tvare trojuholníka a potom ho prilepiť k spodnej časti kvetu (mal by mať okrúhly tvar), zatiaľ čo v oblasti rezu musíte musíte pritlačiť okraje okvetného lístka k druhému. To je všetko, máte jemný kvet.

  DIY kvety na obrúsky

Ďalší jednoduchý spôsob, ako vyrobiť kvetinu

Majstrovská trieda výroby kvetov z látky

Táto verzia kvetu vyrobeného z látky stačí na to, aby ho zvládlo aj dieťa. Aby ste to dokončili, musíte vziať okrúhle textilné polotovary, zložiť ich do trojuholníka a prišiť na základňu. Stred môže byť vykladaný korálkami alebo kamienkami.

Látkové ruže pre domácich majstrov

Mimochodom, také ruže môžu byť vyrobené nielen z tkaniny, ale aj z papiera. Ruže vyrobené zo saténových stužiek vyzerajú nádherne. Spôsob výroby takýchto kvetov je dosť jednoduchý. Musíte vziať hlavný materiál a skrútiť ho podľa schémy.

Látkové ruže pre domácich majstrov

Môžete tiež vytvoriť niekoľko kvetov a zbierať ich do nádhernej kytice vlastnými rukami..

Pozrite si zaujímavé video: Ako vyrobiť kvetinu zo syntetickej tkaniny

Pomocou viacfarebných stužiek si môžete pomocou ručne vyrobených kvetov navodiť určitú náladu..

Také kvety našli svoje uplatnenie ako šperky a dokonale nahradili obľúbenú brošňu každého.

Také kvety našli svoje uplatnenie ako šperky, ktoré dokonale nahrádzajú obľúbenú brošňu každého človeka, môžu byť pripevnené na stuhu alebo čelenku, ktorá sa nosí na hlave..